Güneyin geleneksel düğünleri çoğunlukla tam güneyde Hint kıyafetleri içindeki kadınlarla görülür. Güney Hindistan modasının görgü kuralları, giyiminde altın dünyayı andırıyor. Ağır mücevherlerin yanı sıra, içinde neredeyse altın bir dokunuşa sahip sari tonları var ve bluzların da süslemelerinde ve tasarımlarında bol miktarda altın işçiliği var..

Tasarımcı Güney Hindistan bluzları ipek ve pamuk malzemede ağırdır ve altın ipliklerle incelikle işlenmiştir. Güney Hintli gelinler gibi dinamik görünmek için birçok şeyi bir araya getirip Güney Hindistan’ın geleneksel görünümünü yakalamanız gerekir. Baş dirseğindeki ve boyundaki muhteşem mücevher, pansumanla birlikte harika görünüyor. Yerli kıyafetlerin Hint hissi, Hintli kadınlarda harika görünüyor. Yabancı bayanlar bile geleneksel Hint sari bluzunun görünümüne hayran kaldılar..

Güney Hint Tarzında Tasarımcı Moda Bluzlar:

Güney Hindistan sareleriniz için dikilebilecek en iyi tasarımcı güneyde Hint bluz tasarımları koleksiyonlarını listeleyebiliriz..

1. Kollu Bluz üzerinde çalışın:

güneyde hint bluzu

Elmaslarla ve altın iplikle tamamen süslenmiş dirsek boyu sari bluz muhteşem görünüyor. Güney Hindistan moda sari bluzu, kadın kıyafetlerinde inanılmaz bir şekilde en iyisini getiriyor. Kontrast bir sari, kombinasyonun güzelliğini arttırır. Pembe sarı ve yeşilin çok renkli kombinasyonu, hoş bir görüntü ve görünüm verecektir. Her yerindeki sari üzerindeki puantiyeli altın noktalar tasarımcıya ağır bir görünüm verirken.

2. Puf Kol Güney Hint Bluzu:

Kabarık Kol Güney Hindistan Bluzu

Güneyde Hint sari bluz tasarımlarındaki kabarık kollar inanılmaz görünüyor. Kontrast altın gölgeli kahverengi sari ile koyu mavi altın broşet bluz harika görünecek. Kabarık kollar ve kollardaki kalın bordür tasarımcı bir görünüm verecektir. Genel olarak, düz altın kenarlıklar büyük ölçüde güney Hindistan sarelerinde görülür. Ancak tasarımcı sarelerinin çoğunda bir tasarım ve süsleme karışımı da görülür..

3. Güney Hindistan Kesim İş Bluzu:

Güney Hindistan Kesim İş Bluzu

Güney Hindistanlı tasarımcı bluzlar, kesilmiş altın bordür ile de tasarlanabilir. Geleneksel motiflerin ince tasarımı, yaka ve kollarda harika görünüyor. Kesik altın kenarlı sari ile koyu renkli sari, iyi bir kombinasyon oluşturur. Pembe renk, üzerinde altın işleme ile harika görünüyor. Altın rengi ve krem ​​rengi bir orta baskı sari, bir tasarımcı düğün koleksiyonu verecek.

4. Güney Hindistan Altın Dişli İş Bluzu:

Güney Hindistan Altın Dişli İş Bluzu

Güney Hindistan moda sari bluz tasarımları üzerinde iplik işi. Altın sari ile yaprak yeşili gibi kontrast bir renk, modaya uygun bir sari parçasıdır. Kollarda ve boyun bordüründe bulunan iplik işlemeleri, kollarda baju bant veya teeka gibi geleneksel sembolleri farklı bir tasarım haline getiriyor. Yeşil ve kırmızı, bir kadının evli ve kocasının sevgisi ile görünmesi için en iyi renkler olarak kabul edilir. Geleneksel kutsal renkler olan kırmızı ve yeşil, her Hint düğününde bir zorunluluktur..

5. Güney Hindistan Ağır İşlemeli Kol Bluz:

Güney Hindistan Ağır İşlemeli Kol Bluz

Güney Hindistan sari bluzlarının kollarındaki ağır işlemeler, zengin ve benzersiz tasarımlara sahiptir. Genel olarak elmas işi veya zari işi ve hatta zardoshi işi iyi bilinir ve güney düğünlerinde bluzları tasarlamak için yaygın olarak kullanılır. Pembe ve turuncu kombinasyonu günümüz modasının en trend kombinidir. Saree’nin her yerinde bir tutam altın dinamik bir görünüm verir.

