Louis Vuitton, 1854 yılında Louis Vuitton tarafından kurulan moda evidir. Marka, hem erkek hem de kadınların görünümünü süsleyen lüks deri ürünleri vermesiyle oldukça ünlüdür. Ancak şirket, dünyaya sunduğu markalı Louis Vuitton kemer çeşitleri ile ünlüdür..

Görüntülü Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Louis Vuitton Kemerleri:

Gençlere verdiği bazı popüler Louis Vuitton kemer tasarımlarına bir göz atalım.,

1. Kutu Gölge Kemeri:

Kutu Gölge Kemeri

Hem deri hem de pamuklu kaplama ile iki renk seçeneğiyle gelen erkek aygır Louis Vuitton kemer tasarımı. Kayışı daha klas yapan her iki kutuda da kemere gölgeli tasarım verilmiştir. Pantolon ve slim fit gömleklerde deneyebileceğiniz bu kemer çeşidi, kıyafetinize uygun bir görünüm sağlar..

2. Yılan Deri Kemer:

Yılan Deri Kemer

Yılan derisi görünümlü ince Louis Vuitton erkek kemeri, resmi törenlere gösterişli bir görünüm kazandırıyor. Kemer, kıyafetinize uyacak şekilde çeşitli renklerde mevcuttur. Kemer çoğunlukla resmi amaçla giyilir. Ofis işleriyle meşgul olan ve düzenli bir ofis kıyafeti kullanımına ihtiyaç duyan bu adam, o zaman bu tür kemerler her zaman kıyafetlerine uygundur..

3. Çok Renkli Monogram Deri Kemer:

Çok Renkli Monogram Deri Kemer

Siyah bir Louis Vuitton kemer, üzerinde altın bir kemer ve çok renkli tasarımlarla geliyor. Kemer, üzerinde çiçek desenli baskılar ve diğer çeşitli renklerde şirket logosu bulunan siyah bir kemer ile yapılmıştır. En iyi kot üzerinde taşınır. Bu tip çok renkli kemerler günümüzde daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Bu, gençlere kot ve tişörtlerinde rahatlık verir..

4. Düz Deri Kemer:

Düz Deri Kemer

Hem resmi bir görünüm hem de parti görünümü için taşınabilecek sade ve sofistike bir tasarım, dikişli bir kemer ve şirketin logosunu taşıyan gümüş bir toka ile birlikte gelen sade Louis Vuitton erkek kemeridir. Sade veya sade markalı kemerden memnunsanız, bu düz deri kemeri resmi görünümünüze göre deneyin..

5. Özenli Deri Kemer:

Özenli Deri Kemer

Beyaz Louis Vuitton kemere, kemer üzerindeki oymalı tasarımla yeni bir görünüm kazandırıldı. Beyaz deriden yapılmış kemere, kemerde tasarım delikleri oluşturan harika bir iğneleme stili verilmiştir. Bu, erkekler ve kadınlar için de en uygunudur, bütçeniz yüksekse çok az, o zaman bu tasarım için bazı çevrimiçi seçeneklerle gidin.

6. Kabartmalı Kumaş Kemer:

Kabartmalı Kumaş Kemer

Kumaşlı gerçek Louis Vuitton kemerde oldukça trend tasarım lacivert kabartmalı tasarım kemerdir. Kemer, yumuşak bir dokunuşla küçük kare kabartmalı tasarımlar veren kadife kumaştan yapılmıştır. Daha çok erkeklerin tercih ettiği bu kemeri lacivert kot pantolonlarda kullanabilirsiniz. Koyu lacivert, erkek kot pantolonlarına olağanüstü bir görünüm kazandırır..

7. Pembe Panter Kemer Tasarımı:

Pembe Panter Kemer Tasarımı

Pembe renk erkekler tarafından daha az sevilse de, Louis Vuitton, hem düz pembe hem de deri üzerinde gölgeli pembe kutu tasarımları veren pembede yeni bir renk tonu tanıttı. Kızlar veya kadınlar için özel olarak tasarlanmış bu tasarım, dar kesim kot pantolon kıyafetiniz için bu tarz kemerleri elde eder. Pembe renk bu kemere hoş bir görünüm verir.

