Freida Pinto, karanlıktan yükseldi ve en tanınmış Hollywood aktrislerinden biri oldu. Bununla birlikte, bir aktris olarak kayda değer bir yeteneğe sahip olmasına rağmen, gerçekten deneysel ve benzersiz olan doğuştan gelen stil anlayışıyla dünyayı etkiledi. Ek olarak, esmer güzellik, içeride ve dışarıda iyi hissetmek için vücudunu ve görünümünü korumasını sağlar..

freida pinto güzellik ipuçları

Kendisinin iyi görünmesini sağlamak için, takip etmesi zor olmayan katı bir rejim izlediğini iddia ediyor. Annesinin Hindistan’da onun için hazırlayacağı birçok ev yapımı ilacı takip ediyor. Bu nedenle, dünyanın neresinde olursa olsun, her zaman en etkili olduğu kanıtlanmış bilinen çarelere bağımlıdır. Aşağıda, vücudunun ve yüzünün koruduğu belirli önemli bölgeleriyle ilgili güzellik sırlarından bazıları listelenmiştir:

Resimlerle Freida Pinto Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Freida Pinto Güzellik İpuçları Gözler:

Freida Pinto Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları Gözler:

Freida, işi basit tutmaya ve aşırıya kaçmamaya inanıyor. Bu nedenle, katıldığı etkinliğin türüne bağlı olarak makyajıyla yukarı veya aşağı oynamayı seçiyor. Freida, gözleri için, gözlerini vurgulamaya yardımcı olan sürme ile onları vurgulamayı tercih ediyor. Kohl ayrıca her türlü tahrişi önlemek için gözü yatıştırmaya yardımcı olur..

Mükemmel Cilt İçin:

Freida kusursuz cildini korumak için ‘temizleme’ ve ‘nemlendirme’ içeren temelleri tercih ediyor. Ancak nem ihtiyacı havadaki nem miktarına göre değişir. Tonlama hakkında gerçekten hiçbir şeyden bahsetmiyor.

Mükemmel Cilt İçin

Ayrıca, fazla kir ve yağın giderilmesine yardımcı olduğu ve dolayısıyla gözenek tıkanmasının yanı sıra istenmeyen sivilce ve siyah noktaların önlenmesine yardımcı olduğu için yüzünü günde en az 3-4 kez iyice yıkamayı da önemsiyor. Annesinin ev yapımı doğal yoğurtla yüzüne masaj yapma rejimini takip etmesini sağlıyor. Yüzü yumuşak ve esnek tutmaya yardımcı olur, böylece kuru cildin kötü etkileriyle mücadele eder..

Saç Bakımı:

Freida saçlarını korumak için büyükannesinin takip edeceği eski bir saç bakım sırrının peşine düşer. Bu, saç derisine ılık hindistancevizi yağı ile masaj yapmayı içerir. Saç derisini yatıştırmaya yardımcı olduğu için bu küçük güzellik sırrını çok etkili buluyor. Starlet ayrıca saçlarını haftada en az 3-4 kez yıkamayı da önemser ve saç derisinin köklerine zarar verebileceğinden saçlarını aşırı kurutmaktan kaçınır..

Freida Pinto Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları Saç Bakımı

Ne zaman kötü bir saç günü geçirse, bunun için stres yapmaz ve aslında sadece saçını at kuyruğu yapar ve sihrini çalıştırır..

Formda kalmak:

Freida Pinto Güzellik İpuçları ve Formda Kalmak için Fitness Sırları

Freida, uzun süreli güzellik sağlamak için formda kalmanın zorunlu olduğuna inanıyor. En az 90 dakikalık bir yoga seansı, kardiyo egzersizi, pilates ve en önemlisi germe içeren çok sıkı bir egzersiz rejimi izliyor. İyi bir antrenmanın stresi azaltacağına ve sinirlerini yatıştırdığına inanıyor. Bu nedenle, stresli olduğunda, genellikle yaklaşık 30 dakika süren yoga rutinini seçer..

Diyet Planı:

Oyuncu, düzenli aralıklarla küçük öğünler yemesine izin veren iyi planlanmış ve sağlıklı bir diyet planı izliyor. Ayrıca diyetinin protein, vitamin, karbonhidrat, mineral ve diyet lifi gereksinimlerini içermesini sağlar. Ayrıca vücudunu detoksifiye etmeye yardımcı olduğu ve cildinin parlamasını sağladığı için birçok taze meyve ve sebzeye sahiptir..

Freida Pinto Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları Diyet Planı

Kahvaltısında haşlanmış yumurta, yulaf ezmesi ve birkaç meyve var. Öğle yemeği buharda pişmiş sebzeler, salata ve biraz patates püresi içerir. Akşamları genellikle küçük bir sandviçten bir ısırık alır. Akşam yemeğinde genellikle bir kase sebze çorbası ve biraz ızgara balık yer. Bir başka kişisel favori, sistemini detoksifiye etmeye yardımcı olduğu için sebze suları tüketmeyi içerir..

Freida Pinto’nun tüm ipuçlarını ve sırlarını öğrendikten sonra güzelliğe ne kadar geç kaldı? Arkadaşlarınızı şaşırtmak için pürüzsüz bir cilt ve sağlıklı bir zindelik elde etmek için şimdi onun ipuçlarını takip etmeye başlayalım..