Mūsų odos apsauga vasarą turėtų būti įtraukta į jūsų kibirų sąrašą. Nesant tinkamos priežiūros ir saugos, oda tampa patamsėjusi ir pažeista. Tai dar labiau gali sukelti rimtų ligų. Įdegis yra viena iš pagrindinių vasaros problemų, ypač moterų. Rinkoje galite rasti daugybę įdegio prevencijos priemonių, kurios padės atkurti odos spalvą ir atgauti natūralų toną. Visi jie nėra tikri; kai kurie neveikia tinkamai. Todėl prieš pirkdami kremą nuo įdegio turėtumėte susipažinti su jo turiniu, prekės ženklu, atsiliepimais ir pan. Žemiau pateikiami geriausi įdegį mažinantys produktai, kuriais galima aklai pasitikėti.

1. Neutrogena Fine Fairness Essence:

produktai nuo įdegio

Visų pirma, „Neutrogena“ kremas nuo įdegio yra efektyviausias produktas šioje grožio srityje. Produktas atrodo kaip kremas, bet iš tikrųjų nėra vienas. Naudodami tik nedidelį kiekį „Fine Fairness Essence“, galite atsikratyti visų rūšių įdegusių dėmių. Taip pat išlyginsite odos atspalvį, palikdami natūralų švytėjimą.

2. VLCC Anti-Tan veido rinkinys:

Produktai nuo įdegio 2

PIRKITE ČIA

Šis produktas efektyviai kovoja su įdegiu naudingo vertingo turinio dėka. Į komplektą įeina šie papildomi produktai:-

  • Avižinių dribsnių veido šveitiklis.
  • Melawhite dantų gelis.
  • Melawhite dantų paketas.
  • Melawhite Detan milteliai.
  • Pista masažo kremas.

Visi aukščiau išvardyti geliai ir šveitikliai yra pagaminti pagal ajurvedos receptus. Manoma, kad tai yra viena geriausių veido įdegio prevencijos priemonių rinkoje.

3. Lotus Herbals White Glow Odos balinimas & Šviesinantis gelio kremas:

Produktai nuo įdegio 3

PIRKITE ČIA

Kremo sudėtyje yra gyvybiškai svarbių odos balinimo elementų, kurie šviesina odą iš vidaus. Oda užpildyta natūraliais ekstraktais, tokiais kaip pieno fermentai, vynuogės ir kt. Ji apsaugo odą nuo UV spindulių ir tolesnio įdegio.

4. Gamtos esmė „Lacto Tan Clear“:

Produktai nuo įdegio4

PIRKITE ČIA

Vienas garsiausių produktų nuo įdegio Azijoje yra „Lacto Tan Clear“. Jis labai veiksmingai pašalina epidermio įdegį, naudodamas sudedamąsias dalis, tokias kaip medus, pieno baltymai, pelargonijų aliejus ir tt. Sugrąžina natūralų odos skaistumą. Be to, jis atkuria odos spindesį ir apsaugo ją nuo UVB spindulių.

5. „Fab India“ citrinų ir mėtų veido pakuotė:

Produktai nuo įdegio5

Pakuotė atrodo labai patraukliai ir labai naudinga pašalinant įdegį. Įrodyta, kad naudojant šį produktą oda tampa lygi. Jis yra labai patogus vartotojui, nes greitai išdžiūsta ir palieka malonų mėtų aromatą. Jis yra šiek tiek brangesnis nei kiti panašūs produktai rinkoje, tačiau yra visiškai vertas kainos.

6. „Jovees Anti Tan Pack“:

Produktai nuo įdegio 6

PIRKITE ČIA

Tai natūrali pakuotė nuo įdegio, kurią gali naudoti beveik visų tipų moterys. Jame yra naudingų ingredientų, tokių kaip „fuller’s earth“, „Olivem“, „Centifola“, „Morka“ ir kt. Visi šie ingredientai padeda pašalinti įdegį.

7. Just Herbs Petal Soft Anti Tan Face Pack:

„Just Herbs Petal Soft Anti Tan“ veido pakuotė

PIRKITE ČIA

Lygus veido įdegis nuo įdegio „Just Herbs“ yra vienas geriausių. Jis pripildytas pilnos žemės ir odą šviesinančių grožio žolelių. Be kovos su odos patamsėjimu, tai apsaugos odą nuo būsimų saulės nudegimų.

8. „Lotus Detan“ veido paketas:

Produktai nuo įdegio8

PIRKITE ČIA

„Lotus Herbals“ veido paketas „Detan Face“ yra natūralus įdegio šalinimo produktas, veiksmingai naikinantis tamsias dėmes. Jis šviesina odą ir daro ją minkštą ir žėrinčią. Jis turėtų būti naudojamas reguliariai.

9. „Sattvik Sun Ban“ priemonė įdegio pašalinimui:

Produktai nuo įdegio9

Šis produktas pašalina saulės įdegį keletą kartų. Jis labai gerai veikia raugintas dėmes ir palieka odą maloniu kvapu. Šis ekologiškas kremas yra labai prieinamas ir gali būti lengvai naudojamas.