Tradicinė apranga yra nepakeičiamas drabužių pasirinkimas moterims ypatingomis progomis ir net įprastas kasdienis silpnumas. Tai gali būti modernus pasaulis, tačiau etniniai ir tradiciniai drabužiai užima svarbią vietą kiekvienos Indijos moters drabužių spintoje. Tai tinka bet kokio tipo, odos, amžiaus ir asmenybės moterims. Tačiau pasikeitus mados tendencijoms, pasikeitė ir churidar dizainas. Rinkoje yra keletas dizainų, tokių kaip ilgas churidar, Anarkali churidar, obuolių pjaustytas churidar, kelio ilgio churidar ir tt, kuris pakeitė seną ilgą churidar. Panašiai churidar kaklo dizainas taip pat tapo madingas ir yra unikalus ir novatoriškas. Pažvelkite į keletą geriausių churidar kaklo dizaino vaizdų čia.

„Churidar“ kaklo dizainas

Geriausi ir stilingi „Churidar“ kostiumų kaklo dizainai:

„Churidar“ kaklo dizainai yra įvairių modelių ir modelių. Čia yra 32 pasakiški churidar kaklo dizainai.

1. Lapų išvaizdos dizainas:

Lapų išvaizdos dizainas

„Churidar“ lapų kaklo dizainas tinka jūsų pasirinktai paprastajai išvaizdai. Kreivas dizainas iš abiejų pusių suteikia kaklui elegantišką išvaizdą su tinkamu gyliu. Jis plačiai nešiojamas ant medvilninio churidaro su dvigubos spalvos churidar. Naujas churidar kaklas yra gana, bet paprastas.

2. Kvadratinio kaklo dizainas:

Kvadratinio kaklo dizainas

Nesvarbu, kiek keičiasi mada, churidaro kvadratinio kaklo dizainas visada bus rinkoje. Ar tai būtų reguliarus ar sunkus dėvėjimas; vienas pasirenka kvadratinį kaklą, kad atrodytų rafinuotai. Kai kaklo dizainas ribojasi su paprastomis auksinėmis arba sidabrinėmis juostelėmis, jis puikiai išryškina iškirptę ir suteikia jai gerą kontūrą.

3. Dvigubos kreivės kaklo dizainas:

Dvigubos kreivės kaklo dizainas

Jei jums patinka dėvėti išlenktus kaklo dizainus, išbandykite šį churidar suknelės kaklo modelį. Šis kaklo dizainas turi dvigubas kreives. Jis taip pat vadinamas sujungto lapo kaklo dizainu. Tai suteikia blaivų išvaizdą nešiojant įprastą churidar suknelės dizainą. Kadangi jis turi dvi kreives, jis yra tobulas gylis iš priekio ir apvalus kaklas churidaro gale.

4. Apvalios kaklo dizainas:

Apvalios kaklo dizainas

Nesenstantis churidar suknelės kaklo dizainas yra apvalus. Dizainas yra lankstus, kurį galima atlikti su gyliu, kurį norite išlaikyti iš abiejų pusių. Tai populiarus dizainas, suteikiantis kaklui blaivų išvaizdą, nesvarbu, ar tai būtų churidar, ar džinsų viršus. Jis plačiai naudojamas gėlių ar skaitmeniniuose spaudiniuose, kad atrodytų žavingai. Stilingas bet kuriuo metu pritaikytas churidar kaklo modelis!

5. Apykaklės kaklo dizainas:

Apykaklės kaklo dizainas

Naujausias šiais laikais populiarus churidar kaklo dizainas yra su apykakle. Marškiniai įkvepia dizainą, todėl jie taip pat yra tinkami oficialūs drabužiai. Dizainas taip pat tinka vasarai, kad būtų išvengta įdegio. Plačiai dėvimos medvilninės suknelės, ji taip pat pasirenka dizainerių aprangą, kurioje demonstruojamas įmantrus kaklo dizainas.

