Genelia D’Souza, Bollywood sahnesine çıktı ve bir gecede sansasyon yarattı. Onun işine yarayan şey, neşeli kişiliği ve gençliğiydi. Kırmızı halı görünümlerinden film galalarına kadar Genelia, stil anlayışıyla moda eleştirmenlerini etkiledi. Ayrıca Hint film endüstrisindeki en fit aktrislerden biri olarak kabul ediliyor ve formda kalmasına yardımcı olan günlük bir egzersiz programı izliyor..

genelia güzellik tüyoları

Ayrıca, hafif ve enerjik kalmasını sağlayan katı bir diyet planı izler. Ayrıca çok fazla makyaj yapmaya inanmadığını ve aslında genç kalması ve cildinin zarar görmemesi için makyajı taze ve doğal tutmayı sevdiğini de belirtmek gerekir. Bu nedenle, Genelia’nın en önemli güzellik sırlarından bazılarını daha iyi anlayalım:

Genelia Güzellik İpuçları ve Resimlerle Fitness Sırları:

Saç Bakımı:

Bir aktris olarak, Genelia’nın saçları, günün sonunda saçlarını kuru ve çekicilikten daha az kuru hissettiren ağır fön ve ısıl işlemlere maruz kalıyor. Bu nedenle, saçlarını canlandırmaya, doğal parlaklığı ve hacmi geri getirmeye yardımcı olduğu için düzenli olarak bir kuaför spasına gitmenin büyük bir hayranıdır..

Saç Bakımı

Saçlarını yıkarken her zaman bakım yapmaya özen gösterir. Saçlarını önce ılık suyla durular ve ardından tüm nemi bozulmadan tutmak için hızlıca soğuk suyla yıkar. Kırık uçları uzak tutmak için arada bir saçlarını keser. Ayrıca parlak kilitlerini korumak için yumurta maskesi uygulamanın yanı sıra ayda en az bir kez ılık zeytinyağı ile saçlarına masaj yapmayı da önemsiyor..

Cilt Tedavisi:

Genelia, güzelliğinizi en iyi şekilde vurguladığı için doğal bir görünüme sahip olmaya inanır. Bu nedenle, makyaj söz konusu olduğunda, her zaman minimal gider ve fondöten veya ağır makyajdan kaçınır. Bunun yerine, hafif bir allığa ek olarak o renk tonunu eklemek için yanaklarını çimdiklemeyi tercih ediyor. Ayrıca yatmadan önce cildinin pul pul dökülmesine ve temizlenmesine inanıyor..

Cilt Tedavisi

Genelia, cildini yumuşak ve esnek tutmak için cildin kurumasını önlemeye yardımcı olan taze krem ​​yüz maskesini tercih ediyor. Ayrıca haftada en az bir kez multani mitti paketi kullanıyor ve cildine o taze, yeni temizlenmiş ışıltıyı vermenin yanı sıra doğal bir eksfoliyatör işlevi görüyor..

Gözü Vurgulamak:

Genelia D'souza Gülümsüyor

Genelia, o muhteşem gözlerini vurgulamaya gelince, olmazsa olmazlarından biri olan kohl’a bağlı. Onsuz asla evden çıkmaz. Ayrıca gözlerine net bir tanım ve parlaklık kazandırmak için az miktarda göz farı da uyguluyor..

Diyet Rejimi:

Diyet Rejimi

Bir Mangalorlu olan Genelia, haftada en az 5 kez balık, haftada en az bir kez tavuk tüketir. Kırmızı et yemekten kaçınır. Geceleri ağır yemeklerden kaçındığı için karbonhidratlarla dolu iyi bir kahvaltı yapmasını sağlar. Ayrıca bol su içer ve sistemini içeriden temizlemeye yardımcı olan çok fazla sebze ve meyve suyu tüketir. Aşırı yemekten kaçınmak için her iki saatte bir küçük öğünler yemeye özen gösteriyor. Pazar günü tandır tavuğu da dahil olmak üzere iyi bir yemekle kendini şımartıyor..

Yerleştirmek & minyon:

Sığdır ve minyon

Fitness konusunda Genelia, bir fitness manyağı olmaktan çok uzak olduğunu itiraf ediyor. Ayrıca küçük yaşlardan itibaren atletizmle uğraştığı için kilo almaktan asla endişe duymayacağını belirtiyor. Ancak, çalışmak zorunda kalırsa, sabah koşularına çıkmayı ve evdeyken birkaç egzersiz yapmayı sever. Ağır egzersiz rutinlerinden kaçınıyor ve haftada en az üç kez küçük çerçevesini korumasına yardımcı olan bir eğitmen kullanıyor..