Cüzdan, evden ayrılırsanız herhangi bir noktada temel eşyalarımızı koyduğunuz yerdir. Kapasitesinin yanı sıra, cüzdan gerçekten de sahibinin resmini yapmaya katılır. Ancak, aranjman çok basit: tek ihtiyacınız olan bir Üç Katlı Erkek Cüzdanı. 3 parçalı bir ana hat kullanan Üç Katlı Cüzdanlar, çift katlı cüzdan ile karşılaştırıldığında çok daha fazla şey iletme kapasitesine sahip olma konusunda göze çarpan tercih edilen bir bakış açısına sahiptir..

Erkekler İçin En Yeni ve Farklı Üç Katlı Cüzdan Çeşitleri:

İşte erkekler için 9 adet deri tipi üç katlı cüzdan modelleri aşağıdaki gibidir..

1. Fosil Üç Katlı Cüzdan:

fosil-üç katlı-cüzdan

Fosil, markalar listesinde en itibarlı markalardır. Aksesuarlarından herhangi birini taşımak, sizi gösterişli ve alkolik gösterecektir. Fosil Cüzdan En İyi Üç Katlı Cüzdandır. Fermuarlı iki cebi vardır ve 10 karta kadar tutabilir.

2. Carhartt Erkek Üç Katlı Cüzdan:

carhartt-erkek-üç katlı-cüzdan

Deri Üç Katlı Cüzdan’ın dikimi son derece iyi yapılmış ve cüzdan köşeleri, birçok koşulda bir keman gibi formda kalması için pamuklu doku ile güçlendirilmiştir. Kart açılışları, eşyalarınızın hızlı ve basit bir şekilde işlenmesini sağlamak için marjinal olarak büyük yapılmıştır..

3. Michael Kors Üç Katlı Cüzdan:

michael-kors-üç katlı-cüzdan

Kors trifold birikimi, pürüzsüzden taşraya ve mattan ışıltılıya kadar çok sayıda tamamlama içerir. Hepsi polyester iç astarlı dana derisidir. Kestane rengi veya koyu renk kararını geçtikten sonra, cüzdan hattı ürün çeşitliliği için yöntemde fazla bir şey sunmuyor. Michael Kors, yedi MasterCard gösteri açılışı ve faturalar, makbuzlar ve kazı kazan kartları için dört farklı alan sağlar.

4. Ekstra Kapasiteli Üç Katlı Cüzdan:

ekstra kapasiteli üç katlı cüzdan

Bu cüzdan, sınıfta genellikle önemli bir depolama odasına sahiptir. Temel malzeme deridir, dolayısıyla gerçekten hassas ve pürüzsüz bir his verir, ancak oldukça sağlamdır, bu da onu önemli bir süre boyunca çekici kalmasını sağlar. Sayısız ve ilgili arşivi düzenli olarak aktarmanız gerekiyorsa, bu güncel Erkek Deri Üç Katlı Cüzdan tam da ihtiyacınız olan şey..

5. Cambridge Üç Katlı Cüzdan:

cambridge-üç katlı-cüzdan

Cambridge üç katlı, bir sürücü belgesine veya düzenli olarak kullanılan başka herhangi bir karta hızlı erişim için pencereli bir alanı vurgular. Dokuz şarj kartı alanı ve fotoğraflar veya zaman zaman kullanılan kartlar için dört ekstra gizli cep vardır. Cambridge aynı şekilde önemli ve küçük bölümleri ayırmak için iki para cebi verir..

6. Sekiz Bölmeli Üç Katlı Cüzdan:

sekiz bölmeli üç katlı cüzdan

Bu Üç Katlı Erkek Cüzdan, Üç Katlı Cüzdan arzunuzun çoğunu karşılamaya çok hazır. Benzer şekilde küçük bir profilde 8 bölme ile, kartlar, raporlar ve makbuzlar için para veya ihtiyacınız olan diğer bazı şeyleri önemli miktarda saklayabilirsiniz. Her bölmenin açık olması nedeniyle hepsi zahmetsizce sığacak.

7. Üç Katlı Cüzdanı Tahmin Et:

tahmin-üç katlı-cüzdan

GUESS Cruz, koyun ve koyun postu kullanır ve ince bir anahattı korumak için dikey bir düzenlemede sekiz adede kadar kart tutar. Ayrıca, kağıt fotoğrafları iletmekten hoşlanan kişiler için fotoğraf pencereleri vardır..

8. Erkek Deri RFID Engelleme Cüzdanı Üç Katlı:

erkek-deri-rfid-engelleme-cüzdan-üç katlı

7 adede kadar RFID kart alanı, 2 kaymalı bölme, 2 tam boyutlu bölme ve bir kimlik penceresi ile, onaylanmamış filtrelemeye karşı çaresiz kalma ihtimaline karşı hiçbir stres yaşamadan pek çok şeyi saklayabilirsiniz..

9. Levi’s Üç Katlı Erkek Cüzdanı:

levis-mens-levis-üç katlı-cüzdan

Cüzdan, iyilik için dürüst sığır derisi kullanır. Her boyutta 3 açıklık, ortada kimlik kağıdı için basit bir pencere ve bir para cebi, tüm temel şeyleri yerleştirmek için donatılmış bir değirmen hareketi dizisi.

Cüzdan, alıcıyı uzun süre ödüllendirebilecek veya sık sık kullanabilecek şeylerden biridir. En ideal kaliteyi satın almak iyiye işaret olsa da, herhangi bir bölgede hedefi ıskalayan bir cüzdan satın almak, hatırı sayılır bir hayal kırıklığı nedeni olabilir..