Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Piggy Chopps, diğer adıyla Priyanka Chopra tam bir moda tutkunu. Bollywood’un en tanınmış aktrisidir ve aynı zamanda bir şarkıcı, model, sanatçı ve hayırsever olarak ününü sağlamıştır. Garnier, Hero Honda, Pepsi, Nokia ve Nestle gibi birçok ünlü markanın elçisidir. Ayrıca dünya çapında farkındalık yaratmak ve bugün dünyanın en büyük endişelerinden biri olan çocuk hakları konusunda UNICEF ile birlikte çalıştı. Bu kadar meşgul bir insan olmasına rağmen, Priyanka her zaman güzel görünmeyi başarıyor. Onun güzellik sırlarından bazıları da aşağıda açıklandı.

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Ve Fitness Sırları

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları:

Aşağıda en iyi Priyanka Chopra Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarını listeledik..

1. Priyanka Chopra Saç:

priyanka chopra güzellik ipuçları

Priyanka Chopra, güzel saçları ve çok sık değiştirdiği süper son moda ve modaya uygun saç stilleriyle Bollywood’un her yerinde ünlüdür. Haftada üç kez sıcak yağ masajı yaparak ona iyi bakıyor. Ona göre, sıcak yağ saç için en iyisidir ve herhangi bir hasarı veya saç dökülmesini kontrol etmede gerçekten yardımcı olur..

2. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları cilt:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları cilt

Priyanka’nın kusursuz buğday teni, pek çok Bollywood yıldızının kıskançlığının nedeni olmuştur. Tanınmış bir oyuncu ve model olduğu için cildine günlük olarak temizleyerek, tonlayarak ve nemlendirerek bakım yapıyor. Ayrıca nemli kalması ve cildinin parlak kalması için her gün 8 bardaktan fazla su içiyor..

3. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Gözler:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları gözler

Priyanka, B kasabasının tamamında en arzu edilen ve masum gözlerden bazılarına sahip. Genellikle bulaşmaya karşı iyi bir kajal veya göz kalemi kullanarak onları vurgular. Ayrıca gözlerinin güzelliğini vurgulamak için rimel kullanıyor..

4. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Diyeti:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları diyeti

Priyanka Chopra bir yemek aşığıdır. Yemek yemekten hoşlanıyor ve röportajlar sırasında yemeğin tamamen taptığı bir şey olduğunu defalarca açıkladı. Bununla birlikte, derin yağda kızartılmış veya yağlı yiyeceklerden uzak durur ve meyve, sebze ve buharda pişirilmiş yemeklerden hoşlanır. Hindistan cevizi suyu onun favorisi ve diyetinde önemli bir unsur..

4. Fitness Rejimi:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları

Priyanka Chopra, günlük egzersiz yaparak kendini zinde ve iyi durumda tutar. Ancak o bir spor salonu ucubesi değil ve vücudu için gerekli olan egzersizleri tam olarak yapıyor. Egzersiz rutinini basit ama çok etkili tutmayı seviyor.

5. Favori Ürünler:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları ürünleri

Priyanka’nın neden her zaman bu kadar çekici göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Eh, çoğunlukla en sevdiği güzellik ürünleri yüzünden bir gün bile onsuz yapamıyor. Bobbi Brown Kapatıcı, Cliniques Dramatik Farklı Nemlendirici Losyon, Clarins HydraQuench Krem ve Ralph Lauren Romance, görülmesi gereken örneklerden bazıları..

6. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Dudaklar:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları ips

Priyanka Chopra’nın tatlı dudaklarının ardındaki sır, The Body Shop dudak balzamları ve dudaklarının güzel, dolgun ve çekici görünmesini sağlamak için günlük olarak kullandığı Laura Mercier Dudak boyasıdır. Dut, ten rengi ve pembe en sevdiği ruj renkleridir..

7. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Makyajı:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları makyajı

Priyanka genellikle gözleri ve cildi için MAC kullanır. Ayrıca makyajının güzel görünmesi için cildini her gün nemlendirerek aynı zamanda esnek, hoş ve çekici görünmesini sağladığını iddia ediyor. MAC Teddy ve MAC stüdyo düzeltme temeli, en sevdiği MAC ürünlerinden bazıları.

8. Priyanka Chopra Güzellik İpuçları Allık:

Priyanka Chopra Güzellik İpuçları allık

Priyanka Chopra, cildi için her zaman iyi bir allık kullanır ve pembe, şeftali ve şeftali-kahverengi gibi renkler için bir fetişe sahiptir. Yanakları için Nars Orgasm kullanıyor ve her zaman muhteşem ve mükemmel görünmek için dünyanın en iyi kızarmalarından bazılarını kullanıyor. Nars pahalı olmasına rağmen cildinize ışıltılı ve çekici bir görünüm kazandıran kesinlikle harika bir üründür..