Moterys turi didžiausią darbą žemėje, todėl jos yra tik antros po Dievo. Ir visas šis svarbus darbas yra gimdyti naują gyvenimą. Sutinku, vyrai turi atlikti svarbų vaidmenį, tačiau jei dirva nebus derlinga, sėklos neaugs.

vaisingumo dieta

Nevaisingumo tipai:

Yra įvairių priežasčių, galinčių užkirsti kelią pastojimui, ir tai nereiškia kontraceptikų. Pagrindinės moterų medicininės priežastys yra šios:

  • Nevaisingumas dėl ovuliacijos pasikeitimo gali būti ištaisytas laikantis dietos ir mankštos
  • Nevaisingumas dėl fizinių kliūčių, pvz., Užsikimšusių kiaušintakių, turi būti stebimas gydytojų nustatytais tyrimais, kad būtų nustatyta tikroji problemos priežastis.

Nors apie maistą, didinantį vaisingumą, sklando daugybė mitų, leiskite mums išsiaiškinti pagrindus, kodėl dieta yra būtina norint sustabdyti ovuliacijos pasikeitimą.

Atvirkštinės ovuliacijos priežastys:

Esant nepakankamam/antsvoriui, moteris gali pastoti. Priežastis gana paprasta. Riebalai dažniausiai kaupiasi aplink mūsų apatinius kūnus, pridedant iškilimų ir pakopų. Tai vis labiau pradeda paveikti mūsų kiaušides, kurios dabar patiria didžiulį spaudimą dėl augančių visceralinių riebalų. Jie nustoja ovuliaciją, o mėnesiai gali trukti mėnesiams. Tai netgi gali pereiti prie PCOS, o tai yra dar viena priežastis, kelianti nerimą mūsų reprodukcinei sveikatai.

Taigi šie riebalai turi būti sudeginti ir pašalinti, kad vėl įvyktų ovuliacija ir todėl būtų galima pastoti anksčiau nei vėliau. Vienintelė išeitis – numesti svorio.

Vaisingumo dietos planas moterims:

Žemiau nurodyta informacija jums pasakys apie vaisingumo dietą ir tai, kaip išvengti nevaisingumo nevalgant nurodyto maisto.

Ką reikėtų vengti:

Pažiūrėkime, kokių dalykų reikia vengti norint padidinti vaisingumą.

Trans riebalai:

Laikykitės mylių nuo greito maisto kioskų. Šie riebalai ne tik silpnina mūsų arterijas, bet ir daro didžiulius apatinius pilvo raumenis.

Raudona mėsa:

Pakeiskite mėsą iš savo dietos ir kompensuokite ją augaliniais baltymais. Nesijaudinkite, kad vegetarai taip pat turi kūdikių!

Nugriebtas pienas:

Nugriebtas pienas iš tikrųjų skatina nevaisingumą. Jei jums tai nepatinka, išgerkite šaukštelį ledų ar riebaus jogurto.

Gazuoti gėrimai:

Tai niekam neduoda jokios naudos, o greitai padidina insulino kiekį, o tai nepadeda tinkamai sudeginti riebalų. Tai taip pat padidina PCOS problemas.

Nepersistenkite su treniruotėmis:

Viską perteklius yra blogai, o jei ir toliau numesite svorio, kad išlaikytumėte nulinį dydį, tai tikrai paveiks jūsų hormonus.

Ką valgyti:

Suraskime, kokio tipo maistą valgyti, kad vaisingumas būtų geriausias.

Bananai (vitaminas B6):

Šiame kalio turinčiame maiste yra vitamino B6, kuris reguliuoja hormonus, todėl jo trūkumas gali sukelti nereguliarius ciklus ir blogą kiaušinių bei spermos vystymąsi.

Šparagai (folio rūgštis):

Tai ne tik padeda išlaikyti sveikus plaukus, bet ir sumažina atvirkštinės ovuliacijos riziką. Jis gali būti bet kokios žalios daržovės pavidalu.

Papajos (vitaminas B12 ir cinkas):

Trūkumas padidina nenormalų estrogeno kiekį, kuris gali sukelti hirtruizmą, kuris yra PCOS sukėlėjas.

Kiaušiniai (vitaminas D):

Klinikiniai tyrimai rodo, kad žmonėms, sergantiems PCOS, yra neįprastai mažas vitamino D kiekis, todėl tai yra būtina jūsų vaisingumo dietai.

Migdolai (vitaminas E):

Jame yra antioksidantų, apsaugančių spermą ir kiaušinių DNR. Taip pat jame yra gerųjų riebalų, reikalingų jūsų organizmui. Taigi galime pasakyti, kad tai yra viena iš geriausių vaisingumo dietų.

Citrusiniai vaisiai (vitaminas C):

Vitaminai iš citrusinių vaisių ir uogų pagerina moterų hormonų pusiausvyrą.

Brokoliai (geležis ir selenas):

Geležis reikalinga tinkamai kraujotakai, todėl labai svarbi vaisingumo dietai. Geresnis geležies kiekis padeda išlaikyti apvaisinto kiaušinio stiprumą. Selenas gamina antioksidantus, kurie padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų ir neleidžia suskaidyti chromosomų.

Lašiša (omega riebalų rūgštys):

DHA ir omega riebalų rūgštys yra būtinos bendrai sveikatai ir imunitetui palaikyti.

Geri įpročiai yra labai svarbūs ir daro didelę įtaką tam, kokie mes tampame tėvais. Vaikas turi daug pareigų, todėl geriausia rodyti pavyzdį ir laikytis sveiko gyvenimo būdo. Taigi pradėkite prieš ranką.