Geleneksel giyim, kadınların özel günlerde ve hatta her gün düzenli olarak zayıf durumdayken vazgeçilmez bir giyim tercihidir. Modern bir dünya olabilir ama etnik ve geleneksel giyimin her Hintli kadının gardırobunda önemli bir yeri vardır. Her vücut tipine, cilt tonuna, yaşa ve kişiliğe sahip bir kadına yakışır. Ancak moda trendlerindeki değişimle birlikte churidar tasarımları da değişti. Piyasada uzun churidar, Anarkali churidar, elma kesim churidar, diz boyu churidar gibi eski uzun churidar’ın yerini almış çeşitli tasarımlar mevcuttur. Benzer şekilde, churidar için boyun tasarımları da moda haline geldi ve benzersiz ve yenilikçi tasarımlarla geldi. En iyi churidar boyun tasarım resimlerine buradan bir göz atın.

Churidar Boyun Tasarımları

Churidar Takım Elbiseler İçin En İyi ve Şık Boyun Tasarımları:

Churidar boyun tasarımları farklı model ve desenlerde mevcuttur. İşte churidar için 32 muhteşem boyun tasarımı aşağıdaki gibidir.

1. Yaprak Görünümlü Tasarım:

Yaprak Görünümlü Tasarım

Churidar’ın yaprak boyun tasarımı sade bir görünüm tercihinize çok yakışacak. Her iki taraftaki kıvrımlı tasarım, boyuna uygun derinlikte zarif bir görünüm kazandırır. Çift renkli churidar ile pamuklu churidar üzerinde yaygın olarak taşınır. Yeni churidar boynu oldukça ama basit.

2. Kare Boyun Tasarımları:

Kare Boyun Tasarımları

Moda ne kadar değişirse değişsin, churidar için kare yaka tasarımlar her zaman piyasada olacak. Düzenli veya ağır aşınma olsun; Sofistike bir görünüm için kare boyun tercih edilir. Boyun tasarımı basit altın veya gümüş şeritlerle çevrelendiğinde, yakayı güzel bir şekilde vurgulayarak iyi bir kontur sağlar.

3. Çift Eğri Boyun Tasarımı:

Çift Eğri Boyun Tasarımı

Kıvrımlı boyun tasarımları giymeyi seviyorsanız, churidar elbise için bu boyun modelini deneyin. Bu boyun tasarımı, ekli çift eğrilerle birlikte gelir. Bağlantılı yaprak boyun tasarımı olarak da adlandırılır. Normal bir churidar elbise tasarımı için taşındığında ayık bir görünüm verir. İki kıvrımı olduğu için önden mükemmel bir derinliğe ve churidarın arkasında yuvarlak bir boyuna sahiptir..

4. Yuvarlak Boyun Tasarımı:

Yuvarlak Boyun Tasarımı

Zamansız olan bir churidar elbise boyun tasarımları, yuvarlak yakalı olanlardır. Tasarım, her iki tarafta da tutmak istediğiniz derinlikte gerçekleştirilebilen esnek bir tasarımdır. İster churidar ister kot üst olsun, boyuna sade bir görünüm veren popüler bir tasarımdır. Sevimli görünmesi için çiçek veya dijital baskılarda yaygın olarak taşınır. Her zaman klas bir churidar boyun modeli!

5. Yaka Boyun Tasarımı:

Yaka Boyun Tasarımı

Bu günlerde popüler olan en yeni churidar boyun tasarımı, yaka boyunlu olanlardır. Gömlekler tasarıma ilham veriyor ve bu nedenle de iyi bir resmi kıyafet. Tasarım aynı zamanda bronzlaşmayı önlemek için yaz giyimidir. Yaygın olarak pamuklu elbiseler üzerinde taşınan bu elbise, aynı zamanda ayrıntılı boyun tasarımlarını sergileyen tasarımcı kıyafetlerini de tercih ediyor..

6. Tekne V Boyun Tasarımı:

Tekne V Yaka Tasarımı

Yeni tekne kesimini denediniz mi? Churidar için tekne V boyun tasarımlarını deneyin. Kraliyet bir görünüm vermek için yaygın olarak kullanılan bir kraliyet boyun tasarımıdır. Boyun her iki tarafta da benzer desenlere sahiptir. Ağır tasarımcılara zarif bir görünüm kazandırmak için yapılmıştır. Boyun, daha asil görünmesi için tam kollu uygundur.

7. Pot Yaka Boyun Tasarımı:

Pot Yaka Boyun Tasarımı

Pot Collar, churidar’ın yaka tasarımının birleştirilmesiyle yapılan yeni bir model churidar boyun tasarımıdır. Yakaya bir saksı tasarımı verilir ve ipler boyun üstüne bağlanır. Bu aynı zamanda parti giyimi için uzun churidar’a sevimli bir görünüm verir. Boyun güzelleştirmek ve elbiseye dikkat çekmek için iplere çeşitli püsküller ve jingle takılmıştır. Bu, geniş omuzlu kadınlar için mükemmeldir, çünkü tam kapsama alanı sunar, ancak zarif görünür..

