Çorap, gündelik hayatta en çok bildiğimiz aksesuardır ancak hayatı kolaylaştırmak ve rahat etmek için tasarımcılar her zaman yeni tasarımlar ve desenler tasarlama arayışındadırlar. Böyle bir şaşırtıcı bulguyu eklemek gerekirse, ayakkabılardan veya kesilmiş bir ayakkabıdan dışarı fırlamayan ve görünmez kalan görünmez çoraplardır. Böylece görünmez çorap ismi bu çorap kalıbına uyarlanmıştır..

Yeni Tasarımlarda En Görünmez Çoraplar:

Bu makale çocuklar, kadınlar ve erkekler için en iyi 9 görünmez çoraba dikkat çekiyor.

1. Görünmez Açık Burunlu Kadın Çorapları:

Kadın Görünmez Burnu Açık Ayakkabı-Çorap

Kadınlar bir akşam partisi veya akşam yemeği için kesilmiş ayakkabılar veya topuklu ayakkabılar giymeyi severler, çünkü daha uzun süre topuklu ayakkabı giymek ayak parmaklarını incitebilir. Parmağı herhangi bir deri döküntüsünden korumak için, topuğu ağrı ve çizilmelere karşı destekleyen görünmez burnu açık çorapların kullanılması tavsiye edilir..

2. Erkekler için Görünmez Ayak Bileği Çorapları:

Erkekler İçin Görünmez Ayak Bileği Çorapları

Erkekler tarafından spor ayakkabı veya ofis resmi dekolte ayakkabı ile giyilen ayakkabıdan dışarı bakmayan görünmez çoraplar. Çoraplar sadece ayağı kaplar ve ayak bileğinin üzerine çıkmaz. Bu en iyi görünmez erkek çoraplarından biridir. Kalın görünmez çorap olarak da mevcuttur..

3. Kadınlar için No Show Low Cut Görünmez Çorap:

No Show Low Cut Görünmez Kadın Çorap

Bu görünmeyen görünmez kadın çorapları, pompalı veya bir çift slip-on ayakkabı giyen bayanlar arasında oldukça ünlüdür. Çoraplar ayak parmaklarını örter ve ayak seviyesinin üzerine çıkmadan topuğu kaplayan geriye doğru uzanır..

4. Erkekler için Görünmez Astar Çorapları:

Erkekler İçin Görünmez Astarlı Çoraplar

Bu tip erkek görünmez astarlı çoraplar no-show çorabına benzer, bu tip çoraplarda çorabın burundan orta-ön bölgeye kadar uzaması beklenir ve ayrıca çoraplar topuk hizasına kadar uzanır. Ayrıca tüm renk ayakkabılarla uyumlu nötr renk olan siyah görünmez çoraplar da var..

5. Çocuklar İçin Görünmez Renkli Astarlı Çoraplar:

Çocuklar İçin Görünmez Renkli Astarlı Çorap

Çocuklar için her zaman çorapları çok kolay kaybederler ve çok sık çıkarırlar. Çocukların ayak bileği çorabı ile ilgilenmemesi için görünmez çocuk çorabı kullanmak en iyisidir. Çorapların daha renkli ve çekici görünmesi için farklı renk ve desenlerde çoraplar mevcuttur..

6. Delikli Görünmez Astar Çorapları:

Delikli Görünmez Astarlı Çorap

Havanın kolay geçmesine yardımcı olan ve aynı zamanda çekici tasarıma sahip bir çorap onu daha özel kılıyor. Yaz aylarında kadınların günlük çorap olarak giymekten hoşlandıkları çekici bir çorap tasarımı kesinlikle delikli dekolte görünmez çoraplardır..

7. Erkekler İçin Beyaz Görünmez Çoraplar:

Erkek Beyaz Görünmez Çorap

Beyaz, resmi veya gündelik ayakkabı ile birlikte giyilen evrensel bir renktir. Özellikle evrensel renk olan beyaz giymeyi seven erkeklere bu basit beyaz görünmez çorap önerilir. Bu tür çoraplar, bir çift düşük kesim çizme ile birlikte de giyilebilir..

8. Farklı renklerde Kız Görünmez Çoraplar:

Farklı renklerde Kız Görünmez Çorap

Renkli çoraplar piyasada yaygın olarak bulunur; bayanlar doğal olarak renklere ilgi duyarlar. Kızlar ayakkabıdan çok belli olmayan renkli çoraplar giymeyi severler, o zaman bayanlara renkli çorap olan görünmez çoraplar tavsiye edilir..

9. Kadınlar için Görünmez Dantelli Çoraplar:

Kadın Görünmez Dantelli Çorap

Genellikle spor ayakkabılarla veya slip-on ayakkabılarla birlikte giyilmeyen dantel çoraplar, bunun yerine pompalarla birlikte giyilir. Tasarımcılar, özellikle ayakları tamamen kapatmayan pompalar için dantelden görünmez çoraplar yarattılar..

Görünmez çorapların giyilmesi daha rahat ve aynı zamanda harika görünüyor ki bu sadece kadınları değil, aynı zamanda erkekleri ve çocukları da cezbetti. Sade tarzı ve dekoratif tasarımı sayesinde gardıropta mutlaka bulunması gereken bir aksesuardır..