8. Ahşap Tasarım Deri Kemer:

Ahşap Tasarım Deri Kemer

Kahverengi renkte erkek tasarımı Louis Vuitton kemer, deriden yapılmış kemer üzerinde ahşap esintili bir görünümle kaba ve sert bir görünüm kazandırıyor. Kemere, dikişli kenarlıklı, iyi uzunlukta basit bir gümüş kemer verilir. Bu tür kemerler için saf deri kullanılmış, daha ucuz ama aynı zamanda bütçenize uygun olarak tasarlanmış. Ahşap dokunuş bu kayışa yumuşaklık verir.

9. Kese Kemer Tasarımı:

Kese Kemer Tasarımı

Louise Vuitton tarafından tanıtılan harika bir tasarım, bir cep çantasıyla birlikte gelen kemerdir. Hem kemer hem de çanta, çok seyahat eden erkekler tarafından yaygın olarak kullanılan benzer bir tasarımla yapılmıştır. Seyahat ederken herhangi bir şey taşımak istemiyorsanız, bu kemer cep telefonu veya herhangi bir kimlik kanıtı gibi küçük şeyleri taşımak için de kullanışlıdır..

10. Denim Louis Kemeri:

Kot Louis Kemer

Denim, sağlam tasarımlar sunmak için popülerdir ve kot kaplamalı Loui Vuitton kemer, gündelik giyim için taşınabilecek en iyi tasarımlardan biridir. İnce kemere ayrıca zincir takmak için asma kancaları verilir. Denim her zaman en iyi markadır, bu nedenle benzersiz izleniminiz için bu kemeri deneyin.

11. Tokalı Parlayan Louis Kemeri:

Tokalı Parlayan Louis Kemeri

Altın tokası ve altın baskı tasarımıyla gelen kıvrımlı ve ışıltılı Louis Vuitton kemer tokası tasarımı, gündelik kıyafetler için oldukça görkemli görünüyor. Kemere ayrıca cep telefonları gibi önemli cihazlarınızı tutan bir toka verilir..

12. Altın Vintage Kemer:

Altın Vintage Kemer

Zincirler, altın kemer ve düz altın deri kemer yardımıyla altın bir dokunuş kazandırılan muhteşem Louis Vuitton erkek kemeri, gündelik ve partiler için oldukça uygundur. Kemer, her iki bele de zincir takma sağlar.

13. Taupe Kumaş Louise Kemer:

Taupe Kumaş Louise Kemer

Merkezi kumaş kemer tasarımı, benzersiz bir tasarım ortaya çıkarmak için hem kumaş hem de deri ile birlikte gelen erkekler için en iyi Louis Vuitton kemer olmuştur. Kemerin ortasına, eksiksiz bir altın toka tasarımı ile yatay bir gölgeleme tasarımı verilmiştir..

14. Kahverengi Dikişli Kemer Tasarımı:

Kahverengi Dikişli Kemer Tasarımı

Kahverengi renk, kayışlar için oldukça kabul edilebilir kalmıştır. Louis Vuitton erkek kemerine düz ve iplik bordürlü bir açıklık verilmiş ve orta kısma koyu ve açık tonlarda çiçek baskılı kumaş işçiliği verilmiştir..

15. Çizik Louise Kemeri:

Çizik Louise Kemeri

Gri renkte Louis Vuitton kemer erkek koleksiyonu, deri kemer boyunca birkaç koyu gölge çizgisi ile çizik bir görünüm kazandırdı. Kemere ayrıca mükemmel bir uyum sağlamak için benzer desenli bir toka verilmiştir..

Louis Vuitton kemer tokası, kemer tasarımı ne kadar muhteşem olursa olsun, markanın logosuyla birlikte gelir. Marka, kanvas malzemelerle birlikte standart bir tasarıma sahip dayanıklı kayışlar verme konusunda ustalığa sahiptir..