6. Yuvarlak Yaka Tasarımcı Güney Hint Bluz:

Yuvarlak Yaka Tasarımcı Güney Hindistan Bluz

Güney Hindistan arka boyun bluz tasarımları, birçok kişinin kalbini kazanan farklı ve çeşitli tasarımlara sahiptir. Arkada payetler ve elmaslarla süslenmiş yuvarlak yaka ve zardoshi işi, düğün törenleri için inanılmaz ve ağır bir tasarım gibi görünüyor..

7. Güney Hindistan Kare Şekli Boyun Bluzu:

Güney Hindistan Kare Boyunlu Bluz

Güney Hindistan sarı sari kendi göz alıcı ve geleneksel önemine sahiptir. Kenarların altın dokunuşu ve sari giyme tarzı Hint geleneğine benziyor. Bluzun arkasındaki ve önündeki Kare boyun, güneyde Hint arka boyun tasarımcı bluzunun tasarımcı dikişi olabilir..

8. Düz Üç Dördüncü Kol Güney Hindistan Bluzu:

Düz Üçlü Dördüncü Kol Güney Hindistan Bluzu

Dörtte üç kollu uzun dar kesim kollar, güneyde Hint sari bluz modası ile inanılmaz görünüyor. Altın gölgeli pembe bir kenarlık, pansumanınıza göz alıcı bir görünüm kazandırır. Bazı kadınlar, görünümünüze churidar etkisi kazandırmak için tam dar kesim bluz kolları giymeyi de tercih eder..

9. Kısa Kollu Broşet Güney Hindistan Bluz:

Kısa Kollu Broş Güney Hint Bluz

Bir broş bluz, bir karışımı ile tüm zamanların favorisidir ve güneyde Hint sari bluzlarıyla uyumludur. Yaka yakalı pembe kısa kollu bir bluz inanılmaz görünüyor. Güney Hindistan görgü kurallarına sahip yüksek yaka boyunlu kıyafet olağanüstü bir giyinme gibi görünüyor.

10. Turuncu Pembe Kancheepuram Saree Bluz:

Turuncu Pembe Kancheepuram Saree Bluz

Pembe-turuncu bir güney Hindistan ipek sari bluz tasarımı, bu günlerde modaya uygun moda için tüm zamanların favorisi görünüyor. İpek kumaş cazibe ile parlıyor. Bluzun geri kalanında düz bir renkle kalın bir altın kenarlık da inanılmaz görünüyor..

11. Bir Kanjivaram Geniş Bordür Bluz:

Kanjivaram Geniş Bordür Bluz

Güney Hindistan moda sari bluz modellerinin kanjivaram kumaşı, görünüşte çarpıcı ve harika görünüyor. Kontrast koyu renkli geniş kenarlıklı sari ile turuncu ve yeşil sari çarpıcı görünüyor. Vaani Kapoor, Kanjivaram sari içinde mükemmel mücevherler ve mükemmel saç modeli ile güzel bir şekilde giyiniyor.

12. Çok Renkli Güney Hindistan Pamuklu Saree Bluz:

Çok Renkli Güney Hindistan Pamuklu Saree Bluz

Uzun kollu bluz dikişli çok renkli güney Hindistan pamuklu sari bluz, giymek için olağanüstü bir tasarım gibi görünüyor. Koyu renkler sari üzerinde dinamik görünen altın bordürlerle farklılaştırılmıştır. Güney pamuğu da Hint yaz günlerinde giyilecek en iyi malzeme olarak kabul edilir..

13. Kerala Tarzı Altın Saree Bluz:

Kerala Tarzı Altın Saree Bluz

Güney Hindistan aksanıyla altın kenarlıklı beyaz bir sari, kadınlarda inanılmaz görünüyor. Güneyde Hint sari bluzunun saç stiline her zaman uyan beyaz bir veni, sari ile eşleşir. Altın bir öz kabartma tarzı bluz, böyle bir sari ile harika gider. Güzel aktrisler, güney Hint kıyafetlerinde sadelik ve zenginlikle giyinmeyi sever..

14. Kolsuz Tasarımcı Güney Hindistan Gelin Bluzu:

Kolsuz Güney Hindistan Gelin Bluzu

Güneyde Hintli bir moda tasarımcısı düğün sari bluzu, genellikle kırmızı kenarlıklı beyaz veya kremdir. Kolsuz desenli altın rengi düz bir bluz da çarpıcı ve moda trendinde görünüyor. Geleneksel bir görünüme ihtiyaç duyulduğunda kolsuz bluzlar nadiren giyilir. Ancak geleneklerde değişiklik getirmeyi seven modaya uygun bayanlar var..

