Söylediklerinde ciddi olan ve sizin için orada olan insanlarla pek sık karşılaşmazsınız. Arkadaşlar böyle bir nimettir.

Mükemmel bağ hiçbir yerde mevcut değildir ve her çetenin yaşam için sağlam bir şeye dönüşmeden önce birçok kavga ve stres yaşadığından eminiz. Aralarındaki bağ o kadar güçlüdür ki sizi her yerde tanırlar ve zamana direnirler. Ama insan kişiliği çeşitlidir..

Tanıdığınız insanların her birinin yüksek sesle öne çıkan bir kişilik özelliği vardır. Örneğin, birisi koruyucu olabilirken, biri tavsiye verecek en iyi kişi olabilir. Sizin çetenizde de böyle kişiler olduğundan oldukça eminiz. Onlar aynı zamanda hayatta ihtiyaç duyduğunuz insanlardır. neden isimlendirmeye bakmıyorsun?

Arkadaş Türleri

Her Grup İçin İhtiyacınız Olan 8 Arkadaş Türü:

“İhtiyacı olan bir arkadaş gerçekten de bir arkadaştır” sözüne aşina mısınız? Arkadaşlarının kim olduğunu ve kim olmadığını yargılamakta ne kadar iyisin? Bu makale, arkadaşlarınızı nasıl analiz edeceğiniz ve en iyi seçimi nasıl yapacağınız konusunda size rehberlik eder..

A. Danışman:

Tavsiye için ona koşun! Sizin için ve muhtemelen hayatınız için neyin en iyi olduğunu bilir ve hemen hemen her konuda derslerden sonra derslere devam edebilir. O kişi kesinlikle bir nimettir. Kriz zamanlarında onun fikrini alın, mutlaka bir yol açılacaktır..

B. Meydan Okuyan:

Bu kişi her zaman zorluklara açıktır ve hayatın ona attığı tüm sorunları bir meydan okuma olarak görür. Onlar için her şey sorunları kazanmakla ilgili. Hayatta böyle insanlara ihtiyaç var. Sizi motive ederler ve hayatın size sunabileceği her zorluğun bir çözümü olduğundan emin olmanızı sağlarlar..

Farklı Arkadaş Listesi Türleri

C. Zeki Olan:

Çeteniz ya da muhtemelen her çete bu zeki birine sahip olacak! Akıllıdırlar ve tüm sorunlardan ve stresten kolay bir çıkış yolu vardır. Ayrıca gözlemcilerdir ve ağızlarını tam olarak ne zaman açacaklarını ve ne zaman güvenli oynamanın iyi olduğunu bilirler. Peki, kim o?

D. Eğlence Dostu:

Bu kişi kesinlikle eğlence hakkında! Ve günün herhangi bir noktasında eğlenceli her şeye hazırlar. Birlikte takılmayı, oynamayı ve hayatta onlara adrenalin yaşatan her şeyi yapmayı severler. Onlar her çetenin plan yapması ve eğlenceli şeyler yapmak için dışarı çıkması gereken eğlenceli kişilerdir..

okuldaki ve kolejdeki arkadaş türleri

E. Risk Alan:

Onlar ‘beni dene’ tutumu olanlardır. Risk almayı ve yapabileceklerinin ötesine geçmeyi sever. Onlar daha çok meydan okuyanlara benziyorlar ve risk almanın olumlu yanlarını görüyorlar. Risk alan kişiler, çetenin başka türlü asla yapamayacakları şeyleri keşfetmesini sağlamak için çok önemlidir. Size adeta yeni bir eğlence dünyasının kapılarını açıyorlar..

F. Dürüst:

Yüzünde düz! Ve sadece senin ne düşündüğün umurlarında değil. Dürüst olanlar, sahte dostluklardan daha çok dürüstlüğe değer verir. Bir şeyden hoşlanmazlarsa, temiz çıkarlar ve yüzleşmeden önce iki kez düşünmezler. Onları bir arada tutar ve dürüst olmalarını isteyerek arkadaşlarının karşılaşabileceği diğer tüm sorunları çözerler..

gruptaki arkadaş türleri

G. Mentor:

Mentorlar hayatımız boyunca bir nimettir. O (veya) O sizi eğitir ve hayatın her alanında size rehberlik eder. Sizi doğru yola iter ve yaptığınız her işte daha iyi performans göstermenizi sağlar. Pozitiflikle doludurlar ve sadece iyilik yayarlar..

H. Giden:

Partinin yıldızı kim? Peki, sosyal olan! Bu insanlar çok dışa dönükler ve etrafa mutluluk ve coşku yayarlar. Herkesle arkadaştırlar ve neredeyse çevrelerindeki herkesi tanırlar..

Birinin “Asla batmayan tek gemi dostluktur” demesinin bir nedeni var..

Her çete, insanların çeşitli kişilikleri nedeniyle sonuna kadar yaşar ve her biri, daha güçlü bir gemiyle olan ilişkiyi dokumaktan farklı şekillerde sorumludur. İşte bu yüzden hayattaki tüm arkadaş türlerini kucaklamanız gerekiyor..