Dia Mirza’nın taçlandıran ihtişamı, 2000 yılının Aralık ayında Asya-Pasifik Güzeli unvanını kazandığında kelimenin tam anlamıyla geldi. Aktris olan birçok güzellik kraliçesinin ayak izlerini takip ederek, Bollywood’a girişini pek başarılı olmadan ancak minyon çerçevesi, kusursuz ten rengi ve büyüleyiciliğiyle yaptı. Görünüşü sosyal medyada büyük ilgi gördü. Doğal güzel görünümüyle kutsanmış, minimal makyaj kullanımı, kadınsı tavrı ve sade ama zarif giyim anlayışıyla çok beğeniliyor ve takdir ediliyor..

Sırrı, güzelliğinizi çok ciddiye almamaktır. Basit çekiciliğini sorunsuz bir güzellik rutini ile nasıl dengelediğini öğrenmek için okumaya devam edin..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

The Body Shop’un marka elçisi ve ürünlerinin hayranı olan Diya Mirza, ürünlerin kişinin doğal güzelliğini artırmaya çalışan doğal içeriklerden yapılmış olmasını çok seviyor. Beyaz porselen cilt dokusunun her zaman çok parlak görünmesine şaşmamalı..

Yağlı ve kuru bir cilt kombinasyonuna sahip olduğu için yüz cilt bakım rejimi biraz daha dikkatli olmak istiyor, bu nedenle günde iki kez temizleme, tonlama ve nemlendirme rutinini dini bir şekilde takip ediyor ve Uriage adlı bir Fransız nemlendirici markasını tercih ediyor..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 2

Makyaj söz konusu olduğunda, Dia, Extra Virgin Minerals krem ​​kompakt fondöten veya M.A.C Studio Fix fondöten ile hafif bir kapatıcılık, elmacık kemiklerini vurgulamak için ışıltılı bir dokunuş ve Bobbi Brown’dan bir dudak parlatıcısı ile makyajı yumuşatır. Kural olarak, makyajını çıkarmadan asla uyumaz ve yüzünün her zaman korunmasını sağlamak için güneş kremi olmadan asla dışarı çıkmaz..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 3

Gözlerine gelince, Diya göz kalemi, maskara ve kajal olmadan yapamaz. Gündüz görünümünde toprak tonları kullanırken, gece görünümü sürmeli ve siyah dumanlı gözlerle bir adım öne çıkıyor..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 3

Özelliklerini belirleyen uzun ve güzel bukleler ile Dia Mirza, saçlarını sert kimyasalların kullanımından ve kalıcı saç düzleştirme ve perma gibi diğer işlemlerden uzak tutmaya özen gösterdi. Sırrı, saçlarını yumuşatıcı bir maske ile derinlemesine şekillendirmek, toksik olmayan ürünlerle ve düzenli bakımlarla şampuanlamak ve ayrıca saç büyümesini hızlandırmak için bazı diğer vitamin ve mineralleri almaktır. Ancak, herkes gibi kötü bir saç gününden muzdarip olduğu günler vardır. Onun hızlı düzeltme çözümü, onu uçup giden bir felaketten kurtarmak için onu yıpratmak veya örmektir..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 4

Dia Mirza’nın ince figürü, formda kalmayı ve bu kadar çarpıcı görünmeyi nasıl başardığına dair birçok soruyu davet etti. Röportajlarının çoğu, monoton bir egzersiz rejiminin onu nasıl kolayca sıktığı hakkında konuştuğu zindeliğinin sırlarını ortaya çıkardı. Sırrı, eğlenceli ve heyecan verici olduğu kadar teşvik edici bir rutin bulmaktır, bu nedenle yüzme ve kickboks, ata binme, yoga, fonksiyonel ve ağırlık antrenmanı, dans ve hatta binasının etrafında koşma arasında değişen her şeyden biraz yapar. Sadece ilgisini çeken değil, aynı zamanda sihrini vücudunda ve ruhunda da işleyen oldukça eğlenceli bir rutini var..

Dia Mirza Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları 5

Dia Mirza’nın muhteşem görünümü, mükemmel ten rengi ve bakımlı vücudu da sağlıklı ve dengeli beslenmesine teşekkürlerini borçludur. Bir yemek tutkunu olan Dia Mirza, bazen yemeğe direnmekte zorlanıyor, ancak vücudu buna ihtiyaç duyduğunda doğru yemeyi ve sağlıklı beslenmeyi başarıyor. Sebzeleri salata, tavuk ya da balıkları ızgara ya da buharda yemeyi tercih ederek ağır ve kızarmış yiyeceklerden uzak durur. Hızlı diyetlere inanmıyor ve öğünler arasında düzenli aralıklarla iki saatte bir yemek yiyor. Dahası, bol su içiyor ama çok fazla su tuttuğunu hissettiğinde bol bol yeşil çay içiyor ve bunun ona önemli ölçüde yardımcı olduğunu söylüyor..