15. Astarlı Baskılı Güney Pamuk Sari Bluz:

Astarlı Desenli Güney Pamuk Saree Bluz

Güney Hindistan ipek moda sari bluz, beyaz ve baskılı bluz içinde inanılmaz görünüyor. Üç çeyrek kollu ve dik yakalı, farklı renklerde baskılı, astarlı bir bluz olağanüstü görünüyor. Astarlı gömlek tarzı bir bluz ile krem ​​veya kırık beyaz sari kesinlikle size zarif bir görünüm verecektir..

16. Zari Bordür Kol Bluz:

Zari Bordür Kol Bluz

Güneyde Hint modası sari bluz ipek altın kenarlı tasarım, tüm bayanlarda tüm zamanların favorisi görünüyor. Desen, herhangi bir düğün işlevine veya etkinliğine harika bir şekilde uyacak şekilde yapılmıştır. Kollarda dirsek uzunluğunda altın bir zari çalışması inanılmaz görünüyor. Brokar ve ipek brokar, altın iplik işçiliği nedeniyle Hint törenlerinde çok giyilir..

17. Eşsiz Bluzlu Tasarımcı Pattu Saree:

Eşsiz Bluzlu Tasarımcı Pattu Saree

Güney Hindistan moda sari bluzundan tasarımcı kırmızı pattu sari, kumaşın tam tersi bir bluzla giyildiğinde harika ve olağanüstü görünüyor. Bir örgü kumaş kül rengi, görünümünüzü inanılmaz derecede çarpıcı hale getirir. Güney Hindistan evliliklerinde kırmızı, beyaz ve krem ​​rengi sariler olmazsa olmazdır. Mor, turuncu, yeşil gibi koyu renkler de güneyli hanımların favorisi olarak kabul edilirken.

18. Etnik Uppada İpek Güney Hindistan Saree Bluz:

Etnik Uppada İpek Güney Hindistan Saree Bluz

Güney Hindistan kumaşının Uppada ipeği iyi bilinen ve beğenilen sari markasıdır. Saree’nin etnik görünümü harika görünüyor. Kumaş sert olduğu için vücutta sert kalır. Görünüm tamamen ortakların dışında hissetmenizi sağlar. Dirsek uzunluğunda bir kol bluz, güneyde Hint bluz modeli olarak inanılmaz görünüyor.

19. Son Talambralu Sari Bluz:

Son Model Talambralu Sari Bluz

Talambralu sarees, ellerle yapılan altın iplik işi ile tasarımcı bordüründe abartılı görünüyor. Tasarımcı puf kollu güneyde Hint moda sari bluz, Hintli gelinlerde çarpıcı görünüyor. Çiçekli el yapımı sari bordür, krem ​​rengi genel sari ile altın ve pembe tonuyla harika görünüyor. Kenarlı kabarık kollu bir bluz sevimli bir görünüm verir.

20. Pattu Saree için Güzel Bluz Modeli:

Pattu Saree İçin Güzel Bluz Modeli

Koyu renklere sahip bir pattu sari inanılmaz derecede çarpıcı görünüyor. Bir tasarımcı güneyde Hint bluz tasarımı dirsek uzatma kol, merkezde elmas kenarlık ile dekore edilebilir, seçkin tasarımcı bluz olabilir. Altın rengi kalın kenarlıklı koyu mavi sari ve altın patchwork ile koyu kestane rengi bir bluz kesinlikle bir tasarımcı düğün koleksiyonu olabilir.

Güney Hindistan kısrakları da çok çeşitli malzemelere sahiptir. Güney Hindistan sarelerinin türlerinde ve tasarımlarında hiçbir zaman bir kıtlık olmadı. Hintli kadınlarda muhteşem görünen çok ünlü benim ağrılı krepim, Puttapaka sare’leri, Pochampally sare’leri, Narayanpet ve Bavajipet sare’leri var. Konrad ve Kancheepuram sare’leri ve kKanjivaram sare’lerinin farklı stilleri vardır. Farklı sareelere en çok uyan tasarımcı bluzlar, güney Hindistan dokunuşunda muhteşem görünüyor. Güney Hindistan geleneklerinin düğünleri, güney tekstilinden en iyi ipekleri karşılar. Güney Hindistan sare koleksiyonları, yalnızca güneyde Hint kıyafetleriyle eksiksiz bir gardırobunuz olabilecek çeşitliliğe sahiptir..