Cüzdanlar, cüzdanlarda saklanamayan çok fazla madeni para yerine çanta veya keselerde tutulduğu için kağıt paranın piyasaya sürülmesiyle ortaya çıktı. Cüzdanlar çeşitli tarzlarda gelir ve aralarında en popüler olanı çift katlı cüzdandır. İçine para ve kart yerleştirmek daha kolaydır. Cüzdanlar deri, naylon ve diğer kumaşlardan yapılır. Ama erkekler deri ve naylon cüzdanı tercih ediyor.

iki katlı cüzdanlar

Şık ve Trend Erkek Deri Bifold Cüzdan Koleksiyonu:

Erkekler cüzdanlarını doğrudan cebinde tutarlar, daha iyi görünümlü ve kullanımı daha kolay cüzdanlar ararlar. İşte şimdi trend olan bazı çift katlı cüzdanlar.

1. Düğmeli Bifold Cüzdan:

düğmeli çift katlı cüzdan

Cüzdanlar eşyaların güvenli bir şekilde saklanması için kullanılmaktadır. Her zaman çifte güvenlik ararız ve bu düğme cüzdanı da aynısını sağlar. Düğme cüzdanın açılmasını engeller.

2. Zip Tipi Erkek Bifold Cüzdan:

zip-bifold-cüzdan

Fermuarlı çift katlı cüzdan bile çifte güvenlik sağlar. Fermuar, cüzdanın açıklığını üç taraftan da kapatır. Bu çift katlı deri cüzdan kamuflaj desenlerine sahiptir ve dana derisinden yapılmıştır. Havalı görünen rahat bir cüzdan.

3. Uzun Bifold Erkek Cüzdanı:

uzun çift katlı cüzdan

Bir işadamı, küçük önemli evraklarını yanında tutabileceği bu deri uzun çift katlı cüzdana her zaman ihtiyaç duyar. Bu çift katlı erkek cüzdanında kovboy baskısı ve eşyaların kaymasını önlemek için çantayı tutturmak için bir düğme bulunur. Benzersiz görünmelerini sağlamak için küçük delikler bile var.

4. Madeni Para Cebi ile Bifold Cüzdan:

bozuk para cepli çift katlı cüzdan

Cüzdan terimi para ile ilişkilendiriliyor ancak şimdi yerini kartlar alıyor. Yine de, küçük bir şey satın almak veya fakirlere ödünç vermek için madeni paralara ihtiyaç vardır. Bu çift katlı deri cüzdan, bozuk paraları kaymayacak şekilde tutmak için ayrı bir cebe sahiptir. Cüzdanın görünüşü kaba ama trendde.

5. Kimlik Cebi ile Bifold Cüzdan:

iki katlı-kimlik-cepli-cüzdan

Erkekler çalışmak zorunda ve bazı talihsizler için her zaman hazır olmalı. Kimlik, kişinin adını ve adresini bilmek zorundadır. Erkek çift katlı deri cüzdanlar, kimlikler için ayrı bir cep ile sağlanır. Bunda, cep, kimliğin açıkça görülebileceği ve aramak için zaman kaybetmeyecek şekilde şeffaf hale getirilmiştir..

6. Para Klipsli Bifold Cüzdan:

para-klipsli bifold-cüzdan

Genellikle cüzdanlar parayı ayrı bir bölümde tutmak için yapılır ve daha sonra belirli bir parayı aramanız gerekir. Para klipsli çift katlı cüzdanın ana avantajı, paranın cüzdanın ortasından kırpılmasıdır. Sayfaları çevirmek gibi kolayca para arayabilirsiniz.

7. Naylon İnce Bifold Cüzdan:

naylon-bifold-cüzdan

Deri cüzdan taşımaktan sıkıldıysanız naylon cüzdanları deneyin. Hafiftirler ve daha fazla desende mevcutturlar. Bunları partilerde ve diğer gündelik gezilerde taşıyabilirsiniz..

8. İnce Deri Bifold Cüzdan:

ince çift katlı cüzdan

Bu moda dünyasında erkeklerin bile gömme elbise giymesi ve cüzdan taşıması şart. Diğer cüzdanlar cepte tutulurken ayırt edilebilir ancak bu ince ikiye katlanmış cüzdan farklıdır. Çıkmayacak şekilde yapılmışlardır. Bu cüzdanda yanları genişlemeyecek şekilde dikilmiştir..

9. Dikey Bifold Cüzdan:

dikey-bifold-cüzdan

Erkek cüzdanları genellikle yataydır ancak bu dikey çift katlı cüzdan türlerinden biridir. İçindeki her şey diğer cüzdanlarla aynı olsa da, dış görünüşü farklı. Bu cüzdanlar daha fazla kredi kartı taşıyabilir.

Moda dünyası sadece kadınlar için değil, erkekler de eşit olarak katılıyor. Bu nedenle, ister giysi ister aksesuar olsun, onlar bile süper stilize ve trend olan şeyleri ararlar. Cüzdan günlük hayatta mutlaka taşınan bir şeydir. Her cüzdan, elbiseler gibi kişinin kişiliğini yansıtır..