Vidya Balan ismi Hint sinemaseverlerinin aklını başından alıyor. Bu çok yönlü aktris, bir Ulusal Ödül ve birçok Filmfare ödülü de dahil olmak üzere kedisinde birçok övgüye sahiptir. Bu Padma Shri ödülü sahibi aynı zamanda doğal güzelliğiyle de tanınır. Parlak siyah saçları ve saten teni, çok makyaj yapmasına rağmen başarmayı zor bulan birçok kadın tarafından kıskanılıyor. Vidya Balan’ın güzelliğinin ardındaki sır, onun “Basit Tut!” mantrasıdır. Saçını ve cildini korumak için doğal ürünler kullanmaya inanıyor. Bu yazımızda size ilham vermesi için Vidya Balan’ın güzellik sırlarından bazılarını açığa çıkaracağız.!

Vidya Balan Güzellik İpuçları Ve Diyet Sırları

Vidya Balan Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Vidya Balan İzlemeniz Gereken Güzellik ve Diyet Sırlarını Paylaşıyor

1.Vidya Balan Güzellik İpuçları Cilt Bakımı:

Vidya Balan Güzellik İpuçları Cilt Bakımı

Vidya Balan’ın cildini yağdan arındırmak için yaptığı ilk şey onu temizlemek. MAC makyaj mendilleri kullanıyor ve yüzündeki makyajı yavaşça çıkarıyor. Makyaj mendilleri artık çok moda ve kolay taşınabilir olması kadınları sevindiriyor. Nemlendirici ve aloe vera içerirler ve yüzü temizleyen ve gençleştiren farklı kokularda satılırlar. Rose and Lemon’da yüz ve Khadi Bitkisel yüz ve vücut yıkama için Neutrogena ürünlerini kullanıyor. Banyodan sonra genellikle cildini nemlendirmeyi ve nemi hapsetmeyi sever. Bunun için Neutrogena yağsız nemlendirici kullanıyor..

2. Vidya Balan Güzellik İpuçları Gözler:

Vidya Balan Güzellik İpuçları Gözler

Vidya Balan’ın çok çekici ve etkileyici gözleri var. Tüm oyunculuk becerileri, ihtiyaç duydukları duyguyu en iyi şekilde yansıtan güzel gözleri ile izleyiciye bahşediliyor. Pakistan’dan ithal bir kajal ile gözlerini süsleyerek dikkat çekmeyi çok seviyor. Neyse ki bu marka son zamanlarda Delhi’de tanıtıldı. Muhtemelen aynı markayı alamayabilirsiniz, ancak ülke içinde bir ikame seçebilirsiniz. Oldukça yatıştırıcı oldukları ve gözleri sağlıklı tutmak için iyi oldukları için bitkisel kajal ile yapabilirsiniz. Badem yağı içeren Kajallar da sağlıklıdır ve kirpiklerin büyümesini destekler..

3. Vidya Balan Güzellik İpuçları Saç Bakımı:

Vidya Balan Güzellik İpuçları Saç Bakımı

Vidya Balan’ın uzun ve parlak siyah saçları var. Sadece saçlarını sağlıklı ve nemli tutmak için değil, aynı zamanda parlak görünmesini sağlamak için düzenli yağ masajları yaptırmaya devam ediyor. Yağı, saçlarını pürüzsüz tutmak için şampuanlama ve iyi bir saç kremi takip eder. Kepek önleyici bakımlar yapıyor ve dalgalı saçlarını nemli tutmaya çalışıyor.

4. Diyet İpuçları:

Vidya Balan’ın diyetisyeni ona iki saatte bir yemek yemesini tavsiye ediyor. Küçük porsiyonlarda ve düzenli aralıklarla yemenin, bir kerede çok yemekten daha sağlıklı olduğuna inanıyor. Bu metabolizma hızını arttırır ve kalori yakar. Yavaş yavaş bu diyet ona uyuyordu ve gece yarısından sonra Juhu Plajı’nda koşacak kadar enerjik hissediyordu..

Vidya Balan Güzellik İpuçları Diyeti

Vidya Balan, sebzelerin kilo kontrolüne yardımcı olduğunu bildiği için bu diyet planıyla tamamen vejeteryan oldu. Şimdi yumurta akı tüketiyor ama yiyecekleri karıştırmaktan nefret ettiği için bu onun için biraz rahatsız edici. Öğle yemeklerinde chapatti, daal ve sabzi’yi tercih ediyor bazen chapatti yerine biraz pirinçle de yapabiliyor..

Vidya undan kaçınır ama çikolataları sever ve onları reddetmez. Tatlıya düşkündür ama tatlıları kuru meyvelerle değiştirir. Çok su içer ve sıcak masala çayının tadını çıkarır..

5. Fitness Sırları:

Vidya Balan Güzellik İpuçları Fitness Sırları

Vidya Balan, ‘The Dirty Picture’ yayınlandıktan sonra kilo vermeye karar vermişti. Haftada 5 ila 6 kez egzersiz yapmayı bir noktaya getiriyor ve fazla yağlarını kaybettikten sonra bile kıvrımlı vücudunu korumayı hedefliyor. Vidya’nın kişisel antrenörü Vilayat Hussein, ona jimnastik denilen özel bir egzersiz türü öğretti. Eğilme, germe, tekmeleme, zıplama ve bükülme gibi ritmik hareketleri içerir. Ayrıca evde kardiyo egzersizleri yapıyor ve hafif ağırlıklar alıyor..

6. Vidya’nın İpuçları:

Vidya Balan Güzellik İpuçları Vidyas İpuçları

Vidya, markalı ve kaliteli kozmetiklerin ucuz olanlarla asla taviz verilmemesini tavsiye ediyor. Cilde kalıcı olarak zarar verebilirler.

Vidya, yatağa girmeden önce birkaç dakika öz bakım için harcamanın ne kadar işe yaradığını gösteriyor. Gününüz ne kadar uzun olursa olsun ve ne kadar yorgun olursanız olun, bu ipuçlarını dini olarak takip etmek önemlidir. Tanrı’nın armağanlarına değer vererek ve onları besleyerek nasıl takdir edeceğimizi öğrenmeliyiz. Vidya, vücudumuzun bir tapınak gibi olduğuna ve onu temiz tutmanın son derece önemli olduğuna gerçekten inanan bir kadın. Tüm güzellik standartlarına meydan okuyor ve film endüstrisinde yeni bir ölçüt belirledi..