Saree, tek parça bir takım oluşturmak için vücudunuzun etrafına stratejik olarak sarılmış tek parça bir giysidir. Günümüzün modifikasyonunda çoğu zaman, bu tek parça takım elbise iki farklı parçadan yapılabilir, ancak sonsuza kadar sabit kalan bir şey ve daha fazlası, normal bir günde sari ile eşleştirmek için bluzların kullanılmasıydı. Bluz, sariyi desteklemek için sarinin altına giydiğimiz orta riff parçasıdır ve tıpkı sarinin çeşitli desen ve tasarımlarında olduğu gibi, bluzun tasarımlarını ve desenlerini de kolayca yapabilirsiniz..

Resimlerle Pattu Sarees İçin Güzel Bluz Tasarımları:

İşte size kesinlikle ilham verecek görüntülerle Pattu sare’lerle iyi gidecek en iyi bluz tasarımlarından bazıları..

1. Süslenmiş Kareler:

Süslenmiş Kareler

Bluzun tamamı en iyi süslenmiş desenlerden yapılmıştır. Bluzun temel rengi parlak bir pop pembesi ama gösteriyi çalan şey, en duyusal süslemelerden yapılmış sırt tasarımı. Bluzun koluna kadar devam eden karelerdeki taş işçiliği bluzun göz kamaştırıcı unsurunu oluşturuyor. Yumuşak kareler ayrıca yumuşak pembe kumaşlarla çevrilidir. Bu, düğününüze uygun pattu sarees için mükemmel bluz tasarımlarından biridir..

2. Gündelik Anarkalı:

Günlük Ankaralı

Bu, bluzun gövdesini oluşturan önceki süslemeler olmadan biraz günlük bir görünüm. Herhangi bir taş veya mücevher işi olmasa bile, günlük bir bluz için bu oldukça güzel. Bluzun rengi, sırt için bir vermilyon kırmızısı ve bir zümrüt yeşili ile karışır. İçinde geniş altın iplik deseni bulunur. Bu tür pattu saree bluz tasarımları, gününüzde parlaklık ile mükemmel.

3. İşlemeli Görünüm:

İşlemeli Görünüm

Bluz sırtında ağır bir nakış deseni sergiliyor. Arkaya doğru kesim, orta kısmı güzel bir tapınak üst tasarımına sahip olan eğrilerden yapılmıştır. Güzel beyaz zümrüt tonunu yükseltirken hafif bir iplik iki omzu tutturur. Arkada güzel bir çiçeğe dönüşen yumuşak altın bir tasarım da var..

4. Rajasthani Penceresi:

Rajasthani Penceresi

Her kültürün kendi tasarımları ve kendi kalıpları vardır ve burada Rajasthani tasarımının güzel, renkli bir Aztek görünümüne nasıl dönüştürülebileceğinin klasik bir örneği. Bluzun arkasında, arkada bir su damlası kesiminin tutturulduğu açık bir pencere vardır. Arkadaki bluz, en iyi renklerin bir araya geldiği güzel bir ayna resmine sahiptir. Bu, en son harika iplik ve taş işçiliği ile pattu sarees için en popüler tasarımcı bluz tasarımlarından biridir..

5. Göğüs Kafesi Kurulumu:

Göğüs Kafesi Kurulumu

Bu, bluzun arkasının nervürlü bir desende bittiği bir bluz için harika bir arka kesim modelidir. Kesimin köşelerinde ağır bir taş işçiliği ve sıralı desen vardır. Kesim çizgileri boyunca ve hatta göğüs kafesi şeritleri boyunca yuvarlak taş işçiliğinden yapılmış yumuşak desenler vardır..

6. Çiçekli Bluz:

Çiçekli Bluz

Bu bluz, desen kesimlerinin en azına sahiptir, ancak yine de bu, pattu sare’ler için şimdiye kadarki en güzel bluz tasarımlarından biridir. Bluzun göğüs çevresindeki gövdesi satenden yapılmıştır ancak siyah anlamına gelirken, kenar çizgisi ve kol kısmı kırmızı ve pembe renklerde harika bir çiçek desenine sahiptir..

7. Balık Pulu Mücevherleri:

Balık Pulu Mücevherleri

Buradaki bluzun arkası da kendine özgü zari ve georgette çalışmasıyla güzel bir balık pulu sporu yapıyor. Bluz, zümrüt içinde büyüleyici görünen su damlası taş işleriyle güzel bir şekilde desenlenmiştir. Her pul veya balık pulu zari işinden yapılır. Bu, 2018 yılındaki en yeni pattu saree bluz tasarımlarından biridir..

