Ciltteki bronzlaşma ve donukluk, bazı bronzlaşma önleyici yüz kitleri kullanılarak tedavi edilebilir. Cildinizin bronzluğu ve koyuluğu konusunda endişeleriniz varsa, bu yüz bakım setlerinden bazılarıyla devam edin. Yüz bakımı cildinizin daha hafif görünmesi için iyidir.

Hindistan’daki En İyi Tan Karşıtı Yüz Kiti Ürünleri:

İşte Anti Tan Yüz kitinin birkaç listesi, aşağıdan en iyi 9 Bronzlaşma Karşıtı Yüz kitinden birini seçin,

1. VLCC Tan Karşıtı Yüz kiti:

VLCC Tan Karşıtı Yüz kiti

Bu VLCC bronzluk giderme kiti, bronzlaşma karşıtı tedavi için Ayurvedik tariflere dayalı olarak geliştirilmiştir. Ölü epitel hücrelerinin, siyah noktaların ve beyaz lekelerin pul pul dökülmesine yardımcı olan VLCC Yulaf Ezmesi Ovma içerir. Zeytinyağının iyiliği cildi nemlendirir ve yumuşak ve nemli hissetmesini sağlar. Yağ bezlerinden aşırı yağ salgılanmasını kontrol eden VLCC Mela beyaz Jel. Cildi canlanmış, taze ve parlak bırakır. Antep fıstığı ve gül yaprağı özü ile zenginleştirilmiş benzersiz formülasyona sahip VLCC Mela beyaz Toz, cilde hücresel koruma ve nemlendirme sağlar. Bu, cildin daha yumuşak ve parlak olmasını sağlar. VLCC Mela white d tan Pack, cildinizi aydınlatan ve donuk cildinizi aydınlatan ananas ve zerdeçaldan oluşur. Bu vlcc detan yüz kiti ayrıca bronzlaşmış cildi aydınlatmaya yardımcı olur.

Kullanmak:

 • Yüz paketi için az miktarda krem ​​alın ve yüze eşit olarak yayın. Kurumasına ve suyla temizlemesine izin verin. Pat ve kuru.
 • Yeterli miktarda Melawhite jeli avucunuza koyun ve kremi yüzünüze ve boynunuza hafif vuruşlarla 10 ila 15 dakika boyunca hafifçe masaj yapın, gerekirse daha fazla jel ekleyin. Çeşitli yüz prosedürlerini kullanarak vlcc tan yüz kiti kremini uygulayın.

Fiyat: Rs.260 maliyeti

2. Lotus Anti Tan Yüz Kiti:

Lotus Anti Tan Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Lotus Anti Tan Yüz Kiti, doğal içeriklerden yapılmış tüm ürünleri bir araya getiren bir Kit şeklinde gelir. Yüz Yıkama: Cildinizi derinlemesine temizleyin, gözenekleri küçültün ve cildinizi yüz bakımına hazır hale getirin. Yulaf ezmesi ile zenginleştirilmiş ovma cildin pul pul dökülmesine yardımcı olur. & nazikçe. Masaj Kremi Çok etkili krem, cilde hücresel koruma sağlar & genç bir parıltı. Kış kirazı olan maske& aydınlatan, aydınlatan aloe Vera özleri & donuk, düzensiz & hasarlı cilt.

Kullanmak:

 • Temizleyiciyi avuç içine uygulayın ve köpürtün.
 • Yüze uygulayın ve suyla yıkayın, Pat ve kurulayın.
 • Elmas jeli 10 dakika boyunca dairesel hareketlerle yüze eşit şekilde uygulayın ve içeriği emmesine izin verin..
 • Maske için tüm yüze ve boyuna ince bir tabaka halinde eşit şekilde uygulayın ve 30 dakika bekletin. Sade su ile iyice yıkayın.

Fiyat: 160g için Rs.820 maliyeti.

3. Biotique Tan Karşıtı Yüz kiti:

Biotique Tan Karşıtı Yüz seti

BURADAN SATIN ALIN

Meyve özleri ve aydınlatıcı öz ile zenginleştirilmiş bu yüz seti, güneşe maruz kalan cildi canlandırır ve orijinal dokusunu ve ten rengini geri kazandırır. Biotique Tan Karşıtı Yüz Kiti parlaklığı artırır ve dokuyu aydınlatır. Cildin iç katmanlarını canlandırır. Cildin iç hasarını tersine çevirir. Doğal meyve özleri ile yüzünüz güzel bir ışıltıya kavuşacak. Cildin gözeneklerini temizler ve koyu lekeleri giderir. Bu kit Bio White Face Scrub, Bio White Cream, Bio White Masaj Jeli, Bio White Yüz Paketi içerir..

Kullanmak:

 • Yüzü ıslatın ve maskeyi uygulayın. Kurumasına izin verin. Su ile temizleyin ve yüzü kurulayın.
 • Bio beyaz krem ​​yüze eşit olarak uygulanabilir. Yüz ovma, normal bir yüz yıkama gibi kullanılabilir. Az bir miktar alın ve köpürtün. Cilde pürüzsüzce uygulayın ve suyla yıkayın. Pat ve kuru.

Fiyat: Rs.215 maliyeti.

