Çeşitli lenslere sahip bir DSLR fotoğraf makinesi mevcuttur. Objektif kameranın ana gövdesinden ayrılır ve gerektiğinde yerine başka bir tane takılabilir. Lensler, fotoğrafların en iyi çıktısı için belirli çekimler yapmak içindir. Geniş açılı bir lens manzara çeker, bir telefoto lens vahşi yaşam için ve normal bir 35-55 mm lens portre çeker. Mevcut birçok başka lens var ama bahsedilenler çok basit. Seyahat ettiğinizde veya bir fotoğraf gezisine çıktığınızda, tüm DSLR parçalarını, çok kırılgan olduğu için, uçakta el bagajı olarak kabul edilen bir fotoğraf makinesi çantasında yanınızda taşımak istersiniz. Bu çantayı önünüzdeki koltuğun altına saklayabilirsiniz..

En İyi Markalı Kamera Çantaları

Fotoğrafçılar için Mini ve Büyük Kamera Çantaları:

Aşağıda, markalı DSLR fotoğraf makineleri için en iyi 15 şık fotoğraf makinesi çantası modelini ele aldık:

1. Canon’dan Profesyonel Omuz Kamera Çantası:

Canon'dan Profesyonel Omuz Çantası

ŞİMDİ AL

Bu öğenin manyetik tokalı üst sapı, alt sapı, çok amaçlı cepleri vardır. Ayrıca, tripod tutucusu, dizüstü bilgisayar cebi ve manyetik tutturuculu üst tutma yeri, istediğiniz zaman fotoğraf makinenize ve istediğiniz lense erişmenize yardımcı olur. Alt tutamak, önünüzdeki uçak koltuğunun altındayken çantayı çekiyor..

2. Kamera için Nikon DSLR Omuz Çantası:

Fotoğraf Makinesi için Nikon DSLR Omuz Çantası

ŞİMDİ AL

Nikon markası bu ürünü satıyor. DSLR ve SLR kamera için uygundur. Kamera çantası siyah renkte mevcuttur ve kişi omzuna asılabilir. Çanta, fotoğraf çekmek için fotoğraf makinenizi taşımak istediğiniz her yerde taşıması kolaydır..

3. Büyük DSLR Aygıt Çantası:

Büyük DSLR Aygıt Çantası

ŞİMDİ AL

Bu öğenin iç derinliği 10” X 5” X 7 “dir. Üç lensli DSLR’nizi saklamak, taşımak ve korumak için idealdir. Böylece istediğiniz zaman fotoğraf çekmek için bu kamera çantasıyla dolaşabilirsiniz. Ayrıca iPad Mini, Google Nexus, Amazon Kindle Fire için de yer var. İhtiyacınız olduğunda bunlardan herhangi birini kullanabilir veya danışabilirsiniz..

4. Lowe pro Passport Messenger Kamera Çantası (Siyah):

Lowe pro Passport Messenger Kamera Çantası (Siyah)

ŞİMDİ AL

Bu öğenin iç boyutu 37,5 x 15 x 27 cm’dir. Sony NEX 6’dan CSC, 18-55mm lensli Nikon D3200’den DSLR taşımak için iyidir. Ek lens, flaş 13″ dizüstü bilgisayar veya tablet ve Akıllı Telefon Kişisel eşyaları da taşınabilir. Çantada hiçbir şey olmadığında, çanta çok hafiftir – sadece 500 gr. 20,5 x 11,5 x 17,5 cm boyutlarındaki ön bölme, istediğiniz lensi seçmenize yardımcı olur. Ek olarak, daha küçük eşyaları tutmak için bir file cep vardır. Kamera ve aksesuarlar için tüm öğeleri yerleştirdikten sonra, kam kilit tokasını kullanın ve omuz dolgusunu ayarlayın. Çantayı taşımaya hazırsınız. Çantanın ayrıca çantayı hızlı bir şekilde taşımak için bir kolu vardır..

5. Andoer Caden K1 Su Geçirmez Moda Rahat DSLR Kamera Çantası Kılıf Canon Nikon Sony için Messenger Omuz Çantası (Haki):

Andoer Caden K1 Su Geçirmez Moda Rahat DSLR Kamera Çantası Kılıf Messenger Omuz Çantası Canon Nikon Sony için (Haki) -5

ŞİMDİ AL

Bu öğenin özelliği, kamera çantasının benzersiz, şık ve aynı zamanda su geçirmez olmasıdır. Güçlü, dayanıklı ve serttir. Bu iç bölme, sökülüp değiştirilebilen Velcro kapaklardan yapılmış birçok bölücüye sahiptir. İç kısımdaki şok önleyici dolgu, kameranızı darbelere, hasarlara, toz parçacıklarına ve çizilmelere karşı korur. Bu çantayı Canon-5DMark, 7D, 60D, D600, 600D için kullanabilirsiniz; Nikon-D800, D700, D90, D60, D300S, vb..