6. Valties V kaklo dizainas:

V valties kaklo dizainas

Išbandėte naują valtį? Išbandykite „churidar“ valties V kaklo dizainą. Tai karališkas kaklo dizainas, plačiai naudojamas karališkam įvaizdžiui suteikti. Kaklas turi panašius modelius iš abiejų pusių. Jis pagamintas taip, kad sunkus dizaineris dirbtų elegantiškai. Kaklas tinka visomis rankovėmis, kad atrodytų karališkiau.

7. Puodo apykaklės kaklo dizainas:

Puodo apykaklės kaklo dizainas

Puodo apykaklė yra naujo modelio churidar kaklo dizainas, sukurtas suvienodinus churidar apykaklės dizainą. Apykaklei suteikiamas puodo dizainas, o virvelės yra susietos ant kaklo viršaus. Tai taip pat suteikia žavingą išvaizdą ant ilgo churidaro, skirto vakarėliams. Stygos pritvirtintos įvairiais kutais ir džinseliais, kad pagražintų kaklą ir atkreiptų dėmesį į suknelę. Tai puikiai tinka moterims, turinčioms plačius pečius, nes siūlo visą aprėptį, tačiau atrodo elegantiškai.

8. Apvalus su mažu V dizainu:

Apvalus su mažu V dizainu

Plačiai suprojektuotas kaklas medvilniniams churidarams su mažu V dizainu po kaklu. Dizainas atrodo nuostabiai su juostelėmis, čekiais ir kitais geometriniais raštais. Įprastas dėvėjimo dizainas gali būti aukštas ant nugaros, kad tiktų atšiaurioms vasaroms. Tai taip pat pasirinktas dizainas vyresnio amžiaus moterims, kad būtų paprasta ir rafinuota.

9. Pusapvalio kaklo dizainas:

Pusapvalio kaklo dizainas

Populiarus churidar kaklo modelis sunkiai suknelei yra pusiau apskrito kaklo dizainas. Dizainas plačiai naudojamas ilgoms „Anarkali“ suknelėms, kai priekyje yra platus pusapvalis dizainas, o gale-apskritas dizainas, kad būtų sukurtas nugaros efektas. Kai nešiojamas santuokos funkcijoms, sužadėtuvėms ar kitoms progoms, dizainas suteikia dėvėtojui jausmingą išvaizdą.

10. Supakuotas kaklo dizainas:

Supakuotas kaklo dizainas

Šį kartą nusiteikę kažkam naujam? Gaukite churidar suknelės kaklo dizainą su tinklu. Tinklo medžiaga šiais laikais yra gana madinga. Naudojant tinklą, galima sukurti iliuziją, kaip vienoje suknelėje dėvėti du kaklus. Tinklas yra pritvirtintas „M“ pavidalu nuo pagrindinės iškirptės krašto, taip suteikiant pakuotės kaklo išvaizdą. Senas Bolivudo suknelių dizainas įkvepia dizainą.

11. Apykaklės V dizainas:

Apykaklės V dizainas

Išbandykite dizainą su V dizainu priekyje ir apykakle gale, kad atrodytumėte jausmingai. Šoninės apykaklės suteikia supakuotą išvaizdą iš nugaros, kvadratinio tipo, paliekant atvirą nugarą. Dizainas plačiai suteikiamas ilgų suknelių stiliaus suknelėms. Tai plačiai pripažintas dizainas tokioms funkcijoms kaip santuoka, sužadėtuvės, festivaliai ir kt.

12. Vienos sulankstytos apykaklės dizainas:

Vienos sulankstytos apykaklės dizainas

Norite išbandyti kažką madingo reguliariai dėvėti churidar? Naujausi churidar kaklo dizainai, pagaminti iš apykaklės ir tiesios linijos, yra gana populiarūs tarp kolegijos žmonių. Kad būtų žaviau, sagos pritvirtintos prie linijos ties kaklu, o trikampė apykaklė yra sulankstyta per atstumą nuo kaklo, suteikiant jai atvirą išvaizdą. Stilinga, tačiau blaivi išvaizda papildyta šiuo churidar kaklo modeliu.

