Kış, özel bakım ile eş anlamlıdır. Vücudumuzu hırka, ceket, termal veya kapüşonlu gibi özel kışlık giysilerle korusak da ayaklarımızı tamamen yok sayarız. Birçoğumuz kışın pamuklu çorap kullanmaya devam ediyoruz ki bu tamamen yanlış. Pamuklu çoraplar kışın çok az yalıtım sağlar ve ıslanırlarsa yararlı olmaktan çok zararlı hale gelirler..

En Yeni ve Rahat Kışlık Çoraplar:

İşte en iyi kışlık çoraplar için en iyi 9 seçim.

1. Merinos Kalın Kışlık Çorap:

Merinos Kalın Kışlık Çorap

Merinos yünü, ısıyı yalıtmak için en iyi malzemelerden biridir. Bu erkek kış çorapları, mükemmel nefes alma kabiliyetini kolaylaştırır. Aynı zamanda sıcaklığın düzenlenmesine yardımcı olur, böylece ayaklar yalıtımlı ve çok sıcak kalır. Merinos kış yünü çorapların en iyi yanı, yıkandığında daha hızlı kurumasıdır..

2. Tığ İşi Yürüyor Kış Çorapları:

Tığ Işi Bebek Kışlık Çorap

Yeni doğanlar, küçük çocuklar ve küçük çocuklar kış unsurlarına karşı çok savunmasızdır. Vücutlarını korumak kadar sevimli minik ayaklarını da korumak çok önemlidir. Tığ çoraplar kışın korumanın yanı sıra sıcaklık ve renk sunar..

3. Termal Kış Çorapları:

Termal Kışlık Çorap

Thermals kışlık çoraplar kışın olmazsa olmazlarındandır. Termal kışlık çoraplar normal çoraplardan daha rahattır. Çoğu termik, ayakları daha sıcak tutan ekstra dolguya sahiptir. Bu kış çorapları, çok ihtiyaç duyulan sıcaklık ve yalıtımı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır..

4. Polar Astarlı Çoraplar:

Polar Astarlı Çorap

Polar süper yumuşaktır ve ayaklarda süper rahattır. Bu çoraplar çok iyi bir yatırım, kışlık bot çorapları olarak olmazsa olmazlardan. Bu modaya uygun çoraplar, birden fazla renk ve desende de mevcuttur..

5. Örme Yün Çorap:

Örme Yün Çorap

Kış gününde örme çorapların çok rahat bir yanı var. Örme çoraplar rahattır, hafiftir ve kış için mükemmel bir giyimdir. Kendinden örülmüş veya mağazadan getirilen çoraplar birden fazla renk ve desende mevcuttur. Bu kış birkaç çifte yatırım yapın ve bir kadın kış çorabı kadar mükemmel.

6. Ayak Çorapları:

Burun Çorapları

Burunlu çoraplar kışın olmazsa olmazıdır. Bu çoraplar ekstra sıcaklık verir ve normal çorapların veya daha ağır kış kıyafetlerinin altına giyilebilir. Burun çorapları su toplamasını, don ısırmasını önler ve kadın kışlık çoraplarının yanı sıra erkek kışlık çoraplarının olmazsa olmazıdır..

7. Kaşmir Çorap:

Kaşmir Çorap

Kaşmir çok lüks bir kumaştır. Yüne benzer ancak çok daha hafiftir. Bu kumaş, kalın yünlü çorapların gerekli olmadığı ancak yine de kaşmir çorapların sıcaklığının çok istendiği hafif bir kış için mükemmeldir. Unisex bir giyim olmasına rağmen, kaşmir, kadın sıcak kış çorapları kadar popülerdir..

8. Sıkıştırma Çorapları:

Varis Çorapları

Sıkı kışlar veya kar yağışı eğilimli alanlar için kompresyon çorapları şarttır. Varis çorapları yüne ek olarak özel malzemelerden üretilmektedir. Bu özel çoraplar üstün rahatlık sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur. Normalde bu çorapların avantajına katkıda bulunan hafiftirler..

9. Polistiren Çorap:

Polistiren Çorap

Bu çoraplar, doğal kumaşlarla harmanlanmış polistiren elyaflardan yapılmıştır. Bu tür çoraplar, büyük rahatlık ve en iyi uyumu sundukları için kışlar için en iyisidir. Karışımlı kumaşların varlığı nedeniyle bu çoraplar sıcaklık verir ve ayakları kuru tutar..

Çorap bir moda giyimidir ve ayakları doğanın sert unsurlarından korur. Kış için mükemmel olan birçok çorap çeşidi vardır. Yaşadığınız havayı değerlendirin ve kışın özel ihtiyaçlarını karşılayan çorapları seçin..