Yaz aylarında cildimizi korumak, yapılacaklar listenizde olmalı. Uygun bakım ve güvenlik olmadan cilt kararır ve hasar görür. Bu daha da ciddi hastalıklara yol açabilir. Bronzlaşma, özellikle kadınların yaz aylarında en büyük sorunlarından biridir. Piyasada cilt rengini düzeltmeye ve doğal tonu geri kazanmaya yardımcı olacak bir dizi bronzlaşma önleyici ürün bulabilirsiniz. Hepsi gerçek değil; daha doğrusu bazıları düzgün çalışmıyor. Bu nedenle bir bronzlaşma önleyici krem ​​satın almadan önce içeriği, markası, geri bildirimi vb. hakkında kendinizi eğitmelisiniz. Aşağıda, körü körüne güvenilebilecek en iyi bronzlaşma önleyici ürünler bulunmaktadır..

1. Neutrogena Güzel Adalet Özü:

bronzlaşma önleyici ürünler

Öncelikle Neutrogena’nın bronzlaşma önleyici kremi bu güzellik alanında en etkili üründür. Ürün bir kremaya benziyor ama aslında bir değil. Sadece küçük bir miktar Fine Fairness Essence uygulayarak kendinizi her türlü bronzlaşmış lekeden kurtarabilirsiniz. Aynı zamanda cilt tonunu eşitleyerek size doğal bir ışıltı bırakacaktır..

2. VLCC Bronzlaşma Karşıtı Yüz Kiti:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler2

BURADAN SATIN ALIN

Bu ürün değerli içeriği sayesinde bronzlaşmaya karşı etkin bir şekilde savaşır. Kit, aşağıdaki alt ürünleri içerir:-

  • Yulaf Ezmesi Yüz Ovması.
  • Melawhite Diş Jeli.
  • Melawhite Diş Paketi.
  • Melawhite Detan Tozu.
  • Fıstık Masaj Kremi.

Yukarıdaki tüm jeller ve fırçalar, ayurveda tariflerine göre yapılır. Piyasadaki en iyi bronzlaşma önleyici yüz paketlerinden biri olarak kabul edilir..

3. Lotus Bitkileri Beyaz Glow Cilt Beyazlatma & Aydınlatıcı Jel Krem:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler3

BURADAN SATIN ALIN

Krem, cildi içeriden aydınlatan hayati cilt beyazlatma öğeleriyle birlikte gelir. Cilt, süt enzimleri, üzüm vb. gibi doğal özler ile doldurulursa. Cildi UV ışınlarından ve ayrıca daha fazla bronzluktan korur..

4. Nature’s Essence Lacto Tan Clear:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler4

BURADAN SATIN ALIN

Asya’daki en ünlü bronzlaşma önleyici ürünlerden biri Lacto Tan Clear’dır. İçeriğindeki Bal, Süt Proteinleri, Sardunya Yağı gibi içerikleri sayesinde epidermal güneş lekelerini gidermede çok etkilidir. Cildin doğal güzelliğini geri kazandırır. Bununla birlikte cildin parlaklığını geri kazandırır ve UVB ışınlarından korur..

5. Fab Hindistan Limonu ve Nane Yüz Paketi:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler5

Paket çok çekici görünüyor ve bronzluğun giderilmesinde çok faydalıdır. Bu ürünün uygulanmasıyla cildin pürüzsüz hale geldiği kanıtlanmıştır. Rahat bir nane kokusu bırakarak hızlı kuruduğu için çok kullanıcı dostudur. Piyasadaki diğer benzer ürünlerden biraz daha pahalı ama kesinlikle fiyatına değer..

6. Jovees Anti Tan Paketi:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler6

BURADAN SATIN ALIN

Bu, hemen hemen tüm cilt tiplerinden kadınlar tarafından kullanılabilen doğal bir bronzlaşma önleyici pakettir. Doldurucu toprağı, Olivem, Centifola, Havuç vb. gibi faydalı bileşenler içerir. Tüm bu bileşenler bronzluğun giderilmesine yardımcı olur..

7. Sadece Otlar Petal Soft Anti Tan Yüz Paketi:

Just Herbs Petal Soft Bronzlaşma Karşıtı Yüz Paketi

BURADAN SATIN ALIN

Just Herbs’in pürüzsüz bronzlaşma önleyici yüz paketi en iyilerinden biridir. Dolgun toprak ve cilt aydınlatıcı güzellik otları ile doldurulur. Cildin koyulaşmasına karşı savaşmanın yanı sıra, bu, cildi güneş yanıklarının gelecekteki etkilerinden koruyacaktır..

8. Lotus Detan Yüz Paketi:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler8

BURADAN SATIN ALIN

Lotus Herbals’ın Detan Yüz Paketi, koyu lekeleri etkili bir şekilde yok eden doğal bir bronzluk giderme ürünüdür. Cildi aydınlatır ve yumuşak ve parlak hale getirir. Düzenli olarak kullanılmalıdır.

9. Bronzlaşmayı Gidermek İçin Sattvik Güneş Yasağı Çözümü:

Bronzlaşma Önleyici Ürünler9

Bu ürün güneş lekelerini birkaç kullanımda yok eder. Bronzlaşmış lekelerde çok iyi etki eder ve ciltte hoş bir koku bırakır. Bu organik krem ​​çok uygun fiyatlı ve kolayca kullanılabilir..