Mürettebat Boyu Çoraplar, topuktan manşetinize kadar 6-8 inç uzunluğundadır. Kışın olmazsa olmazı olan sıcaklık hissini bize sağlarlar. Ayrıca engebeli arazilere karşı koruma sağlarlar ve bunları elbise ayakkabılarıyla deneyebilirsiniz. Çoğunlukla spor, yürüyüş ve gündelik kıyafetlerle kullanılırlar..

Son Tasarımlarda Sevimli Ekip Çorapları:

İşte mürettebat boyu çorapların En İyi 9 Tasarımı. Ayakkabı tipinize göre listeden sevdiğinizi seçin.

1. Ayakta Paddle Board Mürettebat Çorapları:

Ayakta Paddle Board Mürettebat Çorapları

Erkek mürettebat çoraplarının bu özel versiyonu, çok renkli stand up modelidir. Bu, adaya bir dokunuş katan kürek tahtası deniz manzarasına sahiptir. Esnek pamuk karışımlı yumuşak örme çoraptır..

2. Dereceli Sıkıştırma Ekip Boyu Çorapları:

Mezun Sıkıştırma Çorap

Sağladığı kademeli sıkıştırma nedeniyle gelişmiş kan akışı için iyidir. Ek koruma için yumuşak bir kürek tabanına sahiptir. Bu erkek beyaz mürettebat çorapları, aynı zamanda, çoğunlukla gün boyunca rahatlık kolaylığı için düz, tahriş edici olmayan bir dikiş oluşturur..

3. Nem Emici Elyaflı Bayan Çorapları:

Nem Emici Elyaflı Bayan Çorap

Cildi gün boyu taze yapar. Bu pembe mürettebat çorapları, toplanmayan bir kontur kesimine sahiptir. Ayaklarda görülen ekstra nemi çekmede etkili bir şekilde çalışan nem emici liflerden oluşur..

4. Rad Stil Erkek Mürettebat Çorapları:

Rad Style Erkek Çorap

Ağır ve yorgun ayakları önleyen düşük sıkıştırma tasarımına sahiptir. Mutlu ayaklarla gün boyu kullanıcıya aşırı rahatlık verir. Bu siyah ekip çorapları, katı rad siyah gölgede saf karışımlı pamuktan yapılmıştır.

5. Nefes Alabilen Diyabetik Mürettebat Çorapları:

Nefes Alabilen Diyabetik Mürettebat Çorapları

Bu tür çoraplar, bağlayıcı olmayan destek ile gelen diyabetik ayaklar için çok önemlidir. Bu pamuklu mürettebat çorapları, temiz hava soluyan ayakların ekstra rahatlık kazanmasını sağlar. %85 pamuktan ve naylondan yapılmıştır. Bu yaz sezonu için en uygun çorap; ayaklarınızı sakinleştirmeye yardımcı olur.

6. Baskılı Tasarım Pamuklu Mürettebat Çorapları:

Baskılı Desenli Pamuklu Çorap

Bu tür çoraplar genellikle tasarımlı ekip çorabı olan çocuklar içindir. Güzel tonlarda ve iyileşme ve ayak parmağındaki benzersiz koyu baskılarda gelirler. Bazen hayvan baskıları ile farklı desen baskılarında mevcutturlar..

7. Kaşmir Mürettebat Boy Çorap:

Kaşmir Kısa Çorap

Bazen bir kış tatili molası vermek gibi hissedebilirsiniz ve bu, istediğiniz ve uygun kıyafetinizle olmalıdır. Sadece bu yün ekip çorap koleksiyonu ile tamamlanır. Ne çok kalın ne de rahatsız edici bir his veriyor. Olması gereken bir seçimdir.

8. Sunset Çapraz Yün Mürettebat Çorapları:

Sunset Çapraz Yün Çorap

Burada hem rahatlığı hem de görünümü bir arada sunmak için çok zarif bir şekilde tasarlanmış desenli tayfa çorapları elde edeceksiniz. Resimde görüldüğü gibi çapraz desenleri vardır. Ve çapraz kırmızı desenli gri ekip çoraplarının arka planına sahiptir..

9. Erkekler için Mürettebat Boyu Çizme Çorapları:

Mürettebat Boyu Erkek Çorap

Hafif kemer desteğine sahip benzersiz desenli mavi mürettebat çoraplarıdır. Rahat pamuklu yapısı ile güçlendirilmiş burun ve topuk yapısına sahiptir. Gün boyu rahatlık için western veya antrenman botlarıyla kombinleyebilirsiniz..

Mürettebat boyu çoraplar en üst düzeyde rahatlık ve aynı zamanda gün boyunca giyme kolaylığı sağlar. Ayrıca her mevsimde amaca uygun birçok farklı kumaşta mevcuttur. Ayrıca bu çorabı uygun bir kıyafetle kombinleyerek hem sportif, hem kovboy hem de profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre değişken uzunluktaki çorapları seçme seçeneğiniz de vardır..