Burun iğnesi, burunda bir delik açılarak giyilen çok popüler bir mücevher şeklidir. Çok ilginç bir tarihsel geçmişle moda dünyasına yolunu bulan bir parçadır. Orta Doğu’da bulundular ve ilk olarak 16. yüzyılda Hindistan’daki Babürler tarafından tanıtıldılar. Babür Hükümdarlığı döneminde burun iğnesi çiçek desenli tek şekilde tasarlanmıştır..

Burun iğneleri bir kadını çekici ve güzel yapar. Farklı desen ve renklerde mevcutturlar ancak gümüş daha güzel görünmesini sağlar. Burun iğnesi, bir zamanlar sadece gelenek olan modern bir moda aksesuarıdır..

Güzel Gümüş Burun İğneleri:

Burun iğnesi batı kültüründe de takılır ve modaya uygun bir süs olarak görülür. Burun iğnelerinin cazibesine hayran kaldıysanız ve biraz kafanız karıştıysa, işte bazı güzel gümüş burun iğnesi.

1. Basit Gümüş Burun İğnesi:

Basit Gümüş Burun İğnesi

Sadelik her zaman daha yüksek sesle konuşur. Basit gümüş burun iğnesi, onu takmaya karar vermiş herhangi bir kız için ilk burun iğnesi olabilir. Çok hafiftir ve düzensiz desenlere sahiptir. Sıra dışı ve şıklar. Çok basit olduğu ve havalı bir görünüm verdiği için okul ve kolej kızları için en iyi seçenektir..

2. Çiçek Gümüş Burun Pimi:

Çiçekli Gümüş Burun İğnesi

Çiçekli gümüş iğnenin üzerinde çiçek tasarımı vardır. Çiçek desenli iğneler büyük bir burun üzerinde gerçekten çok güzel duruyor ve burun dışında bu güzel orta parçaya dikkat çekebiliyorlar..

3. Geniş Gümüş Burun Pimi:

Geniş Gümüş Burun İğnesi

Geniş burunlu gümüş iğne, kişinin yüzünün sivri ucunun güzelliğini artıracaktır. Bu, daha keskin burun için parlak ve büyük burun pimidir. Bu iğne hem geleneksel hem de modern kıyafetlerde iyi görünecek.

4. Elmas Gümüş Burun Pimi:

Elmas Gümüş Burun İğnesi

Pırlanta ister sayılarla, isterse gümüşle kaplanmış büyük bir pırlanta olsun, bu pırlanta gümüş iğne zamansız görünüyor ve her burun şekline uyuyor ve her yaş grubunda iyi görünüyor..

5. Çiçek Bükülmüş Gümüş Burun Pimi:

Çiçek Bükülmüş Gümüş Burun İğnesi

Bu, bu günlerde popüler olan başka bir moda burun iğnesi ve yüze şık bir görünüm kazandırıyor. Çiçeği ve sapı içte kıvrıktır. Farklı gün ve durumlarda giyilebilir..

6. Gümüş Döngü Burun Pimi:

Gümüş Halka Burun Pimi

Bu gümüş iğne, özellikle ilmeğe pırlanta eklendiğinde oldukça gösterişli ve havalı bir görünüm verir. Gümüş ilmek pimi tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Geleneksel elbise ile gidebilir.

7. Büyük Gümüş Çemberler:

Büyük Gümüş Çemberler

Büyük gümüş halkalar görünümü tamamen değiştirir ve düğün ya da festivaller gibi özel günleri çağrıştırır. Bunlar kesinlikle güzel görünüyor ve görünümü tamamen değiştirme eğiliminde olduklarından.

8. Boncuklu Gümüş Burun İğnesi:

Boncuklu Gümüş Burun İğnesi

Gümüş iğne herhangi bir kıyafetle giyilebilir. Ek renkler eklemek isterse, korkak bir görünüm için kıyafetlerle eşleşen renkli boncuklara gidebilirler. Henüz trend olan basit bir burun iğnesi.

9. Taşlı Gümüş Burun İğnesi:

Gümüş Taşlı Burun İğnesi

Taşlar farklı renklerde mevcuttur ve kraliyet görünümü için kıyafete uyması için gümüşle kaplanabilir. Belirli bir tasarımı oluşturan farklı taşların karışımı veya onu canlı yapan tek bir dev taş olabilir. Geniş burun üzerinde mükemmel görünüyor.

Burun iğneleri eski zamanlardan beri giyilir ve bir kızın onunla birlikte sahip olduğu zenginlik ve bağışları göstermenin bir simgesiydi. Eh, günümüzde herhangi bir statü sembolünden daha fazla, bunlar esas olarak kişinin görünüşünü ve çekiciliğini doğaçlama yapmak için gösteriş yapıyor. Dünyanın her yerindeki kadınlar için bir güzellik rejimidir. Burun iğnesi, inanılmaz tasarımlara damgasını vuran önemli bir makyaja tanık oldu.