Bebek uyku tulumları, içinde bulunduğumuz yüzyılın anne babaları arasında favori bir eşya haline geldi. Genellikle çocuğun başını battaniye ile örtmesini önlemek için tasarlanmıştır. Bebek uyku tulumlarına sahip olmak, bebeklerin battaniyeleri tekmelemesini engellediği için gece boyunca sizin ve bebeğinizin rahat uyumasına yardımcı olur..

uyku tulumları

Uyku İçin Farklı Bebek Çantaları:

Bu nedenle, sıcaklık, hafiflik, konfor ve işlevselliğin mükemmel bir kombinasyonu olan bir uyku tulumu aramaya başladıysanız, aşağıda açıklanan çocuklar için En İyi 15 uyku tulumuna bir göz atın..

1. Kızlar için Koyun Uyku Tulumu Sayma:

Kızlar için Koyun Uyku Tulumu Sayma

Bu bebek uyku tulumu %100 pamuktur ve güzel işlemeleri ile birlikte gelir ve bebeği rahat ve sıcak tutmak için uğraştığı için hem erkek hem de kız çocuklar için mükemmeldir. Koyun sayma uyku tulumu 0-6 aylık bebekler için uygundur..

2. Melisa & Doug Augie Uyku Tulumu:

Melisa & Doug Augie Uyku Tulumu

Bu timsah şeklindeki uyku tulumu, yumuşak dolgusu, dişlek sırıtışı ve bağlı ayakları bebeklerin hızlı uyumasına, çizgi film dünyasını hayal etmesine ve uyurken canavarları uzak tutmasına yardımcı olduğu için çocuklar için mükemmel bir uyku tulumudur..

3. Anorak Uyku Tulumu:

Anorak Uyku Tulumu

Bu hafif uyku tulumu farklı baskı ve renklerde mevcuttur ve üç boyutta mevcuttur. Anorak uyku tulumları %100 pamuktur ve koltuk altı çıtçıtlıdır ve her taraftan yan fermuarlıdır; bu, annelerin bebeklerini her yere taşımasını kolaylaştırır.

4. Çocuklar Rahat Uyku Tulumu:

Çocuklar Rahat Uyku Tulumu

Bu önceden yıkanmış süper yumuşak uyku tulumu alttan kullanışlıdır ve %100 pamuklu müslin dış yüzeye sahiptir. Bu çocuk uyku tulumu, kolayca değişiklik yapılmasını sağlayan ve makinede yıkanabilir bir yan fermuara sahiptir..

5. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için Woolino Uyku Tulumları:

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için Woolino Uyku Tulumları

Bebekler için en iyi uyku tulumu, yumuşak Avustralya merinos yününden yapılmış yündür. Dış kısım %100 pamuklu astardan yapılmıştır. En iyi yün yapmak için kullanılan yün ve aynı zamanda tüm sertifikasyon kurallarını da karşılıyor. 2 aylık bebekler için mevcuttur ve 2 yaşına kadar kullanılabilir. Fermuarlı ve stratejik bir yerde çıtçıtlı samimi tasarımı, taşımayı kolaylaştırır.

6. Zeytin Çocuk Uyku Tulumu:

Olive Çocuk Uyku Tulumu

Bu uyku tulumları farklı ulaşım baskılarına sahiptir, bu nedenle erkek çocuklar için uygun kabul edilir ve gece ziyareti için taşınabilir. Olive çocuk erkek uyku tulumları, huzur içinde uyuyabilmeniz için uyumlu bir yastıkla birlikte gelir..

7. 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu:

3'ü 1 Arada Uyku Tulumu

3’ü 1 arada uyku tulumları, 1.5 tog iç çantası ve 1 tog dış çantası ile size ayrı ayrı veya birlikte kullanma seçeneği sunan ve dört farklı boyda geldiği için en iyi uyku tulumlarıdır. Bu çantanın ön fermuarı ve dış ve pamuklu astarı vardır, bu da gece kullanımını kolaylaştırır.

8. Purflo Uyku Tulumu:

Purflo Uyku Tulumu

Bu yürümeye başlayan çocuk uyku tulumu, anti-bakteriyel özelliklere ve daha fazla emici güce sahip yumuşak bir bambu astara sahiptir. Ayrıca bebekleri daha soğuk gecelerden korumak için kollarda bir fermuara sahiptir ve 4 farklı boyda ve 2 tulum/ağırlıkta gelir.

