Anıl Kapoor, bayrağı soyuna devrettiğinden beri, çok güzel ve çekici Sonam Kapoor, dünya çapında en iyi moda ikonlarından biri olmak için çalıştı. Lakme Moda Haftası’ndan Burberry Fashion Show’a, Elle dergisinin kapağını kucaklamaya kadar Sonam her şeyi yaptı. O bir fotoğrafçının favorisi.

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Ve Fitness Sırları

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

1. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Düzenli Görünüm:

sonam kapoor güzellik ipuçları

Sonam, günlük çıkışları için düşük profilli bir makyaj yapmayı seviyor. Zaman zaman pudra fondötenlerin izlediği krem ​​veya güneş kremleri ile cildini nemlendiriyor. Ayrıca kirpiklerini güzelleştirmek için rimel ve muhtemelen pembe veya açık kahverengi olan açık renkli bir ruj kullanıyor..

2. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Düzenli Görünüm Makyajı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Makyaj

Sonam’ı mükemmel bir model yapan şey, makyaj söz konusu olduğunda farklı marka, renk ve tarzlara uyum sağlayabilmesidir. Çok yönlüdür ve her türlü görünüme karışabilir ve ona kendi baharatını katabilir. Makyaj çantası her zaman Kapatıcı, Foundation Fond de Teint Bronzer, Bebek pembesi pudra, L’Oréal Paris Mega Volume Collagen Maskara, L’Oréal Kajal kalem ve L’Oréal Lip Gloss içermelidir..

3. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Saç Bakımı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Saç Bakımı

Sonam, çocukluğundan beri saçlarına iyi baktığı için annesine teşekkür ediyor. Saçları annesi tarafından düzenli olarak yağlandı ve herkese özellikle kış aylarında saçlarını yağlamalarını tavsiye ediyor. Sonam, Kerastase saç ürünlerini kullandı ve saçlarını Conair’den bir saç fırçasıyla fırçaladı. Ayrıca, giydiği kıyafete bağlı olarak saç modellerinde değişiklik yapmayı sever. Örgüler, bukleler, düz saçlar, at kuyruğu vb. Olabilir..

4. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Göz Makyajı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Göz Makyajı

Sonam, 18 yaşından beri siyah sürmeli gömleklere bayılmıştı. Bir kere sürmeye başladığında, onları asla aşamadı. En çok rimel sürdüğünü ve göz kalemleriyle gözlerini dumanlı hale getirdiğini göreceksiniz..

5. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Dudak Makyajı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Dudak Makyajı

Sonam’ın dudakları, düzenli olarak kahverengi ve pembe renklerle vurgulamayı sevdiği milyon dolarlık bir gülümseme veriyor, dudak parlatıcıları genellikle etkinlikler için tutuluyor ama hiçbir şey onun koyu kırmızı ruju gerçekten iyi taşıyabilen bir bayan olduğu gerçeğini yenemez. ve bu onun da favorisi oluyor.

6. Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Cilt Bakımı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Cilt Bakımı

Herkese cilt bakımı için tavsiye ettiği ilk ve en önemli şey nemlendiricidir. Her zaman SPF 30’un üzerinde güneş kremi kullanıyor ve çok fazla içerik içeren ürünlerden kaçınıyor. Çocukluğundan beri, kimyasal ürünler yerine süt, gram unu ve yoğurt gibi doğal ilaçlara daha çok güveniyordu. Neutrogena’dan güneş kremi, MAC dudak balsamları, La mere’den yüz kremleri, Chanel ürünleri, genellikle tercih ettiği şeyler..

7. Sonam Kapoor Diyet Sırları:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Diyet Sırları

Sonam, ilk filmi Saawariya’dan hemen önce verdiği hızlı kilo kaybıyla herkesi büyülemişti. Diyeti, yulaf ezmesi ve meyvelerle başlayan günde 6 protein öğününe indirildi. Antrenmandan sonra yumurta akı ile kahverengi ekmek verildi ve öğle yemeği tahıllar, sebzeler, balık veya et, salata ve ragi rogi’den oluşuyordu. Akşam için tavuklu veya söğüşlü kraker ve yumurta akı gibi yüksek lifleri tercih etti. Akşam yemekleri yine çorba, salata ve bir parça tavuk veya balıkla sınırlıydı..

8. Sonam Kapoor Fitness Sırrı:

Sonam Kapoor Güzellik İpuçları Fitness Sırrı

Kendini itiraf eden gurme, çok kilo vermek zorunda kaldı ve o zamandan beri farklı egzersiz çeşitlerine başladı. Zarine Watson’ın yanında çalışmaya başladı ve kardiyovasküler egzersizlerin ağırlık çalışmasıyla birlikte iyi çalıştığını anladı. Her gün vücudunun bir bölümüne konsantre oluyor ve üzerinde çalışıyor. Ayrıca Ashley Lobo, Bharat Thakur Power Yoga’dan öğrendiği dans egzersizlerini uygulamak için zaman bulmaya çalışıyor ve haftada en az üç kez Pilates yapıyor..