Ar žinote apie detoksikacijos dietą 7 dienas? Detoksikacija gali užtikrinti daugiau nei sukurti jūsų akių spindesį, o jūsų odos spindesys gali padidinti energijos lygį, atkurti virškinimą ir padėti atsikratyti kelių kilogramų pertekliaus. Pradėti detoksikacijos dietą gali būti labai elektrizuojanti. Jūs atsikratysite teršalų savo kūne ir kaip papildomą premiją taip pat žinosite, kaip numesti svorio. Taigi, šiandien šiame straipsnyje aptariame detoksikacijos dietą 7 dienas.

7 dienų detoksikacijos dietos planas ir nauda

Detoksikacija yra puikus būdas pašalinti toksinus iš organizmo. Valydamiesi jūs ginate savo kūną kartu su lėtinėmis ligomis ir pagerinate savo svorio metimo tikslus. Nors tai gali atrodyti kaip madinga dieta, kuri reiškia, kad nėra grūdų, pieno, alkoholio ir cukraus. Bet koks detoksikacijos planas yra nuimti naštą nuo organų, kurie valo organizmą, kepenis, žarnyną ir inkstus, tuo pačiu palaikant ir civilizuojant jų veiklą..

7 dienų Detox dietos privalumai:

  • Parama svorio netekimui.
  • Kontroliuokite savo kūno veiklą, valdydami kraujospūdį ir cukraus kiekį.
  • Padidinkite savo pasitikėjimą priimdami sveiką gyvenimo būdą.
  • Įkvėpkite sveikos mitybos elgsenos pokyčių.

Detoksikacijos dietos 7 dienų planas:

Dabar pažvelkite į 7 dienų detoksikacijos dietos planą, kuris yra paminėtas žemiau, ir jie yra tokie;

1) 1 diena: 600 kalorijų:

Pradėkite nuo vaisių. Į savo racioną įtraukite įvairių vaisių, be bananų. Vaisiuose esantys vitaminai, mineralai ir antioksidantai atlieka pagrindinį vaidmenį detoksikacijoje. Juose mažai kalorijų ir riebalų. Be to, vaisiai yra gausus būdas sutvarkyti savo kūną būsimoms detoksikacijos plano dienoms. Pusryčių ir pietų metu išgerkite vieną stiklinę daržovių sulčių be druskos ir nesaldžių vaisių.

2) 2 diena: 1200 kalorijų:

Antroji diena skirta daržovėms. Galite įsisavinti visas daržoves, tačiau turėkite jas žalias, garuose, troškintas ar šiek tiek pakepintas. Pusryčiams pasirūpinkite virta bulve, kuri suteiks jūsų kūnui daug norimos energijos. Tačiau susilaikykite nuo šios daržovės valgymo bet kuriuo kitu paros metu. Norėdami savo daržovėms suteikti skonį, į jas pridėkite daug žolelių, svogūnų ir česnakų. Daržovės aprūpina jūsų kūną gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, angliavandeniais ir ląsteliena.

3) 3 diena: 1100 kalorijų:

Reikalauti vaisių ir daržovių derinio. Tačiau bananai ar bulvės yra visiškai ne. Tai bus naudinga jūsų kūnui, kad gautų natūralią mitybą. Pradėkite šią dieną su kai kuriais vaisiais, o likusiems – lengvų salotų ir pakepintų daržovių. Paruoškite salotas sumaišydami šviežias mėtas, pomidorus, geltonuosius, kūdikių špinatus, pupelių daigus, kresus, cikorijas, raudonąsias paprikas, svogūnus, citrinų sultis su trupučiu alyvuogių aliejaus.

4) 4 diena: 800 kalorijų:

Jei jums patinka bananai, jums patiks ši diena. Šiandien jums gali prireikti tik bananų ir pieno. Turite suvartoti bent 8 mažus bananus su 3 stiklinėmis tonuoto pieno. Siūlomas dubenėlis augalinės sriubos, kad skrandis būtų sotus. Ši diena padės jums papildyti gyvybiškai svarbius jūsų kūno angliavandenių, skaidulų, kalio ir kalcio poreikius.

5) 5 diena: 1100 kalorijų:

Užpildykite puodelį ryžių su lengvu kariu. Idlis arba chapattis, atėmus aliejų ar ghee, gali pakeisti ryžius. Penktą dieną taip pat galite suvalgyti iki 6 šviežių pomidorų. Pridėkite baltymų prie dietos, o ne vegetarai taip pat gali papildyti mėsą ar žuvį.

6) 6 diena: 1300 kalorijų:

Šeštą dieną grįžta prie daržovių. Šį kartą atkreipkite dėmesį į salotas. Šiandien į savo lėkštę taip pat galite pridėti ne vegetariškų patiekalų, bet susieti juos su daugybe daržovių. Turėtumėte stebėti svorio netekimą ir energijos padidėjimą.

7) 7 diena: 1200 kalorijų:

Šią dieną galite laikytis daržovių dietos, kai yra dubuo su mažai cukraus turinčiais vaisiais ir dubuo rudųjų arba virtų ryžių. Ši diena yra labai svarbi, nes ji lėtai išves jus iš detoksikacijos dietos ir sugrąžins į įprastą mitybą.

Tikiuosi, kad jums patiko šis straipsnis ir jis buvo naudingas!