Mes gyvename laikais, kai odos šou yra laikomas priimtinu ir netgi privalomu kino aktorėms! Tačiau viena menininkė, kuri sulaužė šias normas ir pasirinko vadovauti savo grupei, yra Vidya Balan. Vidya mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda ekrane ir stengiasi pateisinti savo charakterį. Tačiau ne ekrane matome „Susheel“ ir „Sundar“ indų moteris, kurios įkūnija padorumą ir moterišką grožį. Beveik visuose pagrindiniuose renginiuose greičiausiai sportuosite Vidya Balan saree, ypač tuos, kuriuos sukūrė jos mėgstamiausia bengalų dizainerė Sabyasachi! Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą geriausių jos saree išvaizdų per tam tikrą laiką!

Graži Vidya Balan Saree su nuotraukomis:

Peržiūrėkite Bolivudo aktorės Viday balan nuotraukas „Saree“.

1. Vidya Balan Wedding Saree:

Vidya Balan Wedding Saree

Kai žinia apie Vidya Balan vestuves su Siddharth Roy Kapur pasiekė žiniasklaidos ausis, visi nustebo pamatę ją paprastoje vestuvių saree. Raudona Sabyasachi šilko saree buvo ne kas kita, kaip aukščiausia. Vidya pasirinko paprastą išvaizdą, suporuodama saree su tradiciniais auksiniais aksesuarais ir raudonu vermilijonu papuoštą kaktą.

2. Vidya Balan Saree Backless:

Vidya Balan Saree Backless

Jei visada įsivaizdavote, kad Vidya Balan yra nuobodi, peržiūrėkite šią nuotrauką iš „Vidya Saree“ katalogo, kur ji įrodo, kad mes visi klystame. Aktorė atskleidžia savo jausmingą pusę su šia balta saree ir raudona palaidine be nugaros. Jos bengalų genai yra gana pastebimi šiame paveikslėlyje, kai oda spindi spindesiu. Reikia daugiau pasakyti?

3. Vidya Balan Green Saree:

Vidya Balan Green Saree

Vidya Balan atrodo visiškai nuostabiai šioje nuostabioje žalioje saree. Ji dėvėjo jį per vieną iš savo reklaminių renginių ir sulaukė didelio susižavėjimo savo pasirinkimu. Saree buvo skoningai suprojektuota aukso ir žalios spalvos, kuri papildo jos spindinčią odą. Jos milijono dolerių šypsena yra tai, ko mes tiesiog negalime greitai įveikti!

4. Vidya Balan Yellow Saree:

Vidya Balan Yellow Saree

Šios geltonos saree ryškumas beveik susilieja su jos blizgančia oda. Vidya šioje nuostabioje kūryboje atrodo kaip Diva. Geltona saree turi gražius sidabrinius siuvinėjimus ant sienų, kurios paryškintos juodos spalvos užuomina. Juoda palaidinė pasiūlė tinkamą derinį šiai nuostabiai saree. Oi! Tos žudančios akys!

5. Vidya Balan Sabyasachi Saree:

Vidya Balan Sabyasachi Saree

Per daugelį renginių, tokių kaip Kanai, kur kitos aktorės labai stengiasi atkreipti dėmesį, Vidya užtikrintai eina šia paprasta, tačiau elegantiška Sabyasachi saree. Vidya atrodo kaip visada spindinti šioje vario spalvos saree, kur ji žaidžia saugiai, bet nenuobodžiai! Aktorė ją suporavo su kaštonine palaidine ir koordinuota sankaba, todėl žiūrovams liko plačiai atmerkti žandikauliai!

6. Dizainerio drabužiai:

Dizainerio drabužiai

Kaip ir daugelis kitų visatoje esančių elementų, Vidya Balan ir jos komanda kartu su saree taip pat. Vidya visada buvo etninio drabužio gerbėja, todėl šioje Sabyasachi saree Vidya atrodė gana elegantiška ir grakšti. „Saree“ dažniausiai yra juodos spalvos, o didžioji jo dalis, o „sare“ paluras rodo gana blizgantį metalinį atspalvį.

7. „Red Saree“:

Raudonoje Saree

Kalbant apie Vidją, ji kaip niekad sportiška, bet čia, išskyrus savo putojančią asmenybę, vienas kitas dalykas, traukiantis mūsų žvilgsnius, yra ugningai raudona raudona saree, ryškiai švytinčios spalvos. Saree yra paprastas pavyzdys, kaip grožį galima pavaizduoti be ornamentų. Tačiau norint pridėti šiek tiek prieskonių, pridedama nedidelė auksinė kraštinė.

