kaip pašalinti įdegį iš lūpų

Lūpos yra svarbiausia ir jautriausia mūsų veido dalis. Labai svarbu, kad mūsų lūpos būtų minkštos, drėkinamos ir lengvos. Tačiau lūpos yra linkusios įdegti labai lengvai, o pašalinti tą įdegį nėra lengva užduotis.

Kaip pašalinti įdegį nuo lūpų:

Čia yra mūsų 9 geriausios namų gynimo priemonės, skirtos natūraliai pašalinti įdegį iš lūpų.

1. Citrinų medaus lūpų serumas:

Citrinų medaus lūpų serumas

Citrina yra citrusiniai vaisiai, kurie padeda nulupti įdegį, o medus yra drėkinanti priemonė. Medaus ir citrinos mišinys yra puikus serumas, padedantis pašalinti įdegį iš lūpų. Sumaišykite lygiomis dalimis medaus ir citrinos ir tepkite ant lūpų. Prieš nuimdami drėgnu skudurėliu, palaikykite valandą. Pakartokite šią procedūrą 3-4 kartus per dieną. Naudodami šį serumą galite lengvai pašalinti įdegį nuo viršutinių lūpų.

2. Glicerinas:

Glicerinas, skirtas įdegiui

Įdegis ant lūpų dažnai atsiranda dėl pigmentacijos. Geriausias būdas sumažinti pigmentaciją yra lūpų drėkinimas. Kiekvieną vakarą tepkite ant lūpų glicerino. Taip jūsų lūpos bus drėkinamos ir išvengsite pigmentacijos. Jis gali lengvai pašalinti lūpų įdegį.

3. Drėkinimas:

gerk vandenį

Be saulės poveikio, lūpos gali patamsėti, jei jūsų kūnas nėra drėkinamas. Gerkite nuo aštuonių iki dešimties stiklinių vandens, kad išlaikytumėte hidrataciją. Taip pat gerkite daug sulčių kartu su citrusiniais vaisiais, nes tai yra natūralus valiklis.

4. Migdolų aliejus:

Migdolų aliejus

Migdolų aliejus – tai dar vienas produktas, padedantis gydyti lūpų įdegį. Kiekvieną vakarą prieš miegą tepkite lūpų migdolų aliejų. Per kelias savaites pastebėsite lūpų šviesėjimą. Migdolų aliejus pašalina negyvas ląsteles iš lūpų.

5. Cukraus šveitiklis:

cukraus šveitiklis

Cukrus yra labai gera šveitimo priemonė. Taip pat galite naudoti cukrų kaip šveitiklį lūpoms. Cukrus pašalins patamsėjusią odą ir išryškins rausvą spalvą. Kad poveikis būtų geresnis, naudokite šveitiklį kasdien. Šis šveitiklis natūraliai pašalina įdegį nuo lūpų.

6. Alyvuogių aliejus:

Alyvuogių aliejus įdegiui

Alyvuogių aliejus yra dar viena lūpų valymo priemonė. Reguliarus alyvuogių aliejaus naudojimas sumažina lūpų įdegį, taip pat palaiko jų drėkinimą. Paimkite reikiamą kiekį alyvuogių aliejaus ir vieną ar du kartus per dieną patrinkite jį ant lūpų, tai sumažins įdegį ir sudrėkins lūpas. Jis gali pašalinti įdegį nuo lūpų.

7. Valykite lūpas:

Šepetėliu lūpas

Valydami lūpas taip pat galite sumažinti įdegį. Kiekvieną rytą išsivalę dantis, šepetėliu nuvalykite lūpas. Jis veiks kaip šveitiklis ir padės sumažinti įdegį ant lūpų. Darykite tai kiekvieną dieną, kad gautumėte geresnių rezultatų.

8. Ciberžolė ir medus:

Ciberžolė ir medus

Visi žinome, kad ciberžolė yra stipriausias gydomasis agentas. Taigi, tepdami ciberžolę ant lūpų, išgydysite patamsėjusias lūpas ir išryškinsite natūralią lūpų spalvą. Dubenyje sumaišykite vienodą kiekį medaus ir ciberžolės ir pasukite. Užtepkite ant lūpų ir šiek tiek patrinkite. Leiskite jam stovėti valandą ar dvi, tada nuimkite jį rankšluosčiu. Jis gali pašalinti įdegį aplink lūpas.

9. Uogos:

Aviečių ir braškių

Vaisiuose, pavyzdžiui, braškėse ir avietėse, yra daug mineralų ir vitaminų, kurie padeda išlaikyti jūsų lūpas gyvybingas ir sveikas. Be to, jie gali įdegusias lūpas paversti minkštomis ir rausvomis. Tam jums reikia:

1. Avietė: Paimkite alavijo gelį, medų ir pusę šaukšto aviečių sulčių ir sumaišykite, tada pasidarykite šveitiklį. Naudokite šį šveitiklį ant lūpų. Palikite 10 minučių, tada nuplaukite. Procedūrą kartokite 2-4 kartus per savaitę.

2. Braškė: Paimkite vazeliną ir į jį įmaišykite pusę šaukšto braškių sulčių. Naudokite jį kaip lūpų balzamą ir kasdien tepkite ant lūpų.

Tai yra devynios tokios namų gynimo priemonės, kurios padės pasiekti lūpų, kurių visada norėjote. Reguliariai naudokite šias priemones, kad gautumėte greitus ir geresnius rezultatus.