Buvusi „Miss Universe 2000“ net 30 -ies metų viduryje savo aura sukrečia pasaulį. Be to, kad yra viena iš patyrusių B miesto aktorių, Lara Dutta dabar nėra įprastas veidas kino ekrane, kad išlaikytų save užimtas ir kitas specifikacijas, tokias kaip joga ir motinystė.

Lara Dutta grožio patarimai

Tačiau išlaikyti tokį grožį šiame amžiuje yra gana sunku, tačiau Lara tai daro taip lengvai, kad priversi susimąstyti, kokia to paslaptis?

Kai kurios jos grožio paslaptys:

Maisto paslaptys:

Lara Dutta grožio patarimai Maisto paslaptys

Anksčiau Lara prisipažino esanti didelė maisto gamintoja, tačiau susilaiko nuo klausymo širdies ir eina su savo smegenimis. Ši mama yra didžiulė kūno rengybos keistuolė, o jos valgymo stebėjimas yra vienas iš jos kasdienių mitybos planų. Būdama visiškai veganė, ji laikosi gamtos pasiūlymų, tokių kaip švieži vaisiai, daržovės. Pusryčius ji laiko vienu iš pagrindinių pietų dienos pietų, o antra – vakarienei.

Fitneso keistuolis:

Lara Dutta Grožio patarimai Fitness Freak

Lara Dutta atskleidė savo jogos poreikį tiek pat, kiek ir deguonies poreikį 2011 m. „Hindustan Times“ numeryje, kur buvo išgirsta sakanti: „Aš negaliu gyventi be jogos“. Su garsenybių kūno rengybos trenere Zareen Watson ji pašalino riebalus, atlikdama jogos kibirą. Jos įprastas 5 dienų savaitės režimas daugiausia atliekamas kardio ir jėgos treniruotėms. Ji taip pat sukaupė savo asmeninės patirties išleisdama fitneso kompaktinį diską pavadinimu H.E.A.L su Lara.

Veido gudrybės:

Lara Dutta grožio patarimai Veido gudrybės

Jaukus, žemiškas žmogus Lara yra apie ekologiškus ir ekologiškus produktus. Ji gana dažnai kartkartėmis pastebima užsidariusi „pasidaryk pats“ kaukę. Ji turi mažų gudrybių rankovėje, pavyzdžiui, norėdama greitai atsikratyti akių paburkimo, viskas, ko jai reikia, yra šiek tiek ledo kubelio. Ji atskleidžia, kaip kai kurios parsidėjusios moterys, su kuriomis ji bendravo, kažkada pasakojo savo sandalmedžio milteliams ir rožių vandeniui, padedančiam spręsti bet kokias odos problemas. Tačiau jos mėgstamiausias yra alavijo gelis, šviežias iš augalo, kurį ji augina.

Gražios akys:

Lara Dutta grožio patarimai „Gražios akys“

Lara yra tokia mergina, kuriai visada reikia, kad jos akys būtų tobulos ir gražios, todėl šie žvilgsniai niekuomet neišeina be akių pieštuko ar tušo. Jos dienos rutina susideda iš daugybės blakstienų tušo, kartais su skaistalais ar lūpų dažais. Naktį ji išsaugo sunkų akių makiažą.

Mėgstamiausi produktai:

Lara Dutta grožio patarimai

Lara atveria savo mėgstamus produktus, be kurių ji negali pakęsti. Pirmasis jos sąraše yra jos kūno drėkiklis, kuris jai yra privalomas režimas. Tam ji teikia pirmenybę „Fresh Sugar Acai Age-Delay Body Crème“, o ne bet kuriai kitai, nes taip jos odos drėgmė yra užblokuota. Kiti jos privalomi dalykai yra kremas „Sisley Face“, „Kiehl“ lūpų balzamas ir „Maybelline Colossal Volum“ Express “tušas.

Plaukų priežiūra:

Lara Dutta Grožio patarimai plaukų priežiūrai

Nes jei jos karjerai to reikia, jai dažnai reikia keisti plaukus ir dažyti, todėl ji pasirūpina, kad ji kartkartėmis gautų baltymų procedūras. Alopecija yra kažkas, ko ji bijo ir bijo, todėl nėra neįprasta, kad ji dažnai užsuka į galvos masažą ar galvos odos masažą karštu aliejumi. Ji nori džiovinti rankšluosčiu, nes tai apsaugo ją nuo suskilinėjusių galų.

Plaukų taisymas:

Lara Dutta Beauty Tips Hair Fix

Nors ji palaiko griežtą plaukų rutiną, kiekvienos moters gyvenime pasitaiko atvejų, kai jai bloga plaukų diena, ir Lara nėra išimtis. Tačiau ji davė mums žvilgsnį į savo riebių plaukų problemos sprendimą, kai šiek tiek talko ant galvos odos ir kruopščiai šukuojant sutvarkomi riebaluoti plaukai. Ji jaučiasi, net jei kam nors bloga diena, sutvarkyti plaukus ir susitvarkyti gali padėti pagerinti nuotaiką. Ji taip pat pabrėžia, kad skrendant lauke jos plaukai turi būti surišti, nes nekentė plaukų ant lovos galvos.

Makiažas:

Lara Dutta grožio patarimų makiažas

Nors jos kosmetikos krepšys yra išsipūtęs nuo mėgstamų produktų, ji iš esmės pabrėžia, kad nedirbant su ekranais nereikia per daug toksiško makiažo. Ji nori, kad jos makiažo asortimentas būtų nuogas plikos odos spalvos, kuris puikiai dera su jos tonais ir suteikia jai natūralią subtilią išvaizdą. Tačiau svarbiausias jos produktas prieš išeidamas iš namų yra jos drėkinamasis losjonas nuo saulės.

Kvapas:

Lara Dutta grožio patarimai kvepalai

Ji atskleidžia, kad „Thierry Mugler Angel“ yra vienas iš jos visų laikų kvepalų, kuriuos ji nešioja diena iš dienos. Tačiau nakčiai ji turi specialius kvepalus – Tomo Fordo juodąją orchidėją.