Cepler, şarj cihazı, pil, filtreler, hafıza kartları, kablolar, iki lens ve diğerleri gibi aksesuarlarınızı tutmak için oradayken. Çift taraflı fermuarlar, çantadan ihtiyacınız olanı çıkarmanıza yardımcı olur. Harici olarak bu çanta Twill naylon kumaştan ve yoğun sünger malzemeden yapılmıştır. Çantayı taşımanıza yardımcı olan ayarlanabilir bir kemer var.

6. Case Logic DCB-305 Kamera Çantası:

Case Logic DCB-305 Kamera Çantası

ŞİMDİ AL

Hibrit veya yüksek zoomlu ve dijital video kamera kameraları kullanıyorsanız, bu iyi bir kamera çantasıdır. Kamerayı kullanmadığınız zamanlarda çantada güvenle saklayabilirsiniz. Ancak, fotoğraf makinenize ihtiyaç duyar duymaz, hemen çantanızda yanınızda bulundurursunuz. Her zaman kullanışlı ve erişilebilir.

Bu kamera çantasında dahili bir fermuarlı cebe sahiptir ve hafıza kartlarını saklayabilirsiniz. Ayrıca çantanın içindeki esnek bölücüler, daha fazla aksesuara yer açmak için ayarlanabilir. Çantayı taşımak için askı çıkarılabilir ve ayarlanabilir. Ayrıca çantayı taşımak için bir kulp var.

7. Pranjals House Vintage El İşi DSLR Fotoğraf Makinesi Çantası Omuz Çantası:

Pranjals House Vintage El İşi DSLR Fotoğraf Makinesi Çantası Omuz Çantası

ŞİMDİ AL

Bu ürün çok çekici çünkü dışı deriden, içi ise kanvastan yapılmıştır. Kanvas su geçirmezdir ve kameranızı ve tüm aksesuarlarınızı korur. Bu çanta 30”x11”x 20” boyutlarında kahverengi renktedir. Aksesuarlarınızı sokmak için kullanabileceğiniz üç cep vardır. Çantayı taşımak için tokalı bir omuz askısı sağlanmıştır.

8. Canon EOS 600D (18-55IS) için Hakiki Deri Çanta & 55-250SI) DSLR Kamera (#MN_Black):

Canon EOS 600D (18-55IS ve 55-250SI) DSLR Fotoğraf Makinesi için Hakiki Deri Çanta (#MN_Black)

ŞİMDİ AL

Bu, Canon EOS 600D’nizi (18-55IS) saklamak ve taşımak için çok şık bir öğedir. & 55-250SI). Kamera çantası en kaliteli deriden yapılmıştır. Bu kameranın üreticisi Tebeşir fabrikasıdır. Çok sayıda cep vardır, bu nedenle tüm aksesuarlarınız için bolca yer vardır. Çantanın önünde bir düğme ile kapatılabilen bir ön kapağı vardır. Çantayı taşımak için sağlanan kayış ayarlanabilir ve arka tarafında derinin omuzları lekelememesi için kumaş vardır..

9. Sony Alpha NEX-5T 16.1MP DSLR Fotoğraf Makinesi için Hakiki Deri Çanta (#MN_PINK):

Sony Alpha NEX-5T 16.1MP DSLR Fotoğraf Makinesi için Hakiki Deri Çanta (#MN_PINK)

Bu kamera çantası pembe renktedir, bu nedenle bu, Sony Alpha NEX-5T 16.1MP kullanan bayanlar için bir üründür. Tebeşir fabrikasında kaliteli deriden yapılmıştır. Çantada tüm aksesuarlarınızı koyabileceğiniz çok sayıda cep bulunmaktadır. Çantayı sabitlemek için ön kısımda düğmeli bir kapak vardır. Kayış ayarlanabilir ve derinin omuzlarınızı lekelememesi için derinin arka tarafında kumaş vardır..

10. Kadınlar için Kamera Çantası Sevimli Neppt DSLR Kamera Çantası Sling Su Geçirmez Kamera Kılıfı Sony a6000 Canon EOS Rebel T5/SL1(100D)/450D (Küçük Boy Gül) için Lens Kılıfı:

Kadınlar için Kamera Çantası

ŞİMDİ AL

Bu kamera çantası sadece kadınlar için üretilmiştir. Dahili boyut, 20cm x12cmx12cm, SLR Canon EOS 100D/450D Sony A5000/a6000 ve diğerlerini barındırır. Bu çantayı yapmak için kullanılan malzeme su geçirmez naylondur. Ayrıca, alanı kalınlaştırmak için ağır ağ malzemesi kullanılır, bu da ekipmanınızı şoktan korur. Bu kamera çantası çevre dostudur. Sağlanan kayış su geçirmezdir ve ayrıca omuz pedleri vardır..