13. U forma su suspaudimo darbu:

U formos su suspaudimo darbu

„Pinch“ darbas, taip pat žinomas kaip mažas plyšio dizainas, taip pat yra gana populiarus iškirptės dizainui. Kai tokia iškirptė derinama su churidariniu U formos kaklo raštu, tai suteikia šlovingą išvaizdą. Moterys plačiai atlieka kitokį dizainą su plonu kūnu ir smulkia iškirpte. Dizainas nešiojamas tiek madingai, tiek reguliariai. Mažas suspaudimo darbas puikiai prisiliečia prie kaklo dizaino.

14. Veidrodžio darbo dizainas:

Veidrodžio darbo dizainas

Ieškote kažko etninio? Išbandykite šį Kašmyro įkvėptą dizainą, sukurtą veidrodžiais, kad suteiktumėte putojančią išvaizdą. Nors suknelės kaklas yra supakuotas, mažų apvalių V formos veidrodžių naudojimas užbaigia kaklo dizainą. Tokios suknelės yra plačiai nešiojamos renginiams ar mažiems vakarėliams ir festivaliams.

15. Ašaros lašo kaklo dizainas:

Ašaros lašo kaklo dizainas

Čia yra stilingas! Labai tinka jūsų „Patiala“ suknelėms, kaklo dizainas yra ašaros formos. Iš priekio jis yra ovalus, o dvi stygos yra surištos iš galo. Tokias sukneles renkasi ponios, turinčios plonas iškirptes ir pečius. Tai suteikia jausmingą išvaizdą vakarėliams ir ypatingiems vakarams.

16. Atviras „Churidar Neck“ dizainas:

Atidarykite „Churidar“ kaklo dizainą

Planuojate eiti kaip prašmatnus? Pasirinkite churidar kaklo modelio dizainą su atviru kaklo dizainu. Suknelė yra be petnešėlių, kai petys paliekamas atviras. Šis dizainas yra modernaus ir etninio dizaino derinys. Moterys turėtų to vengti sunkiais pečiais.

17. Kailio dizaino kaklas:

Kailio dizaino kaklas

Plačiai dėvėtas suknelių modelių ilgų churidar suknelių dizainas yra kailio kaklo dizainas. Viršutinė churidaro dalis yra į kailį panašaus dizaino, visiškai uždengta iš užpakalio ir iš priekio suteikia apverstą cilindro formą. Kreivės papildo etninio dizaino grožį su „Gamthi“ darbu. Dizainas buvo plačiai pasirinktas mažoms progoms, tokioms kaip puja, gimtadienis ir kt.

18. Kaklo papuoštas kaklo dizainas:

Sukurtas karoliai Kaklo dizainas

Naujausias churidar kaklo dizainas, paprastai skirtas sunkiai Anarkali suknelei, yra karolių kaklo dizainas. Kaklas yra visiškai uždengtas ir suprojektuotas perlais, akmenimis ir kitais papuošalais, suteikiančiais kelių dėvėtų karolių efektą. Tai populiarus pasirinkimas santuokoms ir kitoms specialioms funkcijoms. Dizainą paprastai dėvi tiek sunkus, tiek lengvas kūnas, kad būtų užtikrinta karališka ir rafinuota išvaizda.

19. „Batique Neck“ dizainas:

Batique kaklo dizainas

Įkvėptas gudžaratų vyrų kurta dizaino, „Batique“ dizainas turi asimetrišką išvaizdą su kabančia virve, o nugarai suteikiamas paprastas apvalus dizainas. Tai plačiai dėvimas dizainas, skirtas reguliariai dėvėti, taip pat dėvėti kolegijoje. Tokį modelį galima atlikti naudojant dvigubo modelio medžiagas. Modelis labiausiai tinka vidutinei kūno struktūrai.

