Dizüstü bilgisayar, uzun saatler boyunca elde taşımanın zorluğunu hafifletmek için günümüzde hayatımızın önemli bir parçası ve aynı zamanda güvensiz. İşte o zaman laptop çantaları işe yarar. Sert ve uzun yıllar dayanıklı birçok iyi markalı çanta var. Markalı dizüstü bilgisayar çantalarından biri, sırt çantaları, postacı çantaları, dizüstü bilgisayar çantaları, tekerlekli çantalar gibi ürünler üreten Amerika Birleşik Devletleri merkezli ürünler olan Targus  Bags’tir..

İhtiyaçlarınız İçin En Yeni ve Farklı Stil Targus Çantalar:

İşte çantaların çeşitliliği ve tasarımı hakkında bize fikir veren en iyi 9 Targus çantası.

1. Kolej için Sırt Çantası Arabası Çantası:

Kolej için Sırt Çantası Arabası Çantası

Bu çanta türü en çok tüm yaş grupları tarafından kullanılır. Fermuarlı iki ila üç bölmeye sahip geniş ve ferah boyutu sayesinde kitap, giysi ve elektronik aletlerin taşınmasına yardımcı olur. Dizüstü bilgisayarlar, çantada tasarlanmış ayrı bir dizüstü bilgisayar tutucusuna yerleştirilebilir. Sırt çantası, çantayı yuvarlayarak taşımaya yardımcı olan bir araba ile birlikte gelir..

2. Targus Laptop Çantası Çantaları:

Targus Laptop Çantası Çantaları

Ayarlanabilir uzun düz askı sayesinde omuza asılabilen çantalar. Çanta, dizüstü bilgisayarları çizilmelere karşı koruyan mikrofiber koruyucu ile kaplanmış kare şeklindedir ve dizüstü bilgisayara kaymaz bir taban yerleştirilebilir. Çantanın kenarları, dizüstü bilgisayarı hasardan korumaya yardımcı olan serttir.

3. Targus Dizüstü Bilgisayar Messenger Çanta:

Targus Laptop Messenger Çanta

Çantaya pürüzsüz ve hafif bir görünüm kazandıran Sentetik veya organik malzemeden yapılmış bir askı çantasıdır. Çanta, 15 ila 16 inç civarında Dizüstü Bilgisayar ile sıkıştırılarak veya kapak kapatılarak kilitlenebilir.

4. Targus Tekerlekli Çanta:

Targus Tekerlekli Çanta

Tekerlekli çantalar, çoğunlukla bir iş toplantısı veya resmi seyahat sırasında kullanılan çok faydalı bir buluş. Çanta, sentetik malzeme ile kaplanmış sert iç panellere sahip naylon dış kaplamadan yapılmıştır. Çantada sağlanan yastıklama sistemi, elektronik aletlerin çizilmeye karşı daha güvenli olmasını sağlar..

5. Dizüstü Bilgisayar için Yatay Kol Çantası:

Dizüstü Bilgisayar için Yatay Kol Çantası

Dizüstü bilgisayarın çizilmez çantanın içine yerleştirilmesini sağlayan, yatay olarak geniş, yastıklı bir dizüstü bilgisayar çantasıdır. Ön fermuarlı alanda şarj cihazı ve cep telefonu bulunur. Çanta iki paralel kulp kullanılarak taşınabilir.

6. Dikey Kol Çantası:

Dikey Kol Çantası

Kol çantaları, dizüstü bilgisayarları ve şarj cihazını, tasarımı nedeniyle şık ve dikey olarak yerleştirilmiş diğer belgelerle birlikte taşımak için kullanılır. Çanta, ayrıca saklanabilen veya çıkarılabilir bir askı kullanılarak omzuna asılabilen bir kulp ile taşınabilir..

7. Bez Çanta:

Bez Çanta

Şık dosya, kartvizit, evrak ve günlük ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerini taşımak için kullanılan, laptop taşıma kolaylığı da sağlanan şık ve modern bir bayan çantasıdır. Bu Targus çantaları, 15 ila 15,5 inç boyutuna kadar sığacak şekilde tasarlanmıştır..

8. Targus Rolling Laptop Çantası:

Targus Rolling Laptop Çantası

Kullanılmış dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış bir çanta, tutamağa takılı tutamak yardımıyla dizüstü bilgisayarı çekmeye yardımcı olan In-Line silindirler kullanılarak rahatsızlıktan kaçınmak için elde veya omuzda taşınır..

9. Targus Kamera Çantası:

Targus Kamera Çantası

Kamerayı taşımanın en iyi yolu, askısını ayarlayarak omuza veya vücuda asılabilen bir kamera çantası kullanmaktır. Çanta, iki veya üç yan cepli bir ön kapatma tasarımına sahiptir..

Targus Çantaları bir toplantı veya seyahat için her zaman yanınızda taşımak için iyidir. Araba çantaları kullanmak hayatı daha kolay ve basit hale getirir. Çantaların yeni tasarımı, avantajları ve eldeki ağır valizleri taşıyarak daha az zaman kaybı nedeniyle insanları kullanmaya motive etti..