Normalde, etnik elbiseler ve Churidar takımları çoğu bayan tarafından bu amaç için göz ardı edilir; eski garip gölgeleme. Çoğu kadın, cazibenin odak noktasını elde ettiği için geleneksel giyimde olmayı sever. Cotton churidar kıyafeti, Hintli bayanlar arasında canavarca öne çıkan bir başka geleneksel kıyafettir ve ayrıca dünya çapındaki bayanlar arasında da ünlüdür..

Pamuk Churidar Tasarımları

Churidars Neden Böyle Denir??

Churidar kotları, gerilebilir olmaları için eğimli olarak dilimlenir. Churidarlar genellikle bacaktan daha uzundur ve ayak bileği düğmesiyle sıkıca sabitlenir. Nefesin ek uzunluğu kaplamalar gibi düşer ve alt bacağın üzerinde duran bilezikler gibi görünür, bu nedenle “Churidar” – “Churi”, yani bileklik anlamına gelir..

Hindistan’da Yeni Moda Pamuk Churidar Tasarımlarının Belirgin Türleri:

Altında, günün her saatinde herhangi bir etkinlikte giyilebilen çeşitli pamuklu Churidar tasarımları kaydedilmiştir..

1. Kızlar için Düz Pamuk Churidars:

Kızlar için Düz Pamuk Churidars

Alt bacağın dış kısmından başlarlar ve hafif bir Hitler kilter şeklini çerçevelerler. Yazlar, ilkbaharlar ve hasat zamanları için en iyisi olan Düz Pamuklu Churidarlar inanılmaz derecede hoştur ve geliştirme esnekliği sunar.

2. En Yeni Pamuk Churidar Salwarları:

En Yeni Pamuk Churidar Salwars

İnsanlar en bilinen ve geleneksel pamuklu churidar boyun tasarımlarını tartışmalıdır. Bu şalvarlar, her bayan için değişken olarak erişilebilir ve yararlı bir seçimdir. Bacaklarınızı düşünceli bir şekilde bükmek için bu mükemmel parçalar her bayan için kesindir. Bu en yeni churidar, karın çevresinde önemsiz kırışıklıklar ve ghera gösterir ve uyluklardan sonra, doku veya malzeme, içten, hatta kırışıklıklar oluşturabileceğiniz hedefle birlikte gider..

3. Durumlar için Dark Churidars:

Özel Günler için Dark Churidars

Bu Cotton Churidars Modelleri muhteşem davetler içindir ve her bayanın olağanüstü benzersiz etkinliğinde giyilir. Bu günlerde, moda tutkunlarının büyük bir kısmı tarafından giyiliyorlar. Yerel bireyler, Hindistan’ın dört bir yanındaki muhteşem aileler tarafından geliştirildikleri için onlara Pajami Suit diyorlar..

4. Basit Kırmızı Pamuk Churidars:

Basit Kırmızı Pamuk Churidars

Bu Churidar’lar ayrıca, gölgelenmesi gerçeğinin ışığında Hintli bayanlar tarafından en çok beğenilmektedir. Kırmızı, her bayan deposunda bulunması gereken tartışılmaz bir gereklilik olan dökmeyen gölgelemedir. Peki ne için sıkı oturuyorsun? Acele et ve senin için de bir tane al.

5. Brilliant Glows Churidar Cotton:

Brilliant Glows Churidar Cotton

Adını Hindistan kültürüyle bilinen ölçülemez bir yerden alan Cotton Churidars Koleksiyonları gibi hızlanmak doğal! Şu anda öncüler arasında iyi bilinen Churidars’ın farklı temel giyim tarzı resimlerini keşfedebilirsiniz..

6. Nane Mavisi Renkli Pamuk Churidar:

Minty Mavi Renk Pamuk Churidar

Gerçekten de, bunlar motivasyonlarını bu insan hikayesi karakterlerinin temel giyimlerinden aldı. Alt bacaklardan sıkı görünen, bacakların arasına uzun düşen Churidars’ın katmanları, etnik ilginize kusursuz bir görünüm sunan istisnai türde tabanlar giyerlerdi. Bu tür şalvarlar veya geleneksel sayılar, form endüstrisinde kitleyi güvenilir bir şekilde çekti..

7. Kadınlar için Gri Churidars:

Kadınlar için Grimsi Churidars

Bu Hint Churidar stilleri son derece zarif ve güzel. Churidar’ların yaptığı gibi bacaklarınızın gövdesine takılırlar ve vücudunuza yapışırlar. Pakistanlı modacı takımları, kameez veya kurta, tasarım rezaletlerini yeniledi ve bu tür şalvarlara katıldı.