8. Çiçek Sürprizi:

Çiçek Sürprizi

Bluz ilk başta basit ve mütevazı görünebilir, ancak arkasına baktığınızda bluz şeridinin geri kalanına iliştirilmiş güzel bir çiçek deseni fark edeceksiniz. Desen enseden başlar ve sonuna kadar incelinceye kadar abartılı bir çiçeğe devam eder..

9. Yaka Tek Rulman Bluz:

Tek Yakalı Bluz

Bu güzel pattu bluz tasarımlarının serisindeki fantastik, bu eyersiz yaka kemiği bluz. Bluz, arkadan ve önden tüm yol, çıplak bir sırt sporu yapmak için arkada güzel bir pencere ile taş ve inci işçiliği ile yoğun bir şekilde süslenmiştir..

10. Kara Büyü:

Kara Büyü

Bu bluzun taşıdığı cazibeye iyi bakın. Kesinlikle bir pattu sari ile giyebileceğiniz en iyi pattu bluz tasarımlarından biridir. Üzerine yapılan desen sıfırdır. Bu doğru! Bu sade bir bluz, ancak yine de nötr rengiyle oldukça şaşırtıcı görünüyor ve yeşil renkli bir pattu sari ile çok iyi spor yapılabilir. Sizi tam bir gösteriş gibi göstermeyecek çekici bir şey arıyorsanız, bu pattu sarees için en iyi bluzlardan biri olacaktır. Düğün ve bayram günleri gibi farklı etkinliklerde spor yapılabilir..

11. Altın Bluz Cazibesi:

Altın Bluz Cazibesi

Bu, giyebileceğiniz pattu sarees için en iyi altın rengi basit bluz tasarımlarından biridir. Şenlikli görünümlü bir bluz ve boyu iyi olan kadınlar için uygun olacak. Saree’nin bordür kısmındaki çekici görünüm, kolların alt kısmı ile eşleşir ve bu nedenle, bu bluzun üzerlerine yapılan bu tasarımlarla sariler için mükemmel olacağını söyleyebiliriz. Bluzun tüm rengi o kadar çekici ki, neredeyse herkes renge aşık olacak. Bluz üzerinde yapılan çalışma sevgi ve şefkat gösterir ve şimdiye kadar kullanabileceğiniz en iyi pattu sari bluzlardan biridir..

12. Düşük Kesim Bluz Fantezi:

Dekolte Bluz Fantazi

Bu düşük kesim, basit görünümlü siyah bluz, dışarıdaki kırmızı pattu sare’ler için başka bir iyi bluz. Bu bluz orta yaşlı kadınlar ve genç kadınlar için de tamamen havalı görünüyor. Parti bluzu olarak kullanılabilir ve moda uğruna vücudunun üst arka kısmını ortaya çıkarmayı seven kadınlar için uygun olacaktır. Şık görünümle el ele gidecek olan pattu sarees için en iyi görünen tasarımcı bluzlarından biri olduğu söylenebilir. Bu kategoride yeni ve çekici bir şey arıyorsanız, bu bluz kesinlikle işinizi görecektir..

13. Tam Boyun Kırmızı Cazibe:

Tam Boyun Kırmızı Cazibe

Bu tam boyunlu bluz, boynun üst kısmında yapılan çekici ve benzersiz bir tasarımla birlikte kırmızı rengi güzel bir şekilde spor yapıyor. Krem rengi veya altın rengi pattu saree için uygun olacaktır. Düğün bluzu olarak da kullanılabilir ve iyi bir gelinlik olacaktır. Yine, bir partiye katılacaksanız, bu piyasadaki en iyi bluzlardan biri olacak..

14. Renkli Tasarım:

Renkli Tasarım

Bu özel bluz tasarımı, pattu saree sporları için birden fazla renk ve bu sezon tanık olacağınız pattu sare için en çekici tasarımcı bluzlarından biri olduğu söylenebilir. Bu Hintli kadın giyim ürününde renkler o kadar doğru bir şekilde tasvir edilmiştir ki, her kadın onu giymeye hevesli olacaktır..

15. Gelin Parlaması:

Gelin Parlatıcı

Burada, tüm zamanların iş tasarımlarına sahip en güzel pattu sarees gelin bluzlarından birine sahibiz. Temel renk olan pembe renk kullanılarak yapılmıştır. Bunun üzerine, pastanın üzerine krema gibi olan birçok küçük çekici altın desen yapıldı..

Bunlar pattu saree bluz tasarımlarının söz konusu olduğu en iyi seçilmişlerdir. Gerçekten kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, seçebileceğiniz tasarımları bileceksiniz..