Çorap, ayakları örten ve teri emmeye yardımcı olan küçük giysi aksesuarıdır. Çorapların tasarımına ve desenine farklı bir görünüm kazandırmak için tasarımcılar çorapların uzunluğunu arttırmayı gündeme getirdi. Baldır seviyesinin üzerine düşen diz boyu çoraplara diz üstü çorap denir. Bu çorapları ne zaman kullanacağını bilmek isteyen genç kızlar ve bayanlar bu makaleyi okumak için bilgilendirici bir makaledir.!!

2018 Son Diz Boyu Çorap:

Burada size Resimli Kadın ve Erkek 9 Top Diz Çorabı sunuyoruz..

1. Siyah Diz Boyu Çorap:

Siyah Diz Boyu Çorap

Siyah, kesinlikle genç kızların ve bayanların her türlü ayakkabı ile giymeyi sevdikleri evrensel bir renktir. Mevcut trendle uyum sağlamak için genç kızlar en az büyük beden bir kazak ve bir çift uzun siyah diz boyu çorap giyebilirler. Bu tip çoraplar gündelik giyim aksesuarı olarak kullanılır..

2. Nakışlı Diz Çorapları:

Nakışlı Diz Boyu Çorap

Nakış desenli çoraplar sadece diz üstü çoraplarla kombinlenebilecek oldukça havalı bir model. Diz üstü çoraplar baldır seviyesinin üzerine düştüğü için nakış deseni daha net görülür..

3. Termal Diz Boyu Çorap:

Termal Diz Boyu Çorap

Diz boyu yüksek çoraplar, ayakları ve alt bacağı daha verimli koruyan mükemmel bir kışlık çoraptır. Bu kalıbın tasarımında kullanılan malzeme, sıcaklığın daha etkili bir şekilde korunmasına yardımcı olan yün ve pamuk karışımından yapılmıştır..

4. Turuncu Yünlü Diz Boyu Çorap:

Turuncu Yünlü Diz Boyu Çorap

Yün çoraplar kesinlikle tüm batı ülkelerinde kış aylarında kullanılan en iyi aksesuardır. Bu basit termal kıyafeti daha moda hale getirmek isteyen bayanlar, bu turuncu bayan diz üstü çorapları trend seçeneklerden biri..

5. Işıltılı Gri Diz Çorapları:

Simli Gri Diz Altı Çorap

İlkbahar ve kendileri için bir çim partisi planlayan kızlar, bu parlak aksesuar, listelerindeki giyim aksesuarlarından biri olabilir. Kullanılan malzeme, dizin yüksek seviyesini daha belirgin hale getiren doğal ışıltılı etkiye sahiptir..

6. 3D Kelebek Ekli Diz Çorapları:

3D Kelebekli Diz Çorap

Sıradan düz ya da yeşil diz üstü çorap tasarımından yola çıkan tasarımcı, çorap manşetlerinin 3 boyutlu kelebek çıkartmalarla dikildiği diz üstü çoraplarla yaratıcı bir tasarım yaptı. Bu tür çoraplar, genç kızlar için bir çift şort ve bir atletle iyi gider..

7. Karikatür Tasarımlı Diz Çorapları:

Karikatür Tasarımlı Diz Çorap

Çizgi film karakterleri ile ilgilenen kızlar için kısa bir elbise veya bir çift şort ve üst ile bile görülebilen bir çorap tasarımına sahip olmak isterler. Çizgi film karakteri çorap malzemesi rengiyle kamufle oluyor.

8. Smiley ile Sarı Diz Boyu Çorap:

Smiley ile Sarı Diz Boyu Çorap

Sarı renk, parlak renkler moda olmadığı için kesinlikle genç kızları cezbeden parlak bir renktir. Sarı yüksek diz çorap ilginç bir seçimdir. Genç kızlar için daha ilginç hale getirmek için sarı diz yüksek seviyeli çoraplar, çorapların manşetlerinde gülen bir yüzle birlikte gelir..

9. Çizgili Beyaz Diz Çorapları:

Çizgili Beyaz Diz Boyu Çorap

Beyaz renk, erkekler ve kadınlar tarafından en çok giyilen bir sonraki çorap rengidir. Gömlek ve atlet giymeyi planlayan bayanlar için beyaz diz çorapları uygun bir seçenektir. Çorap manşetleri boyunca renkli yatay çizgiler görülür.

Diz boyu yüksek çoraplar, kızların bir moda ifadesi olarak kullanabilecekleri ve giyinme tarzıyla ilgili harika incelemeler alabilecekleri, ilkbahar ve kış aylarında giyilebilecek mükemmel bir çoraptır. Kilit nokta, seçilebilecek birçok malzeme ve tasarım türü olduğundan, diz üstü çorapların doğru tipini seçmektir..