Günümüzde milenyum kuşağından birçok insan, özellikle eklemler ve duyu organları ile ilgili çeşitli sağlık sorunları yaşamaktadır. Duyu organlarının hastalıklarında kalıcı tedaviler bulunurken, özellikle bacak eklemleri ile ilgili bazı eklem sorunlarına kalıcı çözümler yoktur. Sonuç olarak, orta yaşlı ve yaşlı insanlar, osteoartrit, ayak bileği ağrısı, kalça ağrısı vb. gibi kronik bacak eklem rahatsızlıklarından muzdariptir. Bacaklarınızın eklem problemlerinin böyle bir çağında, tamamen güvenebileceğiniz ve düşük olan bir seçenek. maliyet henüz iyi sonuçlar veriyor, “kompresyon çorabı”.

Bu çoraplar, eklem ağrıları ve destek sorunları zamanlarında size yardımcı olmak amacıyla özel olarak yapılmıştır. Bacak sıkıştırma çorabı, bacağınızın kapalı olan kısmına maksimum destek sağlar. Doğada rahattırlar yani bacaklarınıza özel olarak otururlar ve çorabın cinsine göre ayak bileği, baldır, ayak, diz vb. kısımlara maksimum destek sağlarlar..

En Yeni ve Şık Varis Çorapları:

Daha iyi anlamanız için En İyi 15 çeşit En İyi Sıkıştırma Çorabı aşağıdadır..

1. Spor için Varis Çorapları:

Spor için Varis Çorabı

Spor Kompresyon Çorapları, ister erkek ister kadın olun, şu veya bu tür bir sporla uğraşıyorsanız ve ister büyük ister küçük olsun, bazı veya diğer ortak sorunlarla karşı karşıyaysanız, sizin bakış açınızdan çok önemlidir. Bunun nedeni ise; ilgili sporunuzu yaparken garantili bir destek şeklinde garantili bir güvenliğe ihtiyacınız var. Bu gerekli destek ve rahatlık, spor kompresyon çorabı ile size sağlanmaktadır..

2. Erkekler İçin Varis Çorapları:

Erkek Varis Çorabı

Erkekler için Kompresyon Çorapları, spor yaparken, açık hava etkinliği yaparken veya seyahat ederken erkeklere uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Erkek ayakları ve bacakları, kadın ayak ve bacaklarına kıyasla oldukça sağlam ve geniş olduğundan, tasarım özellikle sağlam ve esnek bir şekilde yapılandırılmıştır. Bu çoraplar, koşarken veya koşarken veya egzersiz yaparken bile erkeklere maksimum destek ve rahatlık sağlar..

3. Kadınlar İçin Varis Çorapları:

Kadın Varis Çorabı

Kadın sporcuların, jimnastikçilerin, olimpiyatçıların ve spor ünlülerinin sayısının artmasıyla birlikte kadınlar için varis çorabı erkekler kadar kadınların da günün ihtiyacı haline geldi. Ülkemizde tam zamanlı kariyer olarak sporlardan birini veya diğerini seçmiş birçok yetenekli genç kız olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Kadınlar için kompresyon çorabının önemli olmasının bir diğer önemli nedeni de eklem sorunlarının erkeklere göre kadınlarda daha sık görülmesidir..

4. Çorap Stili Sıkıştırma Çorabı:

Çorap Tarzı Varis Çorabı

Temel kompresyon çoraplarının biraz daha uzun şekli, uyluk yüksek kompresyon çorapları olarak bilinir. Normalde kompresyon çorabı, ayak bileklerine, baldırlara veya dizlere kadar olan kısmı kapatmak için tasarlanmıştır. Ancak çorap stili, uyluk boyunuza kadar uzanan biraz daha uzun bir kompresyon çorabı şeklidir. Gerilebilir ve bu nedenle herhangi bir erkeğe veya kadına uyabilir. Ancak bu tür çorapların %99’u sadece kadınlar tarafından giyilir..

5. Sporcular İçin Varis Çorapları:

Sporcular İçin Varis Çorabı

Atletik kompresyon çorapları, kompresyon çoraplarının bir başka popüler çeşididir. Bunun nedeni, koşma gibi geleneksel seçenekleri tercih etmeyen birçok spor kişiliğinin benzersiz bir tür Atletik aktiviteye gitmesidir. Dolayısıyla faaliyetleri oldukça zor ve karmaşıktır, bu da onları şu veya bu tür yaralanmalara en yatkın hale getirir. Bu kompresyon çorabı yardımıyla önlenir..

6. Ayak Bileği Boyu Sıkıştırma Çorabı:

Bilek Boyu Varis Çorabı

Günümüzde spor kıyafetlerinin en önemli yönü ayak bileği kompresyon çoraplarıdır. Bu çoraplar sadece ayak bileğinizin uzunluğuna uyar, ancak birçok bacak hareketini mümkün kıldıkları ve ayrıca size maksimum doğal esneklik sağladığı için spor salonunda herkes tarafından popüler bir şekilde giyilir..