9. Bebek Mirası Uyku Tulumu:

Bebek Mirası Uyku Tulumu

Bu muhteşem işlemeli bebek uyku tulumunun her iki omuzunda da çıtçıtlar, kolay erişim için yan fermuarlar ve cilde karşı yumuşak olan pamuklu bir dış yüzeyi var. Bu çanta makinede yıkanabilir, bu nedenle herhangi bir stres olmadan günlük olarak kullanılabilir..

10. Babasaç Çocuklar İçin Uyku Tulumu:

Babasaç Çocuklar İçin Uyku Tulumu

Size 1,0 tog veya 2,5 tog seçeneği sunan 2’si 1 arada multi tog uyku tulumudur ve kolayca fermuarla açılan çıkarılabilir bir iç astara sahiptir. Babasaç ayrıca küçük bebekler için ekstra koltuk altı çıtçıtlarına sahiptir ve %100 pamuklu dış ve astarlı üç farklı boyda mevcuttur ve makinede yıkanabilir. Hem kış hem de yaz için en farklı ve en havalı uyku tulumu..

11. Deedee Uyku Yuvası Bebek Uyku Tulumu:

Deedee Sleep Nest Bebek Uyku Tulumu

Deedee Sleep Nest bebek çantası, kışın her zaman olduğu veya soğuk rüzgarların normal olduğu ebeveynler için en iyi seçimdir. Pamuk ve polyester karışımından üretilmiş, iç kısmında yumuşak bir yorgan ve ayrıca giymeyi kolaylaştıran bir omuz askısından oluşuyor. Dış kısım %100 pamuktan yapılmıştır, böylece maksimum nefes alma alanı sağlar..

12. Unisex Bebek Uyku Tulumu by Marque:

Unisex Bebek Uyku Tulumu by Marque

Çoğu bebek uyku tulumu incelemesi, bebekler için tasarımcı ve rahat uyku tulumları sağladığı için listesinde markayı içerir. %100 pamuktan üretildiği ve uygun fiyata alındığı için rahattır. 6 aydan 18 aya kadar olan bebekler bu uyku tulumunu giyebilir..

13. Halo’dan Giyilebilir Uyku Tulumu:

Halo Giyilebilir Uyku Tulumu

Giyilebilir battaniye uyku tulumu %100 pamuktan üretilmiştir ve kolayca giyilebilir. Bu uyku tulumu 3 farklı boyutta mevcuttur: 10 ila 18 pound bebekler için küçük, 16 ila 24 pound bebekler için orta ve 26 ila 36 pound bebekler için büyük. Bu çantanın tasarımı, bir ebeveynin öndeki fermuar ile bebek bezini kolayca değiştirebileceği şekildedir..

14. Tek Parça Hayvanat Bahçesi Hayvan Mikro Polar Uyku Çantası:

Tek Parça Hayvanat Bahçesi Hayvan Mikro Polar Uyku Tulumu

Bu, carters tarafından sunulan en iyi uyku tulumlarından biridir. %100 mikro polar malzemeden üretilmiştir ve 9 aya kadar olan bebekler için kullanılabilir. Ön fermuar desenleri, bebek bezini kolayca değiştirme işlemini kolaylaştırır. Tek parça olduğu için bebeğin ayak parmaklarını da kapatarak kış aylarında uyku tulumunun rahat bir şekilde taşınmasını sağlar..

15. Erkek Bebekler için Spasilk Uyku Tulumu:

Erkek Bebek Spasilk Uyku Tulumu

Spasilk erkek bebek uyku tulumu %100 pamuktan üretilmiştir ve makinelerde rahatlıkla yıkanabilir. Geceleri bile giymeyi ve çıkarmayı kolaylaştıran bir ön fermuar tasarımına sahiptir. Bu uyku tulumu, bebekleri 6 aylık veya daha küçük olan ebeveynler tarafından kullanılabilir..

Uyku tulumları, kol ağızları ve boyun açıklıkları olan ve bebekler tarafından giyilen battaniyelerdir. Bebek uyku tulumları yaşa göre mevcuttur, bu nedenle bebeğiniz yaklaşık 6 haftalık olduğunda bir tane alın..