Beyaz bluzlar günümüzde kadınlarda trend olmaya başladı. Moda zirveye ulaşırken birçok yeni stil ve görünüm ortaya çıktı. Ve bunlardan biri de beyaz bluzlardaki geniş ürün yelpazesi. Asil ve zarif bir görünüm verdiği düşünülen beyaz bluzlar, sarılı bir görünümden sade bir ofis görünümüne kadar piyasada geniş bir yelpazeyi kapsıyor..

Jean ve Etekler İçin Şık Bayan Beyaz Bluz Tasarımları:

Pamuktan polyestere ve georgette’e kadar beyaz bluzlar mevcuttur ve bize aralarından seçim yapabileceğiniz geniş ve şık bir ürün yelpazesi sunar..

1. Beyaz Şal Bluz:

Beyaz Şal Bluz

Kot şort ve kot pantolonların üzerine giyilen beyaz şal bluzlar, kadınlara korkak ve şık bir görünüm kazandırıyor. Casual bir görünüm kazandırmasının yanı sıra, ofislerde kadınların da taşıyabileceği resmi bir görünüm kazandırıyor. Birçok desen ve boyutta mevcuttur Sık giyilen beyaz anvelop bluz derin V yakaya sahiptir ve önden çaprazlayarak derin yaka verir ve uzun kolludur..

2. Kapalı Omuz Beyaz Bluz:

Kapalı Omuz Beyaz Bluz

Kadınlar arasında rağbet gören bir diğer beyaz kadın bluzu ise omuzları açık beyaz bir bluz. Her tür pantolonun üzerine ve her renkten giyilen bu, kadınlara mükemmel bir parti veya disk görünümü verir. Omuzları açık beyaz bluz, alıcının tercihlerine göre şortların yanı sıra uzun boylarda da mevcuttur. Bunlar pamuklu ve ipekli kumaşlarda mevcuttur.

3. Beyaz Bağcıklı Bluzlar:

Beyaz Bağcıklı Bluzlar

Uzun beyaz bluzlar, gardırobunuz karışık olduğunda seçim yapmak için iyi ve akıllı bir seçenektir. Ofise giderken veya resmi iş partileri yaparken resmi bir kıyafet olarak taşıyabilirsiniz. Bunun dışında koyu siyah pantolonların üzerine giyilebilir. Beyaz dantelden yapılmış yüksek bir yakaya ve dantelli tarak etek çizgisine sahiptir..

4. Uzun Beyaz Bluzlar:

Uzun beyaz Bluzlar

Kadınlar için uzun beyaz bluzlar, her durumda bir elbise olduğu için kadınlar için en iyi seçenektir. Uzun beyaz bluz, bazen dizlerin hemen üzerindeki uyluk uzunluğunu aşabilen uzun uzunluklara sahiptir. Pamuk ve ipekten yapılmış bunda da birçok desen var. Bazıları gömleğin ön çizgisini kısa tutan kısa arka uzunluğuna sahiptir. Bunun dışında gömleğin omuz kısmı krosiyer ağından veya bir süre georgette kumaştan yapılmıştır. Derin V yakalı ve dolgun omuzlu olduğu için stili ilgi çekicidir..

5. Düğmeli Peplum Beyaz Bluz:

Düğmeli Peplum Beyaz Bluz

Peplum beyaz bluz, tene oturan siyah pantolonların üzerine giyildiğinde bir kadına mükemmel bir parti görünümü verir. Pamuklu olarak mevcuttur. Poliamid ve elastin kumaş ve peplum etek ile süslenmiştir, alttan fırfırlı bir görünüm verir. Önden, daha resmi bir görünüm veren ön düğme patı ile gizlenmiştir. Ve düğme fıçı manşetleri olan uzun kollu var.

6. Bağcıklı Beyaz Bluz:

Dantelli Beyaz Bluz

Bir günlük yaz partisinde yeni ve sıcak bir görünüm denemek isteyen varsa, bağcıklı beyaz bir bluz harika bir seçenektir. Çan kollu ve arkadan bağcıklı detaylara sahiptir. Etek veya kot pantolon ile eşleşebilir.

7. Balon Kollu Beyaz Bluz:

Balon Kollu Beyaz Bluz

Normal bluzlara benziyordu, tek farkı düğmeli manşetlere sahip balon şeklinde kolların olması. Omuzlarda net kumaş karışımı ile georgette kumaştan yapılmıştır..

8. Beyaz İşlemeli Bluz:

Beyaz İşlemeli Bluz

Siyah işlemeli normal beyaz bluz, çok daha rahat bir bluz, çizik bilek boyu kottan kot şortların üzerine giyilebilir. Köylü bluzundan ilham alınarak, rahat bir görünüm veren pamuktan yapılmıştır..

9. Beyaz Fiyonklu Bluzlar:

Beyaz Fiyonklu Bluzlar

Yakası dekoltesi ve önü fiyonklu beyaz fiyonklu bluz, blok kot pantolonla taşındığında veya siyah bir etekle tıkıştırıldığında da şık ve güzel bir görünüm sağlar. Georgette kolları vardır ve ipek ve pamuklu kumaşlarda mevcuttur.

Böylece beyaz bluzlarda rahat olan bayanlar için birçok tasarım olduğunu ve bunun yanında özel günlere ya da birçok davete uygun takımlar olduğunu görmüş olduk..