Erkekler, moda ve trend konusunda telaşlı olmayan, karmaşık olmayan bir grup insandır. Bu moda kurallarını çiğnemekten bahsetmişken, bu listede kravat, şapka, kemer vb. aksesuarlarını seçerken öne çıkanlar “Cüzdan” dır. Arka cep, erkek karakterini ortaya çıkaran kıyafeti harmanlayan mükemmel bir renkle donatılmalıdır, ancak erkek cüzdanını büyük ölçüde dolduran madeni paraları korumak, her zaman büyük bir cüzdan seçmek zorunda kaldıkları bir sorundur. Ama yine de, erkekler her gün değişen ve tuhaf bir trend rüzgarıyla kendini adamış kadın meslektaşının aksine, cüzdan yıpranana kadar her zaman aynı cüzdan ve markaya tutunuyor gibi görünüyor.!!

bozuk para cüzdanları

Erkekler ve Kadınlar için En Yeni ve Farklı Para Cüzdan Türleri:

Erkeklerin sorunsuz ve serin bir gün geçirmeleri için, önünde kare şeklinde bozuk para rafı bulunan ve cüzdanda biriken kart ve fatura yükünü azaltan düz, ikiye katlanmış bir cüzdan kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Madeni para olarak adlandırılan gürültü yapan C’yi tutmak için en iyi 9 cüzdan türü!!

1. Madeni Paralı Klasik Deri Cüzdan (Çifte Katlanmış):

klasik-deri-cüzdan

Deri ve erkek cüzdanı klasik bir kombinasyon. Deri tarafından satın alınan ince renk nedeniyle şık bir görünüm ortaya çıkarır. Bu tür cüzdan, parayı tutmak için iki rafa ve madeni paralar için bir düğme kilit sistemi ve ayrıca bir kart rafı tutucusuna sahip küçük bir alana sahip iki katlı bir cüzdandır. Günümüzde madeni paralar bölümü, eski zamanların aksine nispeten geniştir..

2. Paralı Ti Katlanmış Cüzdan:

üç katlı cüzdan

Bu tür cüzdanlar, çeşitli bölmeleri nedeniyle daha geniş ve tutması çok kullanışlı olduğu için daha çok gençler tarafından kullanılıyor..

3. Sadece Madeni Para Cüzdanı:

bozuk para cüzdanı

Bu, madeni paraları saklamanın en iyi yollarından biridir ve minyatür boyutu nedeniyle de kullanışlıdır. Ama erkekler genellikle her zaman onu taşımazlar, madeni para cüzdanının varlığını unuturlar..

4. Madeni Paralı Çek Defteri Cüzdanı:

çek defteri-cüzdan

Buna seyahat cüzdanı da denir. BT, seyahat için gereken tüm önemli belgelerin düzenli bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Bununla birlikte madeni paralar için küçük bir üçgen raf geliyor.

5. Kart Sahibi Madeni Para Cüzdanı:

kart sahibi-cüzdan

Kart tutma cüzdanı genellikle küçük, yumruk büyüklüğündedir. Kartları tutmak için birçok bölmeden oluşur ve bir kilitleme sistemi ile madeni para cüzdanı olarak dönüştürülebilir..

6. Madeni Paralı Telefon Kılıfı Cüzdanı:

telefon kılıfı-cüzdan

Faturalarla dolu bir cüzdan taşımak, nakit para ve telefonu ayrı tutmak, bundan kaçınmak için cebe büyük bir hacim katar, madeni para ve nakit taşımanın basit yolu, ayrı rafları ve kilit düğmeleri olan bir telefon kılıfı ile birlikte daha kullanışlı hale gelir..

7. Madeni Para Spor Cüzdanı:

spor cüzdanı

Bu tür cüzdan sentetik malzemeden ve içeriğin ayrılmış rafların içinde kalmasını sağlayan erkeksi bir görünüme sahip daha parlak renklerle yapılmıştır. Kilitleme sistemi genellikle bozuk para ve nakit tutma yeterliliğine sahip fermuarlı tiptedir.

8. Süper İnce Cüzdan:

süper ince cüzdan

Bu tür cüzdanlar genellikle, topluluğun büyük bir bölümünde Coin kullanımının görülmediği bir ülkede yaşayan erkekler için önerilir. Şık şekli ve daha az kullanım miktarı nedeniyle cüzdanda sadece bir veya iki jeton taşıması gerekiyor..

9. Erkek Kumaş Cüzdanı:

bez cüzdan

Bu genellikle daha çok organik malzeme kullanan ve çevre dostu olan erkekler tarafından kullanılır. Bu genellikle nakit ve madeni para olarak tutmak için ikiye katlanır.

Modaya ve stile göre, cüzdanın sonsuz sayıda şekli ve rengi vardır, bir timsah derisi veya geri dönüştürülebilir bir malzeme kullanmak tamamen her kişisel tercihe ve zevke bağlıdır. Daha koyu ve ince renkli bir cüzdan her zaman resmi ve zarif bir görünüm ortaya çıkarır. Ve cüzdandaki kart ve fatura sayısını azaltan gerekli tüm belgeleri internete kaydetmek.