20. Viso apvyniojimo kaklo dizainas:

Pilno apvyniojimo kaklo dizainas

Norite tobulai susiliejusio šiuolaikinio churidar kaklo dizaino, kad galėtumėte tradiciškai dėvėti? Čia yra mūsų siūlomas churidar kaklo modelio dizainas, įkvėptas įvyniojimo chalatų. „Churidar“ kaklo dizainas yra paimtas iš apvyniojamos suknelės išvaizdos, o virvelė nuolat kabo prie sąnario šone. Nugara lieka uždengta, kuri plačiai dėvima vasarą. Tai dizainas, kurį gali atlikti bet kokio tipo moterys.

21. Apykaklė su U kaklu:

Apykaklė su U kaklu

Kitas paprastas, tačiau plačiai dėvimas kaklo dizainas yra apykaklės ir U formos kaklo dizaino derinys. Kaklo dizainas yra su apykaklės dizainu gale, o maža U forma priekyje, kad būtų miela kasdienybė. Modelis tinka net sunkioms moterims, kad atrodytų rafinuotai. Tai labiausiai pageidautina reguliariai dėvėti, taip pat mažoms išvykoms ar iškyloms. Išbandykite tai savo medvilninėje churidar, kad jaustumėtės tikrai patogiai.

22. Banguoto kaklo dizainas:

Banguoto kaklo dizainas

Gana paprasta, tačiau nepakartojama išvaizda, įkvėpta vandenyno bangų, suteikia dėvėtojui nuostabią išvaizdą. „Churidar“ suknelės kaklo dizainas yra arčiau iškirptės, tačiau yra atviras. Bangos suteikia išlenktą iškirptę, išryškinančią plonus kaklus. Dizainas turi uždengtą nugarą, todėl tinka ir vidutinio kūno tipams. Tai suteikia atsitiktinį vaizdą kasdieniam dėvėjimui koledže ar apsipirkimui.

23. Mehendi sukurta iškirptė:

„Mehendi“ sukurta iškirptė

„Mehendi“ dizaino įkvėpta iškirptė yra plačiai parinkta prie sunkių suknelių. „Churidar“ kaklo modeliui suteikiama mažytė „Mehendi“ konstrukcija, lygiagreti iškirptei. Tai suknelėms suteikia karališką išvaizdą etniniam drabužiui. Dizainai. Jis tinka bet kokiai tekstūrai, kad būtų geriausiai atrodomos santuokos ir kitos funkcijos.

24. Stačiakampis krašto kaklas:

Stačiakampis krašto kraštas

Ieškote kažko, kas derintų geometrinę formą ir funky? Gaukite savo aprangai stačiakampio formos iškirptę ir suteikite jai puošnią išvaizdą, uždėdami atspausdintą kūrinį galinėje pusėje. Dizainas yra plačiai naudojamas reguliariai dėvėti ar iškyloms. Plačiai nešiojamas su dvigubo atspaudo medvilnės medžiaga, tinka sunkaus kūno moterims, kad suteiktų padorų ir elegantišką išvaizdą.

25. Kaklaraiščių išvaizdos kaklo dizainas:

Kaklaraiščio kaklo dizainas

Ieškote stilingos, tačiau madingos išvaizdos vakarėliams ar mokyklos ar kolegijos funkcijoms? Išbandykite kaklo dizainą, įkvėptą profesionalių darbuotojų. Šis churidar kaklo dizainas su vamzdeliais suteikiamas kaklaraištis, padengtas skaidriu, apvaliu kaklu, kad būtų suteikta unikali išvaizda. Dizainerio kaklas gali būti nešiojamas vidutinės kūno tekstūros. Jis pagamintas iš medžiagos su dizaino juostelėmis.

26. Peter Pan Neck:

Peteris Panas Kaklas

„Peter Pan“ kaklas yra plokščio dizaino apykaklė, suapvalintos apykaklės. Churidaro kaklo modelis puikiai tiks bet kokiam įvykiui. Maude’o Adomo kostiumas įkvėpė daug daugiau Peterio Pano kaklo. Nors panašūs stiliai buvo dėvimi ir anksčiau, šis stilius išpopuliarėjo tarp jos. Kaklas yra švelnus ir patogus dėvėti.

