Cüzdan her erkek ve kadın için bir ihtiyaçtır. Evden çıkarken yanımızda taşımamız gereken en önemli şey işin her aşamasında çok önemli bir kullanımdır. Kredi kartları, banka kartları, kimlik, Lisans, nakit para, önemli kişiler, ATM kartları, hatta pasaportların hepsini tek bir kese içinde taşımak için özel bir cebe ihtiyacı vardır. Bu tür yasal kartlar ve önemli varlıklar, herkesin güvende olması için bir cüzdana ihtiyaç duyar..

Hindistan'da erkekler için en basit deri cüzdanlar

Cüzdanlar, satın alınacak dikkatlice düşünülmesi gereken bir varlıktır. Markalara düşkün insanlar, cüzdan ve cüzdan dünyasında önemli bir etki yaratan belirli moda evi cüzdanlarını bile ararlar. İtalyan deri cüzdanlar, Bottega Veneta, Saddleback deri cüzdanlar, Boshh, Nike vb. şirketler, erkekler için çok çeşitli cüzdan ve cüzdanlarda marka isimlerini oluşturmuşlardır..

Erkekler İçin Şık ve Farklı Deri Cüzdan Çeşitleri:

Hindistan pazarında erkekler için çok çeşitli deri cüzdanlar mevcuttur. İşte erkekler için en şık ve rahat 15 deri cüzdanın listesi aşağıda listelenmiştir..

1. Erkek Siyah Deri Cüzdan:

erkek-siyah-deri-cüzdan-1

Siyah renkli erkek deri cüzdanlar cepten çıkarıldığında önemli ve dinamik bir etki yaratıyor. Antrenör marka cüzdanların tasarımı ve kabartmalı antrenör sembolü olan cüzdanlar, özellikleri ile harika görünüyor. Kartlar, banknotlar ve madeni paralar için ayrı bir cep, her ihtiyaç için özel bir oda oluşturur. Klasik markalı ürün seçeneklerine sahip erkekler, özellikle siyah olmak üzere, antrenör cüzdanlarıyla kesinlikle dinamik bir etkiye sahip olabilir..

2. Saddleback Erkek Deri Cüzdan:

erkek-saddleback-deri-cüzdan

Erkekler için Saddleback deri cüzdanlar, modaya uygun bakış açısı ve hatta depolama tesisi açısından en iyisidir. Farklı renklerde kalın deri ile sarılmış tasarım, her yaştan bile havalı görünüyor. Deri cüzdanların üzerindeki dikişler de tüm seçenekler için farklı şekilde yapılmıştır. Deri çanta, köşelerdeki ağır ve hafif dikişlerle harika görünmesini sağlayan sanatsal hale getirilmiştir..

3. Çok Amaçlı Erkek Deri Cüzdan:

çok amaçlı-erkek-deri-cüzdan

Erkekler için çok amaçlı bir el çantası herkesin işine yarayabilir. Yaşlı kişiler veya iş yükü fazla olan erkekler mutlaka çok amaçlı cüzdanları tercih edecektir. Şık, iyi donanımlı bir cüzdan ile farklı bir görünüm, sadece markalı ürünlerin kullanımıyla girişinizi çekici hale getirebilir. Leatherology yapımı bir ürün ceplerde kendi imajını yaratır.

4. Erkekler için Timsah Baskılı Deri Cüzdanlar:

timsah-baskı-deri-cüzdanlar

Geniş ve cesur bir seçime sahip erkekler, cüzdanlar için deri üzerine timsah baskılarına kesinlikle bayılacaklar. Timsah gövde baskılı deri baskı, hatta kafa veya kuyruk baskısı erkekler arasında moda cüzdanlarında yüksek talep görüyor. Deri ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Unutulmaması gereken tek şey, derinin bir süre sonra donuk görünebileceği ancak bu da cüzdana vintage bir görünüm kazandıracağıdır..

5. Kahverengi Geçiş Kasası Cüzdanı:

kahverengi geçişli cüzdan

Geçiş çantası cüzdanı, günlük yaşamda erkekler için çok yararlıdır. Kart ve kimlik ara sıra gereklidir. %100 saf deri cüzdanlarla üretilen dış yüzeyi pürüzsüz yüzeyli ve ceplerdeki yumuşak kumaş, ihtiyaçlarınızı güvende ve güvende tutar. Cüzdanın köşesine dikilmiş metal sembolü ile Tommy Hilfiger cüzdanlar, onu standart bir cüzdan yapıyor.

6. Shark Skin Erkek Deri Cüzdanı:

köpekbalığı derisi-deri-cüzdan

Bir köpekbalığı derisi deri cüzdan, birçok seçenekten biridir. Beyaz renkli cüzdanlar söz konusu olduğunda, bu aynı zamanda bir moda ifadesidir. Köpekbalığı derisi botlardan yaklaşık 10 kat daha güçlüdür; daha çok dalgıç elbiseler, kamgarn ceketler ve takım elbiselerde kullanılır. Doku da harika görünen pürüzsüz bir şekilde çakıllıdır. Hayvan derisi cüzdanlar, gerçek erkek cüzdanları olarak bile tanınır. Eh, bu seçim meselesidir; Hayvanların öldürülmesine ve derisinin kullanılmasına bile karşı çıkanlar var..

7. Şık Deri Erkek Cüzdanı:

şık-erkek-deri-cüzdan

Erkekler için şık bir kırmızı çanta, cepten kullanıldığında harika ve modaya uygun görünüyor. Kırmızı, gösterişli bir cüzdan ile görünüm, görüntünüzü salonda dolaştırıyor. İç cepler de dış doku kadar önemlidir. Hiçbir şeyi düzgün bir şekilde tutamıyorsa hiçbir değeri olmayacaktır. Notlar, kimlikler ve kredi/banka kartları vb. için ayrı bir çantanın, araba ehliyeti ve rutin yaşam için gerekli olan diğer kartlar da dahil olmak üzere her yere taşınacağı şüphesizdir..

