Moda bugün her kültüre girişti. Çoraplar bile o kadar kaliteli ve üretkendir ki, herhangi bir insanı onu satın almaya cezbeder. Bu tür çoraplardan biri, oldukça kabarık olan ve kışın ayakları sıcak tutan tüylü çoraplardır çünkü ayaklarınızı sıcak tutmak sağlığı korumaktan daha önemlidir. Bulanık çoraplar %95 polyester ve %5 elastandan yapılmıştır. Bulanık çoraplarda böyle birçok çeşit var.

Yeni Modellerde Sevimli Tüylü Çoraplar:

İşte en iyi 9 tüylü çorabın listesi.

1. Limon Baskı Bulanık Çorap:

Limon Desenli Tüylü Çorap

Limon desenli tüylü çoraplar tasarımcı görünümlü ve yaz aylarında da giyilebilen bayan tüylü çoraplardır. Oldukça kabarık, giymeyi daha pürüzsüz hale getiriyor. En iyi seçim mavi veya beyaz limon desenli tüylü çorap olabilir..

2. Ayak Bileği Bulanık Çorap:

Ayak Bileği Bulanık Çorap

Ayak bileği çorapları da her ülkede trend olmaya devam etmişti. Sadece ünlü olduğu tasarımlardan dolayı. Sıcak tüylü çorapların kendine has özelliği ve özellikleri vardır. Genellikle çocuklar veya genç kızlar tarafından giyilir. En iyi seçim bulanık Noel çorapları olabilir.

3. Kalın Bulanık Çoraplar:

Kalın Bulanık Çorap

Bulanık çoraplar genellikle ayağı sıcak tutmak için kış amaçlıdır. Kalın tüylü çoraplar, yaklaşık %10 elastan içeren diğer çoraplara kıyasla oldukça kalındır. Özellikleri ve kalitesi ayaklar için sıcak bir iklim sağlamaya yardımcı olur. Bunun için en iyi seçim mor tüylü çoraplar olabilir..

4. Pamuklu Tüylü Çoraplar:

Pamuklu Tüylü Çorap

Erkek tüylü çoraplarının dayanılacak birçok çeşidi vardır ve bunlardan biri pamuklu tüylü çoraplardır. Pamuklu çoraplara sahip olduğunuza inanamazsınız ama bunlar erkekler için en iyi tüylü çoraplardır. En iyi seçim, süslü bir görünüme sahip kırmızı renkli çoraplar olabilir..

5. Polar Astarlı Çoraplar:

Polar Astarlı Çorap

Polar astarlı çoraplar, eski zamanlardan beri giyilen yumuşak tüylü çoraplardır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir ve soğukta ayakları sıcak tutmak için en uygun iç astarlı polara sahiptir. Bunlar kaymaz kulplara sahiptir ve oldukça yumuşaktır. En iyi seçim siyah renkli polar astarlı çoraplar olabilir..

6. Mikrofiber Bulanık Çoraplar:

Mikrofiber Bulanık Çorap

Mikrofiber, 40’tan fazla renk kombinasyonu ile birlikte gelir. Bunlar en rahat, uygun fiyatlı ve modaya uygun tüylü çoraplardan biridir. Bunlar yüksek kaliteli mikro fibere sahiptir. Ayrıca bunlar oldukça yumuşaktır ve elastik açıklıkları vardır. En iyi seçim beyaz tüylü çoraplar olabilir.

7. Tasarımcı Bulanık Çoraplar:

Tasarımcı Bulanık Çorap

Kızların tüylü çoraplarının yüzleşmesi gereken birçok tasarımı var. Tasarımda en iyi seçim hayvansal kaymaz tüylü çoraplardır. Bunlar sevimli ve benzersiz tasarımlara sahip, makinede yıkanabilir, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve kaymaz. En iyi seçim kırmızı renkli tasarımcı tüylü çoraplar olabilir..

8. Günlük Diz Boyu Bulanık Çoraplar:

Günlük Diz Boyu Tüylü Çorap

Gündelik tüylü çoraplar genellikle evde giymek içindir. Günlük çoraplar, genellikle yaşlıların kışın kendilerini sıcak tutmak için giydiği diz boyu çoraplardır. Bunlar daha fazla konfor sağlayan oldukça kalındır. Uzun tüylü çoraplar bile denenebilir.

9. Şık Bulanık Çoraplar:

Modaya Uygun Bulanık Çoraplar

Moda, çocuklara da damgasını vuruyor. Modaya uygun çoraplar, çocuk tüylü çorapları için de tanımlanmıştır. Çocuklar en sevdikleri çizgi film çapalarını kumaş tarzlarında giymeyi severler. En iyi seçim mavi renkli tüylü çoraplar olabilir..

Bulanık çoraplar kışlar için en iyi çoraplardır. Renk ve tasarımlar seçiminize bağlıdır. Ayak bileği, pamuklu ve kalın tüylü çoraplar erkekler tarafından giyilebilir. Günlük, tasarımcı ve mikrofiber çoraplar kadınlar tarafından giyilebilir ve modaya uygun tüylü çoraplar çocuklar tarafından da denenebilir..