7. Uzun Varis Çorapları:

Uzun Varis Çorabı

Uzun boy veya büyük beden kompresyon çorapları, çorap stili kompresyon çoraplarından bile daha büyüktür. Neredeyse normal bir pantolon şekli gibi görünüyorlar. Kalçalarınıza kadar bacaklarınızın şeklini alır ve belinizi de kaplar. Böylece eklemlerinizi, ayaklarınızı, kalçalarınızı vb. destekler ve optimum konfor sağlarlar..

8. Dizler için Varis Çorabı:

Dizler için Sıkıştırma Çorabı

Bunlar, diz üstü kompresyon çorabı olarak da bilinen kompresyon çorabının en temel versiyonudur. Bu çorapları, açık havada rahatlatıcı bir aktivite veya spor aktivitesi yaparken birçok erkek ve kadın tarafından yaygın olarak görebilirsiniz. Bu çoraplar bazı futbolcular arasında da yaygındır..

9. Hamilelik Sıkıştırma Çorapları:

Hamilelik Varis Çorabı

Hamilelik sırasında giyim kararları kafa karıştırıcı ve yapılması zor olabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz önemli olduğu için bacaklarınızı ve eklemlerinizi çok fazla zorlamadığınızdan emin olmalısınız. Olası hamilelik yaralanmalarını kesinlikle önlemek için, hamilelik dönemi için özel olarak yapılmış hamile kompresyon çorapları vardır..

10. Modern Stil Sıkıştırma Çorapları:

Modern Stil Varis Çorabı

Bu günlerde, hayatın hemen her kesiminde her eski stilde bir modernizasyon oldu. Müzik olsun, mobilya olsun, giysi olsun. Giyimde modern tarzın bu tür ürünlerinden biri de şık kompresyon çoraplarıdır. Bu çoraplar, modern, canlı renkli desenleri basit kompresyon çoraplarına aşılayarak onlara kentsel şık bir görünüm kazandırır..

11. Çok Renkli ve Desenli Varis Çorabı:

Çok Renkli ve Desenli Varis Çorabı

Giysilerinizde çekici bir renk kombinasyonuna sahip olmak, özellikle kız veya kadınsanız sizin için çok önemlidir. Gardırobunuz konusunda çok titiz ve seçicisiniz ve renk seçiminiz sabit. Bu nedenle giyim sektöründe ilginç bir buluş, üzerlerinde farklı desenler bulunan çok renkli giysiler şeklinde yapılmıştır ve böylece tüm bu renk merkezli insanlar tarafından beğenilmektedir. Bu buluşun bir sonucu olarak, renkli varis çorabı tasarımlarına sahibiz..

12. Seyahat Sıkıştırma Çorapları:

Seyahat Sıkıştırma Çorapları

Birçok insan seyahat ederken bacaklarında ve eklemlerinde rahatsızlık hisseder. Bunun başlıca nedeni, yetersiz hareket kabiliyeti ve ayrıca seyahat eden araçta mevcut olan minimum bacak boşluğudur. Bunun sonucunda eklem sertliği, kas ağrıları vb. problemler olabilir. Bu soruna çözüm olarak seyahat ederken, seyahat ederken kompresyon çorabı kullanabilirsiniz..

13. Gecelik Varis Çorapları:

Gecelik Varis Çorabı

Çoğu insan gündüzleri işleriyle ve diğer önemli sorumluluklarıyla meşgul oldukları için gece egzersiz yapmayı tercih eder. Sonuç olarak geceleri koşan, koşan, tempolu yürüyen vb. birçok insan görürsünüz. Geceleri koşarken maksimum güvenliği sağlamak, araçların ve diğer insanların sizi uzaktan fark edebilmesi için karanlıkta parlayan neon renkli gece kompresyon çoraplarını tercih edebilirsiniz..

14. Baldır Üstü Basma Çorapları:

Baldır Üstü Varis Çorabı

Çorap segmentinde, özellikle koşucular ve sprinterler için Anıtsal bir buluş, burunlu çorap tasarımıdır. Tasarım, çoraplara, ayağınızın 5 parmağına özel olarak uyan 5 parmak deseni verir, böylece size daha iyi bir tutuş ve koşarken veya koşarken daha rahat bir his verir..

15. Drystat Varis Çorabı:

Drystat Varis Çorabı

Drystat, teri anında buharlaştıran ve aynı zamanda giydiğinizde hafif ve yumuşak bir his veren benzersiz bir malzemedir. Bu nedenle spor giyim endüstrisinde bugüne kadarki en iyi buluştur. Bu nedenle Drystat kompresyon çorapları, uzun süreli profesyonel spor oyuncuları için şu anda en iyi seçenektir..

Böylece, şimdiki neslin, eklemler, ayaklar, kalçalar vb. ile ilgili birçok bacak yaralanmasıyla mücadele eden hem erkek hem de kadın birçok kişiden oluştuğunu gördünüz. Pahalı ameliyatlara ve tedavilere gitmek yerine, basitçe yapabilirsiniz. kompresyon aşınması için gidin. Sıkıştırma çorapları, sizi desteklemek ve bacaklarla ilgili tüm bu tür sorunlarla mücadele etmenize yardımcı olmak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır..