Kredi/banka kartlarınızı ve paranızı cebinizde taşımak iyi bir fikir değildir, kaybedebilirsiniz. Onları güvende tutmak için yanınızda bir cüzdan taşımak her zaman iyidir. Yirmi birinci yüzyılı ve türü ne olursa olsun, ister küçük ister büyük olsun, herkes kendini bir tarzla taşımak istiyor. Cüzdan bile kişiliğinize stil katar. Timsah derisi cüzdan günümüzde trend olup dokusu ve güzelliği erkekler tarafından sevilmektedir. Bazı timsah cüzdanları timsah derisinden yapılır ve bazıları dokusunu gösterir. Bu cüzdanlar sadece erkek şeyler.

Modadaki Beyler İçin En Son ve En İyi Timsah Cüzdan Tasarımları:

İşte sizin için en şık 9 timsah cüzdanı.

1. El Örgülü Timsah Cüzdanı:

timsah cüzdanları

Kenarları elle örülen timsah derisi cüzdandır. Kahverengi renkte ve çok özel bir cüzdandır. Kimliklerinizi saklamak için kimlik penceresi bile olan iki katlı bir cüzdandır ve cesur rengi asla cüzdanınızı evde unutmanıza izin vermez..

2. Parlak Timsah Cüzdanı:

Parlak Timsah Cüzdan

Bu, parlak bir erkek timsah cüzdanıdır. Gece partileri için size en çok yakışacak gri renkli bir cüzdandır. Kartlarınızı saklamak için birden fazla kart cebine sahiptir. Cepte kalmanızı sağlamak için kenarlarında bile iyi bir şekilde dikilmiştir..

3. Büyük Timsah Cüzdanı:

Büyük Timsah Cüzdanı

Timsah derisi çok nadir bulunur ve hakiki erkek timsah cüzdanı alırsanız şanslısınız. Pahalı bulsanız da buna değer. Bu büyük timsah cüzdan, kaplumbağa kabuğu rengine sahiptir ve oldukça rustik bir görünüm verir. İki katlı bir cüzdandır ancak cüzdan içinde daha fazla alan yaratmak için arada boşluk vardır..

4. Timsah Omurga Derisi Cüzdanı:

Timsah Omurga Derisi Cüzdan

Bu erkekler için çok farklı bir timsah cüzdanı; cüzdanda açıkça görülebilen timsah omurga derisinden yapılmıştır. Cüzdanın kenarlarında şık görünen bir ağ yapısı vardır..

5. Çıtçıtlı Timsah Cüzdanı:

Çıtçıtlı Timsah Cüzdan

Çıtçıtlı cüzdan eşyalarımıza daha fazla güvenlik sağlar. Bu timsah derisi cüzdan, kaba bir görünüme sahip koyu kahverengi renktedir. Sert görünümlü erkekler kendileri için en iyisini bulacaktır. Görünümünü değiştiren kenarlarda örgülüdür..

6. Timsah Ayağı Oymalı Cüzdan:

Timsah Ayağı Oymalı Cüzdan

Üzerine timsah ayağı oyulmuş erkekler için özel bir timsah cüzdanıdır. Cüzdan üzerine yapılan ayak çok gerçekçi görünüyor. Erkekler, tarzlarına çekicilik katmasını sağlayabilirler..

7. Madeni Para Timsah Cüzdanı:

Madeni Para Timsah Cüzdanı

Madeni para söz konusu olduğunda, açık bir cüzdanda tutulduğunda her zaman kaybederiz. Artık madeni para için küçük keseler tutmanıza gerek yok, madeni paralarınızı saklamanıza yardımcı olacak bu timsah madeni para cüzdanını alabilirsiniz. Bu cüzdan biraz kavisli ve onu kilitlemek için bir fermuarı var.

8. İnce Timsah Cüzdanı:

İnce Timsah Cüzdanı

Genellikle modaya uygun giysiler tene yakışır ve cüzdan bile olsa dışarı taşan aksesuarları koymaktan hoşlanmayız. Ama cüzdan bizim olmazsa olmazımız, işte dışarı çıkmayacak ve hatta şık görünecek ince bir timsah cüzdanı. Bu ince timsah cüzdanı Budd deri timsahtan yapılmıştır.

9. Üç Katlı Timsah Cüzdanı:

Üç Katlı Timsah Cüzdan

Hemen hemen herkesin bir çift katlı cüzdanı vardır ama üç katlı cüzdan herkeste değildir. Try fold cüzdanın kendine has bir görünümü vardır. Bu üç katlı timsah cüzdan kahverengi renktedir ve içinde birden fazla kart cebi ve içinde bozuk para kesesi vardır. Bifold cüzdanlara kıyasla daha fazla alana sahiptir..

Timsahın derisi serttir ve derileri kolayca tutulamaz. Timsah cüzdanları moda trendlerinde yeni bir boyut kazanıyor. Erkekler çok daha az aksesuar taşırlar ve taşıdıkları bir veya iki şeyi en iyi şekilde isterler. Timsah cüzdanı kesinlikle kişiliklerine çekicilik katacak.