8. Küçük V Tasarımlı Yuvarlak:

Küçük V Tasarımlı Yuvarlak

Boynun altında küçük bir V tasarımıyla birlikte gelen, pamuklu churidarlar için yaygın olarak tasarlanmış bir boyun. Tasarım, çizgiler, kareler ve diğer geometrik desenlerle harika görünüyor. Sert yazlara uyum sağlamak için normal bir aşınma tasarımı sırtta yüksek tutulabilir. Ayrıca sade ve sofistike bir görünüm için ileri yaştaki kadınlar için seçilmiş bir tasarımdır..

9. Yarı Dairesel Boyun Tasarımı:

Yarım Daire Boyun Tasarımı

Ağır elbise için popüler bir churidar boyun modeli, yarım daire boyun tasarımıdır. Tasarım yaygın olarak uzun Anarkali elbiseler için kullanılır, ön tarafa geniş bir yarım daire tasarımı verilir ve arka kısım sırtı açık bir etki için dairesel bir tasarım etrafında verilir. Evlilik işlevleri, nişanlar veya diğer durumlar için taşındığında tasarım, kullanıcıya şehvetli bir görünüm verir..

10. Paketlenmiş Boyun Tasarımı:

Paketlenmiş Boyun Tasarımı

Bu sefer yeni bir şey havasında mısınız? Bir ağ ile bir churidar elbise boyun tasarımı alın. Net malzeme bu günlerde oldukça moda. File kullanımı ile tek bir elbisede iki yaka giyiyormuş hissi uyandırabilir. File, ana yakanın kenarından ‘M’ şeklinde takılarak bir paket yaka görünümü verir. Bollywood’un eski elbise tasarımları tasarıma ilham veriyor.

11. Yaka V Tasarımı:

Yaka V Tasarım

Şehvetli bir görünüm için önde V tasarımlı ve arkada yakalı bir tasarım deneyin. Yan yakalar, arka kısmı açık bırakan kare tip bir tasarımla arkadan dolgun bir görünüm verir. Tasarım, uzun frak tarzı elbiselere yaygın olarak verilir. Evlilik, nişan, festival vb. işlevler için yaygın olarak kabul gören bir tasarımdır..

12. Tek Katlı Yaka tasarımı:

Tek Katlı Yaka tasarımı

Normal giyim churidar için modaya uygun bir şey denemek ister misiniz? Bir yaka ve düz bir tasarımla yapılan en yeni churidar boyun tasarımları, kolej halkı arasında oldukça popüler. Daha sevimli hale getirmek için, boyundaki çizgiye düğmeler takılır ve boyundan belli bir mesafede üçgen bir yaka katlanarak açık bir görünüm verilir. Bu churidar boyun modeliyle şık ama sade bir görünüm tamamlandı.

13. Pinch İşi ile U Şekli:

Pinch İşlemli U Şekli

Minik parlama tasarımı olarak da bilinen kıskaç işi, yaka tasarımları için de oldukça popülerdir. Böyle bir yaka, U şeklinde bir churidar boyun kalıbı ile kombinlendiğinde muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Kadınlar, ince bir vücut ve minyon bir yaka ile farklı bir tasarım gerçekleştirmektedir. Tasarım hem modaya uygun hem de düzenli kullanım için taşınır. Küçük tutam işi boyun tasarımına mükemmel bir dokunuş sağlar.

14. Ayna Çalışma Tasarımı:

Ayna Çalışma Tasarımı

Etnik bir şey mi arıyorsunuz? Işıltılı bir görünüm vermek için aynalarla yapılan bu Keşmir esintili tasarımı deneyin. Elbisenin yakası dolgulu bir modelde gelse de, V şeklinde küçük yuvarlak aynaların kullanılması boyun tasarımına son bir dokunuş katıyor. Bu tür elbiseler, işlevler veya küçük partiler ve festivaller için yaygın olarak taşınır..

15. Yırtılma Boyun Tasarımı:

Yırtılma Boyun Tasarımı

İşte şık bir tane! Patiala elbiseleriniz için son derece uygun olan boyun tasarımına bir gözyaşı damlası verilmiştir. Önden ovaldir ve iki ip arkadan bağlanır. Bu tür elbiseler, ince yakalı ve omuzlu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Partiler ve özel akşamlar için şehvetli bir görünüm sağlar..