8. Kesim İşi Pamuk Churidars:

Cut Work Cotton Churidars

Dokuma, etek işleri süsleme, düzeltme işleri günümüzde talep edilen Cotton Churidar’ların bir kısmıdır. Bunlara sigara Churidars denir. Bazıları da ücretsiz olarak geliyor Palazzo Style, deseni sallamak için kısa veya uzun kurtiler ile birleştirilebilir. Bu Cotton Churidars Modelleri, modeller arasında bir numaralı talep..

9. Grönland El Dokuması Yeşil Churidars:

Grönland El Dokuması Yeşil Churidars

Aşırı emperyal bir görünüm için yere kadar uzanan kurtiler veya kameez ve Pakistan takım elbiseleri ile giyilebilirler. Bu Churidarlar, gövdede ve ayrıca tabanda aynı genişliği korur. Zevkli bir kurta ile eşleştirilirse muhteşem bir görünüm verirler..

10. Tasarımcı Dinamik Gölgelendirme Churidars:

Tasarımcı Dinamik Gölgelendirme Churidars

Bu ana giyim türü temel giyim modelidir ve okula giden veya oradaki öncü kadınlar tarafından sevgiyle karşılanır. İş sektörlerinde farklı ana hatlar, mükemmel kesimler ve stiller ile erişilebilirler ve her vücut tipiyle iyi çalışırlar. İster şişman bir hanımefendi olun, ister bu çizgiler boyunca eğilin, kusurlarınızı dingin bir şekilde gizleyin..

11. Günlük Baskılı Churidars:

Günlük Baskılı Churidars

Eğlenceyi seven bir ruh hali ve olay için, kollarımız güvenilir bir şekilde baskılı basit pamuklu Churidar’ları takip eder. Öyle olmadığını söylemek güvenli mi? Tamamen anlamsız ama örnek teşkil eden belirli ana hatlara veya geleneksel temalara sahiptirler. Bu tarz taban giyimi her dönem hanımefendi tarafından çok beğenilmektedir. Kısa görüşlü belirtme nedeniyle, bunları herhangi bir etkinlikte giyebilirsiniz..

12. Tasarımcı Pamuk Churidars:

Tasarımcı Pamuk Churidars

Adından da anlaşılacağı gibi, yaratıcı Churidars, alternatif salwar türlerinden tamamen sıra dışı stil beyanları sunar. Açıkça, istisnai bir duruma giderken alışılmadık bir şeye ihtiyacınız var ve bu şekilde kurta ile temel aşınmanız benzersiz bir görünüme sahip olmalıdır. Bu güncel model, genç hanımların ve ofise giden hanımların en sevilen yeni modelidir..

13. Yeni Trendy Dim Churidars:

Yeni Trendy Dim Churidars

Dim Renkler güvenilir bir şekilde desenlidir ve herhangi bir genç bayan veya olgun kadın tarafından giyilen şık görünür. Bunlar, kulüp partilerinde şok edici bir görünüm vermek ve onunkini, kutlamalarını ve düğün spesiyallerini almak için Hint geleneksel konularını ve batının zahmetsizliğini hoş bir şekilde ayarlayabilir..

14. Gümüş Gri Tonları:

Gümüş Gri Tonları

Koyu tonların tonları da klasik bayanların vazgeçilmez stil modelidir. Görünümle süslerinizin veya mücevherlerinizin en iyisini seçmeyi ve rahat görünümünüzü kalın taşlar ve sahne topuklu ayakkabılarla tamamlamayı unutmayın. Onları kısa kurtiler, tunikler veya uzun kurtiler ile birleştirin, popüler bayan kitlesinin en sevilen yeni görünümüdür..

15. Pamuklu Açık Renkli Düz Churidars:

Pamuklu Açık Renk Düz Churidars

Bu hafif gölgeli taban giyen güçlü pamuklu kurtiler, harika resmi arama ve şık, kolay ilgi sunar; yüksek bir topuz ve çöken tutuş takan baskılı kurtiler için koşun. Her türden güzel pantolonu deneyin, çünkü çeşitli pantolon türleri, kullanıcıya sunmaktan hiç hoşlanmayan bir şeye sahiptir..

Bayanlar arasında churidarın kötü şöhreti, giyenin vücudunun biçimlerini ve kıvrımlarını kusursuz bir şekilde izleyen ve olumsuz bileşenleri etkili bir şekilde kapatan kıyafetin ideal taslağıdır. Cotton churidar’ın pürüzsüz planı, tüm kıyafete zarif ve gelişmiş bir ilgi verir ve hem genç hem de gelişmiş bayanlar tarafından giyilebilir..