Muhtemelen birçok bluz tasarımı görmüşsünüzdür, ancak kare yakalı bir bluz tasarımı gibisi yoktur. Bunlar tamamen rahat ve neredeyse tüm Hintli kadınlar kare yakalı bluz tasarımlı sari giymeyi tercih ediyor. Bu bluzlar farklı desen ekleri ile gelir ve hemen hemen her türlü duruma uygun güzel renklere sahiptir. Bazı tasarımcı ve en son tasarım kare boyunlu bluzlar arıyorsanız bu makale en iyisidir. Aklınızı başınızdan alacak bazı normal ve gerçekten havalı ve en yeni kare yakalı bluz tasarımlarını tartışacağız..

Hindistan’da Geleneksel Kare Boyun Bluz Tasarımları:

Kare yakalı en güzel bluz modellerine bir göz atalım..

1. Kızıl Kare Boyun Bluz Tasarımı:

Kızıl Kare Yaka Bluz Tasarımı

Aynı anda hem şık hem de çekici olacak kare yakalı bir bluz arıyorsanız, bu sizin için en iyisi olacaktır. Bazı modern tasarımlarla birlikte geleneksel Hint tasarım dokunuşunu destekliyor. Arka dantel tasarımı bu bluzu gerçekten çekici kılıyor ve bunu tereddüt etmeden spor yapabilirsiniz. Kırmızı sari için en iyi arkadaşı arıyorsanız, bluz üreticinizden sizin için aynısını yapmasını isteyin, çünkü bu güzel bluzu mükemmel sari ile birleştirdiğinizde ilahi görüneceksiniz..

2. Kırmızı Renkli Kare Yaka Bluz:

Kırmızı Renkli Kare Yaka Bluz

Bu, kırmızı renkte gelen harika görünümlü bluz tasarımlarından bir diğeri. Kırmızının tonu biraz karanlık ve malzeme tamamen farklı. Kadınlar muhtemelen bu bluzun görünüşünü takdir etmek için yeterli kelimeye sahip olmayacaklardır. Gerçekten güzel görünümlü bir kare bluz arıyorsanız, o zaman bu kırmızı olanı seçin. Bluzun kenarlarına ve kollarına yapılan tüm güzel süslemeler ve zarif tasarımla, neredeyse tüm etkinlikler için de uygun olabilir..

3. Sırttan Tasarımcı Kare Yaka Bluz Tasarımı:

Arkadan Tasarımcı Kare Yaka Bluz Tasarımı

Bazı tasarımcı ürünleri arıyorsanız, bu kesinlikle en iyi bluzlarınızdan biri olacak. Bluzun bu arkadan görünümü ve arkadan görünümü, bluzun eşit derecede güzel görünüyor. Kare yaka, giymeyi oldukça rahat kılıyor ve tüm parlak özellikleri için bu geleneksel Hint giyim ürününün, tüm kadınların spor yapabileceği en iyi boyunlu bluz tasarımlarından biri olduğu söylenebilir. Bluz da oldukça rahat ve insanlar tasarıma bayılacaklar. Muhtemelen, içinden geçeceğiniz sare’ler için en iyi görünen kare boyunlu bluzlardan biridir..

4. Turuncu ve Altın Çift Renkli Kare Boyun Bluz:

Turuncu ve Altın Çift Renk Kare Yaka Bluz

Bu kare yakalı bluz, tüm zamanların en güzel görünen bluzlarından biridir. Arkada havalı bir desene sahiptir ve dantel benzeri bağlantı tasarımı onu benzersiz kılar. Her gün böyle bluzlar göremezsiniz. O yüzden fırsat bulduğunuzda alın. Bu bluzla, renk eşleştiğinde, herhangi bir sari elbette güzel görünecek. Bluzun altın rengi çekiciliği de oldukça güzel.

5. Mor Kare Boyun Bluz Tasarımı:

Mor Kare Yaka Bluz Tasarım

Dini bir etkinlik için renkli kare yakalı bir bluza ihtiyacınız varsa, bu muhtemelen sizin için en iyi şey. Modern tasarımlarıyla geleneksel Hint görünümünü yenileyecek ve sizi diğer saree giyenlerden farklılaştıracak. Sadece güzel görünmeyeceksin. Kollarında da küçük ve özgün tasarımlar bulunan bu güzel dekorlu bluz ile çok güzel görüneceksiniz. Kısacası, bunun iyi bir sari bluz kare yaka tasarımı olduğu söylenebilir..

6. Renkli Kare Yaka Bluz:

Renkli Kare Yaka Bluz

Bu, bulabileceğiniz en hafif kare yakalı bluzlardan biridir ve bu güzel tasarlanmış kare yakalı bluzu spor yapmak için hayatta her zaman renkli şanslar vardır..

7. Mavi Kare Boyun Bluz:

Blues Kare Yaka Bluz

Bu özel bluzun tasarımı oldukça basittir. Yine de bu bluzun çekiciliğini arkadan ve önden de seveceksiniz..

8. Kare Yaka Kolsuz Altın Bluz:

Kare Yaka Kolsuz Altın Bluz

Bu bluzun güzelliği yeterince takdir edilemez. Parlaklığı sayesinde anında fark edilir..

9. Renkli Arka Dantel Ve Kare Boyun Bluz:

Renkli Sırt Dantelli Kare Yaka Bluz

Dantel deseni, bluzun arkadan çok güzel görünmesini sağlıyor..

Bu bluzlar farklı dekoratif ataşmanlarla gelir ve hemen hemen her türlü duruma uygun güzel renklere sahiptir. Bazı tasarımcı ve en son tasarım kare boyunlu bluzlar arıyorsanız bu makale en iyisidir..