27. Mandarino apykaklės kaklas:

Mandarino apykaklės kaklas

Mandarinų apykaklės kaklas šiais laikais yra populiarus kaklo dizainas. Kurtis ir churidar kaklo dizainas ateina tokia mada šiais laikais ir yra populiarus moterų pasirinkimas. Kaklas yra apykaklė aplink kaklą, o kaklo anga atrodo kaip mažas plyšys. Kaklo dizainas atrodo gražiai ir atrodo labai paprastai.

28. Įgulos kaklas:

Įgulos kaklas

Įgulos kaklas dažniau matomas ant megztinių ir vyriškų marškinėlių. Tačiau ar mes, kurdami churidarą, nemėgstame būti šiek tiek kūrybingi? Įgulos kaklas yra prigludusi apvali iškirptė. Šis dizainas gali būti dėvimas bet kokiems vakarėliams ar progoms. Kaklas puikiai tiks churidarui ir bus pritaikytas siuvinėjimo darbams, kad jis atrodytų gyvas.

29. Raglano kaklas:

Raglano kaklas

Raglan kaklas yra naujas šaunus miestas! Šis naujas churidar kaklo modelis primena apvalios formos kaklo dizainą. „Raglan“ kaklo dizainas puikiai atrodys jūsų medvilninėje churidar ir yra susiuvamas, kad jaustumėtės patogiai. Jis šiek tiek skiriasi nuo įprasto apvaliojo kaklo ta prasme, kad Raglan kaklas yra šiek tiek aukštesnis ant kaklo. Galite išbandyti kai kuriuos vamzdžius arba tai padaryti paprastai.

30. Šaukšto kaklas:

Šaukšto kaklas

Šaukšto kaklas puikiai tiks toms moterims, kurios turi siaurą petį ir mažą krūtinės liniją. Kartu su kabliuku ar gražia šukuosena su jhumka atrodysite pritrenkiančiai ir seksualiai, „Scoop neck“ paprastai yra U formos kaklo dizainas, kuris yra gilus ir gerai atrodys šifonui ir Georgette. Jūsų churidar nugaros kaklo dizainas gali būti kitas U kaklas, kad jis atrodytų elegantiškas.

31. Skaldytas kaklas:

Skaldytas kaklas

Skaldyto kaklo dizainas sparčiai populiarėja. Kaklo slydimo anga yra gili ir paprastai tęsiasi iki jungo. Pagal jūsų pasirinkimą sukuriamas V formos kaklo arba U formos kaklo dizainas. Siuvinėjimas aplink plyšį atrodys glostantis. Kitą kartą išbandykite šį šaunų kaklo dizainą. Peržiūrėkite churidar kaklo dizaino vaizdus, ​​kad gautumėte idėją.

32. Mielosios širdies kaklas:

Mylimojo kaklas

„Sweetheart“ kaklo dizainas yra seksualus dizainas, kurį reikia išbandyti. Patogu nešioti iškirptę, kuri paprastai turi trijų ketvirčių rankovę iki pilnų rankovių. Kaklo šonus puošia dvi arkos formos. Tai puikus seksualus churidar kaklo dizainas, kurį galite išbandyti.

Kaklo dizaino pasirinkimas yra svarbiausia dalis kuriant ar sugadinant jūsų aprangą. Jie turi būti kruopščiai atrenkami atsižvelgiant į medžiagą, progą ir kūno tipą. Galima rinktis lopinėlius, uždengtus kaklus ar net permatomas kaklo medžiagas, dekoruotas blizgučiais ir blizgučiais. Nesvarbu, ar jums labiau patinka atviras kaklas, ar visiškai uždengtas kaklas, tinkamas raštas gali paryškinti jūsų iškirptę ir suteikti jūsų aprangai norimą rezultatą.