16. Açık Churidar Boyun Tasarımları:

Açık Churidar Boyun Tasarımları

Bir şık gibi gitmeyi mi planlıyorsunuz? Açık boyunlu tasarıma sahip churidar boyunlu bir model tasarımına gidin. Elbise, omuzun açık bırakıldığı askısız bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım, modern ve etnik tasarımın bir birleşimidir. Kadınlar ağır omuzlarla bundan kaçınmalı.

17. Ceket Tasarım Boyun:

Ceket Tasarım Boyun

Rop modeli uzun churidar elbiseler için yaygın olarak giyilen bir tasarım, bir ceket boyun tasarımıdır. Churidar’ın üst kısmı, arkadan tamamen kaplanmış bir ceket benzeri tasarım taşır ve önden bir silindirin baş aşağı şeklini verir. Eğriler, Gamthi çalışmasıyla etnik tasarımın güzelliğine katkıda bulunur. Tasarım, puja, doğum günü vb. gibi küçük durumlar için yaygın olarak tercih edildi..

18. Kolye Tasarımlı Boyun Tasarımı:

Kolye Tasarımlı Boyun Tasarımı

Genellikle ağır Anarkali elbise için tasarlanmış en yeni churidar boyun tasarımı, kolye boyun tasarımıdır. Boyun tamamen kaplanmıştır ve inci, taş ve diğer takılar ile giyilen birkaç kolye etkisi veren tasarımlar yapılmıştır. Evlilikler ve diğer özel işlevler için popüler bir seçimdir. Tasarım genellikle hem ağır hem de hafif vücutlu kadınlar tarafından muhteşem ve sofistike bir görünüm için giyilir..

19. Batique Boyun Tasarımı:

Batik Boyun Tasarımı

Gujarati erkek kurta tasarımlarından ilham alan Batique tasarımı, ip askılı asimetrik bir görünümle geliyor ve arkaya sade yuvarlak bir tasarım kazandırılıyor. Düzenli kullanım ve ayrıca kolej giyimi için yaygın olarak giyilen bir tasarımdır. Böyle bir desen, çift desenli malzemelerde gerçekleştirilebilir. Desen orta vücut dokusuna en çok yakışır.

20. Tam Sargı Boyun Tasarımı:

Tam Sarma Boyun Tasarımı

Geleneksel giyiminiz için modern churidar boyun tasarımlarının mükemmel füzyon görünümünü ister misiniz? İşte şal modellerinden esinlenerek önerdiğimiz churidar yaka model tasarımımız. Churidar için boyun tasarımı, bir şal elbisesinin görünümünden alınmıştır ve yan taraftaki eklemde asılı bir ip tutulur. Sırt, yazlar için yaygın olarak giyilen örtülü kalır. Her vücut tipine sahip bayanların rahatlıkla uygulayabileceği bir tasarımdır..

21. U Yakalı Yaka:

U Yakalı Yaka

Bir başka basit ama yaygın olarak kullanılan boyun tasarımı, yaka ve U şeklinde boyun tasarımının bir kombinasyonudur. Boyun tasarımı, günlük sevimli bir görünüm için ön tarafında küçük bir U şekli ile arkada bir yaka tasarımı ile birlikte gelir. Desen, sofistike bir görünüm için kilolu kadınlara bile uygundur. Düzenli kullanım için veya küçük geziler veya piknikler için en çok tercih edilir. Gerçek rahatlık hissini elde etmek için bunu pamuklu churidarınızda deneyin..

22. Dalgalı Boyun Tasarımı:

Dalgalı Boyun Tasarımı

Okyanus dalgalarından ilham alan oldukça sade ama benzersiz bir görünüm, kullanıcıya hoş bir görünüm kazandırır. Churidar elbise boyun tasarımları boyun çizgisine daha yakın yapılır, ancak açık tutulur. Dalgalar, ince boyunları vurgulayan kıvrımlı bir yaka verir. Tasarımın arka kısmı örtülüdür ve bu nedenle orta vücut tipleri için de uygundur. Günlük kolej giyimi veya alışveriş gezileri için rahat bir görünüm sağlar..

23. Mehdi Tasarımlı Boyun Çizgisi:

Mehdi Tasarımlı Yaka

Mehendi tasarımlarından ilham alan bir yaka, ağır elbiseler için geniş çapta seçilmiştir. Churidar boyun modeline, yaka kesimine paralel olarak küçük bir Mehendi tasarımı verilmiştir. Elbiselere etnik giyim için asil bir görünüm verir. Tasarımlar Evliliklerde ve diğer işlevlerde en iyi görünüm için herkes için uygundur..

24. Dikdörtgen Kenar Boyun:

Dikdörtgen Kenar Boyun

Geometri şekli ve korkak kombinasyonu olan bir şey mi arıyorsunuz? Kıyafetinize dikdörtgen şeklinde bir yaka alın ve ucuna baskılı bir parça yerleştirerek ona korkak bir görünüm kazandırın. Tasarım, düzenli giyim veya piknikler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çift baskılı pamuklu malzeme üzerinde yaygın olarak taşınan, ağır vücutlu kadınların nezih ve zarif bir görünüm vermesi için uygundur..

