Bu sezon trend olmak istiyorsanız boyundan askılı bluzlar tam size göre denilebilir. Bu bluzlar harika tasarımlarla geliyor ve aynı zamanda oldukça rahat ve modaya uygun kıyafetleriyle rahat kalmak istediğinde bir kadın daha ne isteyebilir ki. Bu bluzlar kolayca taşınabilir ve oradaki herkese uygun olduğu söylenebilir. Bu yazıda, akıllara durgunluk veren bazı güzel görünümlü yular boyunlu bluz tasarımlarını tartışacağız..

Görselli Farklı ve En Yeni Halter Boyun Bluz Tasarımları:

Her duruma uygun en iyi askılı bluz modellerine bir göz atalım..

1. Kırmızı ve Siyah Tasarımcı Halter Boyun Bluz:

Boyundan bağlamalı bluz tasarımları1

Bu, tasarımcıya ve oradaki stilistlere göre en iyi yular boyunlu bluz tasarımıdır. Yanları benzersiz bir renge sahip bluz daha da çekici ve bu özel ürün, bu bluzun en ilgi çekici yerlerinden biri olan bu anlayışa göre yapılmıştır. Bu bluz üzerine yapılan tasarımlar da oldukça çekici ve ilk etapta gözlerinizi bu bluza çekecek. Kırmızı sari ile bu bluz sizi elmas gibi parlatacak. Hemen hemen tüm kadınlar bu yular bluzu giyebilir. Her yaştan kadın için uygundur ve giymesi de oldukça rahat olacaktır..

2. Güney Hindistanlı Tasarımcı Halter Bluz:

DK Bose Audio Lansmanında Çapa Anasuya Sıcak Saree Fotoğrafları

İyi bir tasarımcı yular bluz arıyorsanız, o zaman bu işi umarız yapar. En güzel tasarımcının boyun tasarımlarından birine sahip. Halter bluz hem önden hem de yanlardan çok güzel görünüyor. Tasarım, bu resimdeki gibi parlak bir sari ile daha da güzel görünecek. Sade bir sariyi ilahi gösterecek bluzlardan biri kesinlikle..

3. Ünlü Tasarımcı Halter Boyun Bluz:

askılı bluz

Bir etkinlikte spor yapmak için güzel görünümlü bir askılı bluza ihtiyacınız varsa, buna iyi bir göz atın. Bu gördüğün en güzel bluzlardan biri değil mi? Bluz sari ile el ele gider ve Hint güzelinin daha da çekici görünmesini sağlar. Bu bluzu, bu resimde Aishwarya Bachchan’ın spor yaptığına benzer renkte bir sari ile taşırsanız, ünlü görünümünü de elde edebilirsiniz. Bluz, bir partide veya bir aile etkinliğinde giymek için mükemmel olacaktır. O kadar rahat ki kadınlar her yerde giymeyi tercih edecek.

4. Altın Halter Boyun Tasarımı:

Boyundan bağlamalı bluz tasarımları4

Bu, muhtemelen daha önce görmediğiniz, çekici bir boyun tasarımıyla gelen harika bir bluz. Bu boyun tasarımlarına yular boyun tasarımları denir. Bu bluzun altın rengi cazibesi, onu en iyi askılı tasarımcı bluzlarından biri yapar. Bluz, parlak veya parlak bir sari ile spor yapılabilir ve hemen hemen her bayramda giyilebilir. Biraz abartılı görünse de, bu tasarımcı giyim ürünü her yaştan kadın için uygun olacaktır..

5. Siyah Halter Boyun Bluz:

Halter yaka bluz tasarımları5

Halter boyunlu bir bluza ihtiyacınız varsa, o zaman bu sizin için harika bir şey olacak. Profesyonel siyah renge sahiptir ve kurumsal etkinliklerde siyah bir sari veya hatta beyaz bir sari ile giyilebilir. Bluzun nötr rengi nedeniyle kadınlara daha da çekici geliyor..

6. Beyaz Halter Boyun Bluz:

Boyundan bağlamalı bluz tasarımları6

Bu muhtemelen orada en iyi görünen yular boyunlu bluz tasarımlarından biridir. Boyunda harika bir tasarım sergiliyor ve bluzun çekici deseni, kadınların bu giysiyi giymeyi hayal etmesini sağlıyor..

7. Parlak Halter Boyun Bluz:

Boyundan bağlamalı bluz tasarımları7

Tasarımcı bir bluza ihtiyacınız varsa, o zaman bu, oradaki en iyilerden biri olacak. Bluz boyunca çekici bir desene sahiptir. Bluzun parlak cazibesi tüm bayram günleri için uygun olacak ve Hintli kadınlar onu büyük bir gururla spor edebilecekler..

8. Sıska Kadınlar için Boyundan Bağlamalı Bluz:

Halter yaka bluz tasarımları8

Sıska kadınların genellikle bluzlara uyan bazı sorunları vardır. Bununla birlikte, bu özellikle çekici bir desene sahiptir ve boyunlar da akıllı bir tasarımla oldukça iyi dekore edilmiştir..

9. Kahverengi ve Altın Tasarımcı Bluz:

Boyundan bağlamalı bluz tasarımları9

Bu bluz, göğüs kısmındaki kahverengi taban kumaşı üzerinde harika bir desene sahip ve yanlardaki altın rengi kayışlar bu bluz parçasına tasarımcı bir dokunuş katıyor. Sade sari ile en iyi tasarımcı bluz parçasını spor yapmaya istekliyseniz, bu amaç için harika bir bluz olacaktır..

10. Yeşil Halter Boyun Bluz:

Halter yaka bluz tasarımları10

Bu özel bluz parçası, yalnızca insanları etkilemek amacıyla gelir. Göğüs kısmında yapılan tasarım, bu görünümün ana cazibesidir. Bu bluzu şenlikli günlerde spor yapabilirsiniz..

11. Siyah Geleneksel Halter Boyun Tasarımı:

Halter yaka bluz tasarımları11

Bu bluz, ön kısımda insanların bakışlarını ilk etapta çekecek geleneksel bir tasarıma sahiptir. Üzerinde yapılan farklı renkli tasarımlar onu piyasadaki en güzel bluz parçalarından biri yapıyor..

12. Malaika Arora Koleksiyonu Halter Boyun Bluz:

Halter yaka bluz tasarımları12

Bu özel yular boyun tasarımı, ünlüler koleksiyonundan çıkıyor. Festival havasını ortaya çıkaran güzel bir yeşil renge sahiptir..

13. Işıltılı Halter Boyun Tasarımcı Bluz:

Halter yaka bluz tasarımları13

Bu, size ünlü bir görünüm kazandıracak başka bir tasarımcı yular boyunlu bluz. Bluz boyunca yapılan gerçekten harika bir desene sahip ve parıldayan kayışlar muhtemelen bu bluzun en güzel görünümlerinden biri..

14. Sade Sarees İçin Siyah Ünlü Bluz Tasarımı:

Halter yaka bluz tasarımları14

Bu, tasarımcı dokunuşuyla gelen en iyi görünümlü tasarımcı bluzlarından biridir ve ön tarafında çok çekici bir desene sahiptir, bu aynı zamanda bu görünümün ana cazibesidir..

15. Arkadan Beyaz Halter Boyun Hint Bluzu:

Halter yaka bluz tasarımları15

Bu, boyundaki askılarla arkadan harika görünen başka bir beyaz renkli yular boyunlu bluz..