4. Lustre DE Tan Soul Radiance Yüz Kiti:

Lustre DE tan soul Radiance Yüz seti

BURADAN SATIN ALIN

Lustre, cilt bronzlaşması için bir çözüm sunar. Bu detan yüz kiti paketi, Aşırı Yağı Gideren Aloe Vera Özleri içerir. Bronzlaşma önleyici krem ​​kullanımı ile cildin donuk görünümü giderilecektir. Bu en iyi bronzlaştırıcı yüz seti Bronzlaşmanın üstesinden gelir ve İçinizdeki Parlayan Cildinizin Yeniden Ortaya Çıkmasını Sağlar. Cildinizin daha hafif ve parlak görünmesini sağlar.

Kullanmak:

Köpük yapmak için fırçalamayı kullanın. Yüze uygulayın ve temiz su ile yıkayın. Pat ve kurutun. D tan yüz kiti kremi yüzeye eşit olarak uygulanabilir.

Fiyat: Rs.445 maliyeti.

5. Bitkisel Kökler Tan Karşıtı Yüz Kiti:

Bitkisel Kökler Tan Karşıtı Yüz Kiti

Cilt rengini aydınlatır ve koyu lekelerin görünümünü azaltır. Bu kombinasyon, bronzluğu gideren ve teninizi iyileştiren eşit bir cilt tonu sağlar. Güneşin zararlı UV ışınlarından zarar görmüş cildi onarır ve bronzlaşmayı azaltmaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve parlak bir cilt için mükemmel cilt bakımı. Bu en iyi Tan Karşıtı Yüz kiti.

Kullanmak:

Yüzü ıslatın ve maskeyi uygulayın. Kurumasına izin verin. Su ile temizleyin ve yüzü kurulayın.

Fiyat: 200g için Rs.439 maliyeti.

6. Sattvik Organics Anti Tan Yüz Kiti:

Sattvik Organics Bronzlaşma Karşıtı Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu bronzlaştırıcı yüz kiti, nane özlerinden yapılmış antiseptik temizleyici, safrandan yapılmış matlaştırıcı bir krem ​​ve safran ve zerdeçaldan yapılmış güneş kremi içerir. Safran kreması Doğal Adaleti Geri Kazandırır & Parıltı. Cilt Tonunu Eşitler. Gözenekleri Temizler ve içlerindeki yağı giderir ve kirleri giderir. Derin Temizler & Cildi gençleştirir ve Pürüzsüz ve Parlak yapar.

Kullanmak:

 • Safran kremi cilt yüzeyine eşit olarak uygulanmalıdır. Kremin içeriğini emmesine izin verin.
 • Temizleyiciyi yüzünüze hafifçe masaj yaparak 10 dakika boyunca kullanın ve su ile yıkayın.

7. Vücut Bakımı Papaya Spa Yüz Tan Karşıtı Yüz Kiti:

Body Care Papaya spa Yüz Tan Karşıtı Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Cildi kirlerden temizler. Tüm kirleticileri ciltten uzaklaştırır. Leke ve pigmentasyonun giderilmesine yardımcı olur. Cilt rengini iyileştirir. Ekstra pürüzsüzlük için serum içerir. Cilde ekstra parlaklık verir. Papaya özleri parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Kullanmak:

Kremi cilde eşit şekilde uygulayın, 10 dakika masaj yapın ve tüm içeriği emmesine izin verin..

Fiyat: Rs.450 maliyeti.

8. Otlar Esansiyel oksi Tan Yüz Kiti:

Otlar Esansiyel oksi Tan Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Nane ile harmanlanmış oksi tan temizleyici içerir. Cildi temizler ve taze görünmesini sağlar. Ceviz ve karite yağından oluşan cilt gözeneklerini temizleyen yüz peelingi. Cilde iyi bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olan ve ciltteki melanini azaltan çinko, kalsiyum ve diğer minerallerden oluşan bronzlaşma önleyici krem ​​içerir. Cildin dış tabakasını parlatan çinko, kalsiyum vb. maddelerden oluşan jel. Cilde parlaklık veren mineraller içeren bronzlaşma önleyici yüz maskesi. En iyi bronzlaşma yüz kitidir.

Kullanmak:

 • Köpük yapmak için fırçalamayı kullanın. Yüze uygulayın ve yıkayın.
 • Bronzlaşma önleyici kremi cilde eşit şekilde uygulayın ve 10 dakika masaj yapın. İçeriği emmesine izin verin.
 • Yüze az miktarda oksi yüz maskesi uygulayın. 15 dakika kurumaya bırakın. Su ile temizleyin. Pat ve kuru.

Fiyat: Rs.215 maliyeti.

9. Alfair Aroma Tan Karşıtı Özel Yüz Kiti:

Alfair Aroma Tan Karşıtı Özel Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Temizleyici, tabakalara hızla su enjekte eden ve cildi anında beyaz, parlak ve çekici bırakan Anti Tan tozu ve buğday tohumu yağının özel özelliklerine sahiptir. Melanine derinlemesine nüfuz eder ve koyu lekeleri azaltır. Aroma yağları yatıştırıcı etki sağlar.

Kullanmak:

Köpük yapmak için fırçalamayı kullanın. Yüze uygulayın ve temiz su ile yıkayın. Pat ve kuru.

Fiyat: Rs.499 maliyeti.

Piyasada birçok bronzlaşma önleyici kit bulunmaktadır. Cilt tipinize göre bir kit seçin. Birkaç gün içinde o parlak ve parlak cilde kavuşun. Ciltteki koyu lekelerin ve pigmentasyonun azalmasına yardımcı olur. Kitlerin çoğu, belirli bir süre kullanılabilecek temizleyiciler, maskeler ve jellerden oluşur..