25. Kravat Görünümlü Boyun Tasarımı:

Kravat Görünümlü Boyun Tasarımı

Partileriniz veya okul ve kolej etkinlikleriniz için korkak ama modaya uygun bir görünüm mü arıyorsunuz? Profesyonel kadronun kravatından ilham alan bir boyun tasarımını deneyin. Borulu bu churidar boyun tasarımına, benzersiz bir görünüm için şeffaf, yuvarlak bir boyunla kaplı bir kravat verilmiştir. Tasarımcı boyun orta gövde dokusu ile taşınabilir. Şerit tasarım baskılı malzemeden yapılmıştır..

26. Peter Pan Boyun:

Peter Pan Boyun

Peter Pan yaka, yuvarlak yakalı, düz tasarımlı bir yaka stilidir. Churidar’ın boyun kalıbı herhangi bir olay için iyi gider. Maude Adam’ın kostümü, daha birçok Peter Pan boynu için ilham verdi. Benzer stiller daha önce giyilmiş olsa da, stil onunkiyle popüler oldu. Boyun hafif ve rahattır.

27. Mandalina Yaka Boyun:

Mandalina Yaka Boyun

Mandalina yakalı boyun, bu günlerde popüler bir boyun tasarımıdır. Kurtis ve churidar boyun tasarımları bu günlerde bu moda geliyor ve bayanlar tarafından popüler bir seçim. Boyun, boynun etrafına sarılır ve boynun açıklığı küçük bir yarık gibi görünür. Boyun tasarımı güzel görünüyor ve son derece basit görünüyor.

28. Mürettebat Boyun:

Mürettebat Boyun

Bisiklet yakası daha çok sweatshirtlerde ve erkek tişörtlerinde görülür. Ancak, bir churidar tasarlarken biraz yaratıcı olmayı sevmiyor muyuz? Mürettebat boynu, vücuda oturan yuvarlak bir yakadır. Bu tasarım herhangi bir parti veya durum için giyilebilir. Boyun churidar’a çok yakışacak ve canlı görünmesi için bazı nakış işleriyle uyarlanacak..

29. Raglan Boyun:

Reglan boyun

Raglan boyun şehirdeki yeni havalı! Bu yeni model churidar boyun, yuvarlak şekilli bir boyun tasarımına benziyor. Raglan yaka tasarımı, pamuklu churidarınızın üzerinde havalı görünecek ve rahat hissetmeniz için dikilmiştir. Raglan boynun boyunda biraz daha yüksek olması anlamında normal yuvarlak boyundan biraz farklıdır. Bazı boruları deneyebilir veya basit tutabilirsiniz.

30. Kepçe Boyun:

Kepçe Boyun

Yuvarlak yaka, dar bir omuza sahip kadınlara uygun bir şekilde uyacaktır. Sarkık veya güzel bir saç modeli olan bir jhumka sizi çarpıcı ve seksi gösterecek, Kepçe boyun, tipik olarak derin olan ve şifon ve Georgette üzerinde iyi görünecek bir U boyun tasarımıdır. Churidarınızın arka boyun tasarımı, zarif görünmesi için başka bir U boyun olabilir..

31. Bölünmüş Boyun:

Bölünmüş boyun

Bölünmüş boyun tasarımı hızla popülerlik kazanıyor. Boynun kayma açıklığı derindir ve tipik olarak boyunduruk kısmına kadar uzanır. Seçiminize göre V şeklinde bir boyun veya U şeklinde bir boyun tasarımı yapar. Yarık etrafındaki nakışlar gurur verici görünecek. Bir dahaki sefere bu havalı boyun tasarımını deneyin. Bir fikir edinmek için churidar boyun tasarımları resimlerine göz atın.

32. Tatlım Boyun:

tatlım boyun

Sevgiliye boyun tasarımı, denemek için seksi bir tasarımdır. Genellikle üç çeyrek koldan tam kollara kadar olan yakayı taşımak rahattır. Boynun kenarlarını iki kemer şekli süslüyor. Bu, deneyebileceğiniz nihai bir seksi churidar boyun tasarımıdır..

Boyun tasarımlarını seçmek, kıyafetinizin görünümünü oluşturmanın veya bozmanın en önemli kısmıdır. Malzemeye, duruma ve vücut tipine göre özenle seçilmelidirler. Payetler ve simlerle süslenmiş boyunlar için patchwork, örtülü boyunlar ve hatta şeffaf malzemeler tercih edilebilir. İster açık bir boyun ister tamamen kapalı bir boyun tercih edin, doğru desen yakanızı vurgulayabilir ve kıyafetinize istenen sonucu verebilir..