Cüzdan, para, kartvizit, banka veya kredi kartı, ehliyet ve bazen madeni para gibi önemli şeyleri saklamak için kullanılan bir cihazdır. Çoğunlukla katlanır. Cebinize sığması gerektiği için küçük yapılırlar. Erkeklerin ve kadınların çoğu günlük olarak kullanır. Market veya alışveriş için dışarı çıkıyorsanız.

En Yeni ve Basit Küçük Cüzdan Tasarımları:

Tüm cüzdanlar aynı değildir, farklı türleri farklı ihtiyaçlarımızı karşılar. Sadece ihtiyacımıza göre seçim yapmalıyız. Kıyafetinize veya ihtiyacınıza göre eşleştirebilirsiniz. İşte erkekler ve kadınlar için 9 güzel küçük cüzdanın listesi.

1. Deri Tipi Küçük Cüzdan:

küçük cüzdanlar

Adından da anlaşılacağı gibi, deri küçük cüzdanlar, işlenmiş hayvan derisinden başka bir şey olmayan deriden yapılır. Herhangi bir hayvandan olabilir, dolayısıyla herhangi bir renk ve desen mümkündür. Genellikle ince bir şekilde dikilirler ancak bazen desene göre bu da değişebilir. Resmi ve gündelik kıyafetlerle taşıyabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için kullanılır.

2. Kredi Kartları için Alüminyum Küçük Cüzdan:

alüminyum-küçük-cüzdan

Alüminyumdan yapılmıştır. Ağırlıklı olarak kredi kartlarının güvenliği için kullanılır ve farklı renklerde Alüminyum cüzdanlarımız mevcuttur ve çantanızda taşıması kolaydır. unisex.

3. Kartvizit Küçük Cüzdan:

kartvizit-küçük-cüzdan

Kartvizit küçük cüzdan, sizin veya başkalarının kartvizitlerini saklamak için tasarlanmış küçük bir cüzdandır. Kompakt ve taşıması kolaydır. Kartvizit güvenlidir ve bozulmaz. Çoğu türde kartları sudan uzak tutar. Deri, plastik ve metal malzemeden üretilmiştir. Ayrıca unisex ve taşıması kolay.

4. Klip Küçük Cüzdan:

küçük-cüzdan

Klipsli küçük cüzdan tıpkı bir cüzdan gibidir. Para tutmak için küçük bir klipsi var. Klip sağlam ve paranın düşmesine izin vermiyor. Genellikle bir cepte tutulması amaçlanmıştır. Çoğunlukla erkekler tarafından kullanılır. Deri ve diğer malzemelerle gelir. Ayrıca çeşitli renklerde gelir ancak çoğu siyah ve kahverengidir..

5. Pasaport Küçük Cüzdanı:

pasaport-küçük-cüzdan

İçinde pasaport taşımak için küçük bir pasaport cüzdanı kullanılır. Kredi kartlarını ve parayı koyacak kadar geniştir. Her şeyi bir arada ve güvende tuttuğu için seyahat için çok kullanışlıdır. Kompakttır ve bir çantada veya çantada saklanabilir. Erkekler ve kadınlar tarafından kullanılır. Tüm renk ve desenlerde gelir. Yurtdışına giderken kullanmak için en iyi şey.

6. Basit Cep Küçük Cüzdan:

cep-küçük-cüzdan

Cep küçük cüzdanlar küçük ve kompakt cüzdanlardır. Cebinize sığacak şekilde tasarlanmıştır. Para, kredi kartları ve madeni paralar için kullanılır. Birçok moda seçeneği var. Genellikle erkekler tarafından arka cepte, kadınlar tarafından çantada tutulurlar. Çeşitli malzeme ve renklerde gelir, bu nedenle herkes tarafından beğenilir.

7. Naylon Küçük Cüzdan:

naylon-küçük-cüzdan

Naylon küçük cüzdan adından da anlaşılacağı gibi naylon malzemeden üretilmiştir. Hepimizin bildiği gibi naylon çok esnek bir malzemedir, cüzdan da öyle. İhtiyacımıza göre bükülebilir veya katlanabilir. Naylon küçük cüzdan, sıkıca kapalı tutmak için genellikle sonunda Velcro şeridine sahiptir. Birçok tasarım ve stilde üretilmiştir ve unisex’tir..

8. Su Geçirmez Küçük Cüzdan:

su geçirmez-küçük-cüzdan

Su geçirmez küçük cüzdan, cüzdanın içine su girmesini engellemek için yapılmıştır. Kompakttır ve genellikle sadece para ve kredi/banka kartları için alana sahiptir. Yüzücüler tarafından ve ayrıca tatile, havuz kenarına veya plaja gidecekseniz kullanılır. Değerli eşyalarınızı güvende ve kuru tutar. Birçok tasarımda gelir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.

9. Bilek Küçük Cüzdan:

bilek-küçük-cüzdan

Bilek küçük cüzdan, bileğe takılan bir cüzdandır. Çoğunlukla bisikletçiler, koşucular ve yürüyüşçüler tarafından kullanılır. Eşyalarınızı yakın tutmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Hiçbir şey için endişelenmeden onu taşıyabilir ve tüm macera aktivitelerini yapabilirsiniz. Çeşitli stilleri vardır ve herkes tarafından kullanılır..

Böylece küçük cüzdanlar çeşitli tip ve tarzlarda olabilir. İhtiyacınıza ve tarzınıza göre kullanılabilir. Hacimli çanta taşımak istemeyen hem erkekler hem de kadınlar için mükemmeldir. Küçük cüzdanlar genç neslin yeni aksesuarı.