8. Muhteşem Deri Cüzdan Erkek:

muhteşem-erkek-deri-cüzdan

Magnificent erkek deri cüzdan modelleri sadece iç cep yapımında değil dış cephede de oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. El işi seçimi olan kişiler, tasarım çeşitliliğine sahip hazırlanmış cüzdanlarla bir sürpriz yaşayacaklar. Kendinden kabartmalı cüzdanlar, aralarında geniş bir seçimdir. Erkekler için tasarlanan cüzdanlar arasında kartal, çapa, hayvan yüzleri gibi belirli görsellerin sembolleri yer almaktadır..

9. Bill Folds Deri Erkek Cüzdanları:

fatura kıvrımları-doshh-deri-cüzdanlar

Billfold’lar, önemli evrakları bizimle birlikte güvenle ceplerde taşımak amacıyla yapılan özel tasarımlı cüzdanlardır. Muhteşem şekiller de göz alıcıdır ve ceplere girmesi kolaydır. Yuvarlak kaplama ve dişli köşeler, daha çekici ve dayanıklı görünmesini sağlar. Birçok cüzdanda bulunan özel bir özellikte cüzdanın kilitli kalmasını sabitlemek için özel bir klips.

10. Erkekler için Siyah Bifold Deri Çanta:

erkek-siyah-bifold-çanta

Erkekler için ikili ve üçlü çanta ve cüzdanlar, çok meşgul kişilerin yanlarında birçok yasal kart ve belge taşıması içindir. Cep telefonunu bir kenara bırakırsak, cüzdanda her şey için özel bir cep var. Para, madeni paralar, kartlar; uçak biletleri bile farklı büyüklükteki ceplerine güzelce yerleştirilebilir.

11. Erkekler İçin En İyi Çok Amaçlı Deri Cüzdan:

erkekler için en iyi-çok görevli-deri-cüzdan

Erkekler için çok amaçlı bir deri cüzdan bile monte edilebilir ve günlük yapılması gereken hemen hemen her şeyi taşımak için özel olarak tasarlanabilir. Motorcular ve hatta havalı görünmek isteyen kolejliler için özel olarak tasarlanmış cüzdanda kimlikler, kartlar, nakit para ve hatta cep telefonlarında bir cep bulunur..

12. Erkekler için El İşi İtalyan Deri Cüzdan:

el işi-italyan-deri-cüzdan-erkekler için

Erkek el işçiliği deri cüzdanlar, özel kişilerinize hediye etmek için özel olarak seçilmiştir. Çantadaki erkek kıyafeti tasarımı, göze çarpan bir etki yaratan kabartmalı. Birçok yaşlı insan da böyle güzel hazırlanmış bir cüzdan kullanmayı sevecektir..

13. Bisikletçilerin Deri Cüzdanları:

deri-bisikletçileri-cüzdanlar

Motorcu cüzdanları, kemerlere kolayca takılabilen özel bir zincire sahip özelliklerde tasarlanmıştır. Bisikletçinin anında ihtiyaç duyabileceği her şey için özel bir alan. Bu tür cüzdanlarda öncelikli olarak bir anahtarlık, bir mobil cep, kart cepleri ve nakit için özel cepler yapılır. Evet; bu tür özelliklere ve havalı bir görünüme sahip bir cüzdan bisikletçiler tarafından sevilecek.

14. Onun İçin En İyi Kişiselleştirilmiş Cüzdanlar:

en iyi kişiselleştirilmiş cüzdanlar

Babanıza bir hediye vermek ve bir cep cüzdanı düşünmek güzel bir fikir. İnsanlar cüzdanın derisine, sahibine güzel bir mesaj veren yazılar kazır. Bunlar, siparişlerine göre yapılan özelleştirilmiş cüzdanlardır. Bu tür cüzdanlar ayrıca dış kısımda güzel oymalar ve iç ceplerde iyi bir tesis ile.

15. Vintage Erkek Deri Cüzdanlar:

vintage-erkek-cüzdan

Vintage çanta birçok kişinin tercihidir. Eski görünüm, uzun yıllar kullanılan bir cüzdanın görüntüsünü oluşturur ve birçok şeyi tutan bir varlıktır. Genellikle, bu tür eski cüzdanların görünümü, her iki kapağa da takılan eski görünümlü klipsler gibi yapılır. Deri rengi de eski püskü ve tozlu. Vintage görünümün tadına sahip olanlar kesinlikle buna bayılacak.

Bu yüzden erkek cüzdanları birçok tasarımda, hatta kumaş malzemeden veya plastikten ya da başka ağır malzemelerden yapılmış olabilir, deri cüzdan çılgınlığı ve görünüşü hiç bitmeyen bir aşktır. İlk bölümde erkekler de pek çok aksesuarı yanlarında taşırlar ama şüphesiz ki cüzdan onların olmazsa olmazıdır. Erkeklerin imajı, taşıdığı cüzdan türü, kalın veya ince cüzdan, deri veya plastik, tasarımcı veya basit ve klasik ile de işaretlenebilir..

Deri cüzdanlar, sizinle birlikte giden bir marka imajının işareti olabilir. İnsanlar, bir erkeğin cüzdanında en fazla ne taşıdığını, sevdiklerinin fotoğraflarını veya nakit para veya kartvizit ve kredi kartlarına bile dikkat eder. Bir cüzdan, bir Erkeğin imzası olan kişisel varlığı olabilir.