8. Etninis aukso šilkas Saree:

Etninis aukso šilkas Saree

Juoda yra viena iš labiausiai jauninančių spalvų, kuri tiesiog būtų gražiausia ir iš tikrųjų derėtų su bet kokiu šviesesnio atspalvio atspalviu. Dabar dar viena iš labiausiai galinčių spalvų derinti prie juodos spalvos yra nuostabus auksas, o čia Vidya naudoja autentišką pietų Indijos šilko juodos ir auksinės spalvos kanjeevaram audinį, kad atrodytų vakarui.

9. Baltos gėlės Saree:

Baltos gėlės Saree

Net Vidya turi dienų, kai ji nusprendė šiek tiek atsitraukti ir tęsti savo kasdienę išvaizdą ir vis tiek sugebėjo atrodyti gražiai. Vidya visada buvo žmogus, kuris gali puikiai išsiversti, ir čia ji tai daro su juoda ant balto krepo saree. Gėlių raštai pabrėžia juodą palaidinę.

10. Sequin Net Saree:

Blizgučiai Net Saree

Čia, šioje saree, Vidya nusprendė drąsiai derėti su šifonu purpuriniu atspalviu, turtingu ir raštuotu. „Saree“ yra tikrai gražus kūrinys su autentiškiausiu Radžastano blizgučių raštu. Pati Vidya apakino kaip milijonas žvaigždžių savo nuostabia žvilgančia juoda palaidine.

11. „Chiffon Embroiled Saree“:

„Chiffon Embroiled Saree“

Šis „Vidya Balan saree“ vaizdas yra pagamintas iš trikampio šviesiai mėlynos spalvos blizgučių, visas kremas ir šifonas esantis saree atrodė nepaprastai pasakiškai. Saree tinka paprastoms progoms, tokioms kaip apsilankymas giminaičio namuose ar Vidya spaudos konferencijoje.

12. Kremas ir juoda Saree:

Kremas ir juoda Saree

Dar kartą matome Vidją tose mirtinose kombinacijose, juodoje ir auksinėje, todėl dar kartą matome, kaip ji atrodo gražiai. „Saree“ iš pradžių buvo pagaminta juodos spalvos su auksiniais papuošimais visur, o minkštesnė dviejų spalvų pusė, nuogas auksas yra saree pagrindas.

13. „Broder“ suprojektuotas paprastas „Saree“:

„Broder“ suprojektuota „Plain Saree“

Kaip ir trispalvės Indijos vėliavoje, riba su Vidjos saree žoržetų sporte, geriausia iš trijų spalvų gėlių motyvo raštu. Aplink jį eina palei sieną auksinis pamušalas, o tada, žinoma, balta saree.

14. „Pink Partywear Saree“:

Pink Partywear Saree

Vidya ir vėl sugeba nutraukti šį labai brangakmeniais žvilgantį dizainerio kūrinį. Blizganti blizgi siena labai pritaria purpurinės rožinės spalvos saree. Vidya nešiojo šią aprangą su malonumu, būdama apsirengusi saree. Jos tvarkinga palaidinė pakelia ją į kitą lygį!

Vidya Balan Saree stiliaus patarimai:

Vykdydami šiuos ekspertų stiliaus patarimus, galite pasiimti keletą mėgstamos aktorės užuominų:

  • Vidjos slapto stiliaus mantra – kad ji būtų paprasta ir graži!
  • Ji netiki sunkiais priedais. Vietoj to pirmenybė teikiama kaklo papuošalui ar auskarams.
  • Jos ryškus, paryškintas raudonas Bindi yra kuokštelinis su visa jos išvaizda. Nepamirškite to!
  • Vidya taip pat mėgsta su savo sarees nešiotis atitinkamas sankabas ir pinigines. Jie daug prideda prie bendro patrauklumo
  • Galite šiek tiek paryškinti savo palaidines, pasirinkdami atlošus ar plačius kaklus
  • Palikę plaukus atvirus, galite atrodyti stilingai.

Vidya Balan yra viena iš nedaugelio Indijos moterų piktogramų, kurios atgaivino ir iš naujo apibrėžė saree grožį. Ji nuolat laidavo už Sarees net pasaulinėse platformose ir liko indiškumo simboliu. Įkvėpta sulaukti kaustinės kritikos dėl antsvorio ar dėl to, kad drabužių spinta buvo monotoniška, Vidya su malonumu priėmė, bet ir toliau išliko savimi. Jei norite pranešti mums apie savo mėgstamą „Vidya Balan“ saree nuotraukų išvaizdą, rašykite mums komentarų skiltyje!