Rinkoje yra daug kūno rengybos programų, kurios žada suteikti jums norimą išvaizdą apie jų produktų naudojimą. Rinkoje taip pat yra nauja kūno rengybos programa, kuri tiksliai sako – P9OX. Jame sakoma, kad būsite suplėšytas per 90 dienų ir jei griežtai laikysitės programos, tikrai tai padarysite.

P90x dietos plano paslaptys

„P9OX“ sukurtas remiantis raumenų sumišimu. Jums nebūtina būti tinkamam šiai kūno rengybos programai, tačiau būtinai turėsite būti protiškai pasirengęs. Sporto programą sudaro 12 DVD, kuriuose yra įvairių pratimų. Kai reguliariai mankštinatės, jūsų kūnas pamažu pripranta prie jo ir sukuria atsparumą šiam pratimui. Tačiau P9OX darbo grafikas leidžia kūnui spėlioti, todėl niekada nežino, kas bus toliau. P9OX apima kikboksą, širdies ir kraujagyslių treniruotes, sluoksnių matavimus, pasipriešinimo treniruotes, tempimą ir kt. Tai verčia širdį, plaučius ir raumenis visada dirbti maksimaliu tempu, kad užbaigtų kiekvieną judesį. „P9OX“ taip pat yra jūsų rezultatų stebėjimo kalendorius, kūno rengybos vadovas, mitybos planas ir 12 DVD.

Nuo šio produkto pristatymo klientų atsiliepimai ir įvertinimai buvo tik teigiami. Prieš pradedant šį fitneso režimą, gerai, jei sužinosite viską, kas įmanoma apie šią fitneso programą, nes ši fitneso programa reikalauja įsipareigojimo, todėl turėsite investuoti daug savo energijos ir laiko, kad pasiektumėte savo tikslą. Norėdami geriau suprasti, taip pat galite peržiūrėti „P9OX“ vaizdo įrašus ir istorijas internete, kad gautumėte platesnę perspektyvą apie šią naują kūno rengybos programą.

Tie, kurie pasirenka naudoti P9OX kaip svorio metimo ir kūno tonizavimo priemonę, laukia iššūkis. Pradžioje vartotojas gali jaustis išsekęs, taip pat jausti pečių, nugaros, rankų, pagrindinių raumenų, glutų ir krūtinės skausmą. Šios treniruotės metu nurodyti raumenys naudojami kaip kito raumens stabilizatoriai, todėl raumenys treniruotės pabaigoje patiria visišką išsekimą.

Taip pat svarbu pažymėti, kad P9OX reikia daug vietos, kad treniruotė vyktų. P9OX sistemai reikalingas jogos kilimėlis, pakeliamas strypas, rankų juostos ar svarmenys. Tačiau prabangioje „P9OX“ sistemoje yra 30 dienų atsargų arba „P9OX“ raumenų atstatymo juostos, raumenų atstatymo gėrimai ir ištraukiama juosta. Nesvarbu, kokią P9OX sistemos versiją užsakote, nes tai puiki galimybė mankštintis namuose. Tai taip pat labai naudinga užimtoms bitėms, nes daugumos DVD ilgis yra mažesnis nei viena valanda.

P9OX sistemoje yra trys fazės ir jos yra:

1. Riebalų smulkintuvo fazė.

Ši fazė skirta sumažinti kūno riebalus. Mažėjant kūno riebalams, mažėja ir jūsų energija. Todėl 1 etapas turėtų būti pratęstas tik tuo atveju, jei jums reikia numesti daug riebalų, kitaip šio etapo trukmė gali būti sutrumpinta.

2. Energijos stiprinimo etapas.

Tai geriau suapvalintas, protingas valgymas ir ilgalaikis planas, o šiame etape problemų yra palyginti mažiau. Šis etapas gali būti tęsiamas tiek, kiek jums patinka, jei jaučiatės puikiai ir turite daug energijos.

3. Ištvermės didinimo fazė.

Ši fazė turėtų būti uždirbta. Tik jei norite lengvosios atletikos kūno, turėtumėte žengti šį žingsnį. Taip yra todėl, kad ši fazė pastumia jūsų kūną iki ribos, taigi, jei nenorite atletiško kūno, galite praleisti šį etapą.

P9OX sistema yra nuostabus ir sudėtingas būdas formuoti ir tonizuoti savo kūną. Taigi, jei esate pasirengęs iššūkiui, tęskite šį planą.