Tumi torbaları, yara izleri için kullanılan bir Perulu tören bıçağı olarak adlandırıldı. Şirket New Jersey merkezlidir ve önde gelen çanta ve valiz üreticilerinden biridir. Dünyanın her yerinde outlet ve mağazalara sahip olan şirketin çantaları önde gelen alışveriş merkezlerinde de bulunmaktadır. Tumi, çantaların yanı sıra kalem, kemer ve elektronik ekipman gibi aksesuarlarda da uzmanlaşmıştır. Tumi çantalar balistik naylon, deri ve daha birçok kaliteli üründen tasarlanmıştır. Çanta bakmak ve hatta kullanmak harika.

Farklı Modellerde Seyahat ve İş Çantaları

Hindistan 2018’de Farklı Tumi Çanta Çeşitleri:

Ofis, seyahat ve ev kullanımı için en iyi 9 Tumi Çanta tasarımına bir göz atalım..

1. Gençler için Tumi Cool Duffle Çantaları:

Gençler için Tumi Cool Duffle Çantaları

Spor çantalar genellikle silindir şeklindedir ve kanvastan yapılmıştır. Çantanın kapanması için ipleri vardır. Tumi çanta, ön cepleri ve saklama için büyük bir bölmesi olduğu için çok şık görünüyor. İpin üzerinde, kapaklı düşman güvenliği ve çantayı taşımak için geniş kayışlar bulunur. Çanta havalı görünümlü bir çanta kolej müdavimleri.

2. Tumi Kamera Çantaları:

Tumi Kamera Çantaları

Bazı insanlar fotoğrafçılığa düşkündür ve ayrı kamera çantalarına sahip olmayı tercih eder. Tumi, bir kameranın ve diğer aksesuarlarının tüm bütünlüklerini göz önünde bulundurarak bu tür insanlar için mükemmel bir kamera çantası tasarladı. Çantaların her tarafı, kameraya güvenlik sağlamak için dolguludur ve çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır..

3. Kızlar için Tumi Seyahat Bez Çantaları:

Kızlar için Tumi Seyahat Bez Çantalar

Seyahat ederken rahat bir seyahat omuz çantasına ihtiyacınız var, bu nedenle Tumi’nin sizin için tote çantaları var. Çanta pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve hareket halindeyken temel ihtiyaçlarınızı taşıyabilmeniz için oldukça büyüktür. Çantanın omuzlara rahatça asılabilmesi için küçük askıları vardır..

4. Tumi Spor Çantası:

Tumi Spor Çantası

Zinde ve iyi kalmak için bir spor salonuna gitmeniz gerekir, bu nedenle Tumi spor salonu sevenler için mükemmel ve dayanıklı bir çanta tasarladı. Çanta, saklama için ayrı bölmelere ve çantayı kolayca taşımak için rahat kulplara sahiptir. Egzersiz yaparken cep telefonunuzu tutmak için fermuarlı küçük ön keseye sahiptir..

5. Tumi Çapraz Vücut Çantası:

Tumi Çapraz Vücut Çanta

Tumi çok şık ve havalı görünümlü çapraz çantalar tasarlıyor. Çantada kullanılan metalik aksesuarlar çantanın görünümünü güzelleştirir ve pürüzsüz uzun askıları sayesinde omuzlara asılarak kişiye göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırır..

6. Tumi İnce Dizüstü Bilgisayar Çantası:

Tumi Slim Laptop Çantası

Artık dizüstü bilgisayar bir zorunluluk haline geldiğinden, dizüstü bilgisayar çantalarının kullanımı çok uygun ve esnektir. Çanta, dizüstü bilgisayarı güvenli bir şekilde tutmak için dışta ve içte birkaç dolgulu cebe sahiptir. Çantanın tutacakları ve dizüstü bilgisayarı taşımak için çeltik kayışları var.

7. Kadınlar için Şık Tumi Çanta:

Kadınlar için Şık Tumi Çanta

İşte Tumi’nin özellikle kadınlar için tasarladığı şık ve gösterişli bir çanta. Kapatmak için bıçak şekli kilidine sahiptir ve çantanın görünümünü iyileştirir. Çanta büyük ön keseler ve kişisel eşyaları saklamak için büyük bir dolap. Çanta, herhangi bir yere taşındığında size minimalist bir görünüm verir..

8. Erkekler için Tumi Çantaları:

Erkekler için Tumi Çanta

Çantanın dışında saklama için birkaç küçük cep ve arkada büyük bir bölme var. Ön kısımdaki şık cepler ve desen, çantanın erkekler tarafından taşındığında diğerlerinden farklı ve şık görünmesini sağlıyor. Çantalar birçok renk ve şekilde mevcuttur, bu nedenle erkeklere kendileri için şık olanı seçme konusunda muazzam bir seçenek sunar..

9. Tumi Bagaj Çantası:

Tumi Bagaj Çantası

Tumi valiz çantaları oldukça kullanışlı ve kullanımı rahat olduğu için tasarlanırken işlevsellik göz önünde bulundurulmuştur. Torbanın döner tekerlekleri ve torbayı çekmek için ayarlanabilir bir kolu vardır. Çantalar geniş bir yelpazede ve boyutta mevcuttur ve tercihinize göre birini seçebilirsiniz..

Tumi çantalar, çantayı tasarlarken çantanın işlevselliğini göz önünde bulundurarak, çantanın yapımcıları olarak bakmak ve hatta kullanmak için çok kullanışlı ve şaşırtıcı. Çanta bakmak modaya uygun ve Tumi’nin geniş bir koleksiyonu ve çanta çeşitleri var. Tumi’de ihtiyacınız olan her tür veya kategorideki çantayı alabilirsiniz. Çanta dayanıklıdır ve güçlü bir kapatma özelliğine sahiptir ve birkaç yıl boyunca tutulabilir.