Pasaport cüzdanları, çok seyahat edenler için son derece gerekli bir şeydir. Ayrıca herhangi bir gezgin için sahip olması gereken önemli bir aksesuardır. Tüm seyahat belgelerinizi uygun bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Pasaport cüzdanlarının çoğu artık RFID özelliği ile birlikte gelir, böylece pasaportunuz her türlü elektromanyetik sinyalden ve olası bilgisayar korsanlığı tehditlerinden korunur. Aşağıda, seyahat edenler için en uygun olanları göz önünde bulundurularak çeşitli pasaport sahipleri açıklanmıştır..

Turlarda Bay ve Bayanlar için En Yeni ve Şık Pasaport Cüzdanları:

Pasaport için en iyi 9 cüzdan tasarımına bakalım.

1. Klasik Pasaport Cüzdanı:

pasaport cüzdanları

Şu anda naylon veya pamuk gibi birçok malzeme mevcut olabilir, ancak deriyi her türlü cüzdan için malzeme olarak yenmek neredeyse imkansız. Klasik bir pasaport cüzdanı deriden yapılacak ve pasaportunuzu ve tüm seyahat belgelerinizi uygun bir şekilde senkronize tutma imkanına sahip olacaktır. Cüzdan ayrıca bir kalem için akıllıca hazırlanmış bir alana sahiptir ve anlaşmayı mühürleyen de budur.

2. İnce Pasaport Cüzdanı:

İnce Pasaport Cüzdanı

Tarzını korumak ve mümkün olduğunca minimal seyahat etmek isteyenler için en uygun tip budur. Pasaportunuz ve mikro kaleminizin her zaman elinizin altında olması için güzel bir şekilde tasarlanmış süper şık ince pasaport tutucu, klasik deri pasaport cüzdanının küçültülmüş bir versiyonudur..

3. Defter Pasaport Cüzdanı:

Dizüstü Pasaport Cüzdanı

Yazma dürtünüzü herhangi bir zamanda baskın tutamıyorsanız, bu sizin için uygun seçimdir. Pasaportunuz ve seyahat belgelerinizle birlikte küçük bir defter tutma imkanı, seyahatlerinizden en küçük ayrıntıları bile not almanızı sağlayacaktır. Pasaport seyahat cüzdanının güzel hazırlanmış deri dış kısmı size gülümsemek için başka bir iyi neden sunuyor..

4. Metal Pasaport Cüzdanı:

Metal Pasaport Cüzdanı

Minimalistler için değil, metal bir erkek pasaport cüzdanı ile bir açıklama yapın. Pürüzsüz deri iç ve nikel metal dış kısım, pasaportunuzun neredeyse her şeye karşı güvende olması garantilidir. Ayrıca kartlarınızdan birkaçını saklama olanağı da vardır..

5. Sıkıştırılmış Pasaport Cüzdanı:

Fermuarlı Pasaport Cüzdanı

Ailenizin pasaportunu da yanınızda taşımanız gerekiyorsa ve büyük güvenlikle yeterli alana ihtiyacınız varsa, Fermuarlı aile pasaportu cüzdanı size en uygunudur. Hepsi sıkıştırılmış bir ortamda emniyete alınmış birden fazla cep ve kart yuvasına sahip olan güvenlik içinde makul miktarda seyahat belgesi de tutabilirsiniz. Hepsi çok hantal olmadan, bu akıllı seyahat pasaport cüzdanı.

6. Zarf tarzı Pasaport Cüzdanı:

Zarf tarzı Pasaport Cüzdanı

Zarf tarzı pasaport cüzdan deri, depolama kapasitesiyle harika. Bu, tüm önemli kimliklerinizi aynı yerde saklayabileceğiniz şekilde deri ile güzel bir şekilde üretilmiştir. Milyonlarca makbuzla para cüzdanınızı sakar hale getirme eğilimindeyseniz, bu sizin için en uygunudur..

7. Çok Amaçlı Pasaport Cüzdanı:

Çok Amaçlı Pasaport Cüzdanı

Neden hayal gücünüzü sınırlayasınız? Pasaport cüzdanınızdan en iyi şekilde yararlanın ve bir cep telefonunu, kredi kartlarını, kalemleri düzgün bir şekilde istiflenmiş halde tutun. Kanvas pasaport sahibi ayrıca bir fermuarla birlikte gelir, böylece aceleniz olduğunda bile tüm hazineleriniz güvende olur. Bu, her zaman sakar olan erkekler için ideal bir pasaport cüzdanıdır..

8. Timsah Derisi Pasaport Cüzdanı:

Timsah Derisi Pasaport Cüzdanı

Timsah kabartmalı deri pasaport cüzdanından beklediğiniz iki kol ve güzel tasarım. Gösterişli dış cephe ve kullanışlı iç mekan, birçok göz küresi çekeceğinden emin. İnsanlar kesinlikle elinizdeki güzelliği kıskanacak ve ekonomik olsanız bile birinci sınıf uçuşunuz hakkında tahminlerde bulunacaklardır..

9. Renkli Pasaport Cüzdanı:

Renkli Pasaport Cüzdanı

Günlük tarzınız tamamen renklerle ilgiliyken, pasaport cüzdanı seçiminiz neden sıkıcı olsun? Check-in için güzel bir pasaport cüzdanı ile yürürken havaalanında biraz renk katın. Korkak olun ve elbette rahatlık göz önünde bulundurularak bir renk poposu enjekte edin. Birden fazla cep ve bir dizi süslü renk, kadınlar için bu pasaport cüzdanını en değerli eşyalarınızdan biri haline getirecek.

Pasaport sahibi veya pasaport cüzdanları son zamanlarda çok fazla evrim geçiriyor. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz benzersiz tasarımlar ve tipler mevcuttur. Cep telefonunuzu, paranızı ve önemli belgelerinizi tek bir alanda tutmanız için size yeterli alan sağlayacak birçok pasaport cüzdanı var..