11. Kadınlar için Kamera Çantası DSLR Kamera Çantası Canon Rebel 70d Nikon Sony a6000 için Su Geçirmez Insert Sling Aynasız Dijital Kamera Kılıfı ve Çantaları (Kırmızı):

Kadınlar için Kamera Çantası DSLR Kamera Çantası Su Geçirmez

ŞİMDİ AL

Bu kamera çantası özellikle fotoğraf çekmeyi seven kadınlar için yapılmıştır. SLR Canon EOS-100D Nikon D3100 D3200 D3300 D5100, D5200 D5300 SonyA6000 ve diğerleri için yeterli alana sahiptir. Ekipmanın depolandığı iç alan, su geçirmez naylondan yapılmıştır ve katmanları kalın örgülü malzeme katmanına sahiptir. Sonuç olarak, ekipman sudan ve şoktan korunmuştur. Marka sembolü olan yeşil bir toka var. Çantayı taşımanız için ayarlanabilir bir askı ve omuz yastığı vardır..

12. Crafts Vintage Deri Kahverengi Seyahat Kamera Çantası – Erkek & Kadınlar:

Crafts Vintage Deri Kahverengi Seyahat Kamera Çantası - Erkek & Kadınlar

ŞİMDİ AL

Bu kamera çantasının dışı kahverengi renkli deriden, içi ise kanvastan yapılmıştır. 20 cm x 12 cm x 28 cm boyutlarında tek bölmeli olup fotoğraf makinenizi, lenslerinizi ve aksesuarlarınızı tutmak için idealdir. Bir toka ve ayarlanabilir kayış var.

13. Ortlieb Aqua-Cam Su Geçirmez Kamera Çantası (Grafit-Siyah):

Ortlieb Aqua-Cam Su Geçirmez Kamera Çantası (Grafit-Siyah)

Bu kamera çantası su geçirmezdir ve kameranızı korumak için buna ihtiyacınız vardır. Kameranız ıslandığında, kamera servis merkezinizi ziyaret etmeniz gerekir. Kamerayı ve lensleri yerleştirdikten sonra çantayı hızlı ve kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Mevcut olan ayarlanabilir köpük pedler de vardır; bunları istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Bu çantayı taşımanıza yardımcı olmak için, kemer veya kayış takmak için dört yönlü halkalar vardır ve ayrıca omzunuz için dolgulu ayarlanabilir bir kayış vardır..

14. Denize Düşen Suya Dayanıklı Kuru Tüp Torbası, (5L, Mavi):

Denize Düşen Suya Dayanıklı Kuru Tüp Torbası, (5L, Mavi)

Bu kamera çantası kesinlikle %100 Su Geçirmezdir, bu nedenle rulo üstü kuru çanta olarak adlandırılır. Bu, lens koleksiyonlarınız ve aksesuarlarınızla birlikte bir dijital kamerayı saklamak ve taşımak için iyidir. Bu kamera çantası ayrıca siyah, sarı ve pembe renklerde mevcuttur.

15. Barış Kaos Erkek Deri Kanvas Omuz Kitap Çantası Laptop Çantası + Dslr ve Slr Kamera Kanvas Omuz Çantası (Ordu Yeşili):

Peace Chaos Erkek Deri Kanvas Omuz Kitap Çantası

Bu kamera çantası, sağlam, dayanıklı bir klasik kamera çantasıdır. Kullanılan iç malzeme kalındır. Yüksek yoğunluklu saf pamuklu kanvastan yapılmış ve at derisi ile yıkanmıştır. Sonuç olarak malzeme kameralarınızı darbe, titreşim, toz ve çiziklerden kaynaklanan hasarlardan korur. Bu fotoğraf makinesi çantası, Sony, CANON, Nikon, PENTAX vb. gibi herhangi bir saygın Şirkete ait DSLR veya SLR fotoğraf makineleri için şiddetle tavsiye edilir. Bu ürün, 1-2 lensli ve aksesuarlı bir DSLR veya SLR içindir..

Sadece kadınlar için konuştuklarımız, kadınlara çekici gelen çekici pembe tonlarında. Bununla birlikte, kadınların kendilerini yalnızca kendileri için tasarlanmış kamera çantalarıyla sınırlamalarına gerek yoktur. Aralarından seçim yapabileceğiniz profesyonel, şık, su geçirmez gibi birçok seçenek var. Bunlar hem erkekler hem de kadınlar içindir. Sonra erkeklerin beğenebileceği kamera çantalarını düşündük..