Stretch džinsai yra modelis, kuris egzistuoja gana ilgą laiką ir kuris niekur nedings artimiausiu metu. Toks didelis skaičius žmonių mano, kad prailgintos kelnės ar džinsiniai audiniai, kad ir kaip juos pavadintumėte, yra ne, bet kokiu atveju, kai viskas gerai padaryta, tai gali atrodyti stulbinančiai!

Tiek seksualinės orientacijos vyrai, tiek moterys dabar linkę dėvėti tampriąsias kelnes. Kad ir kur eitumėte, pamatysite vyrišką ir moterišką pyktį kelnių link.

ištempti džinsai

Yra vienas dalykas, su kuriuo džinsuoja kiekvienas partneris, ir tai yra būdas, kurį jie pratęsė ir po kurio laiko pasirodė pernelyg laisvi. Tai atsitiko greičiausiai kiekvienam iš mūsų, kuris dievina džinsinį audinį, tad kaip žmonės galėtų išspręsti šią problemą?

Įvairių tipų moteriški ir vyriški džinsai:

Kadangi aplinkybės yra skirtingos, jums sekasi, nes tiek daug prekės ženklų gamino tamprius džinsus moterims su įvairiais pratęsimais ir kūriniais, o tai reiškia, kad laisvos, nusvirusios kelnės yra praeities reliktas ir jūsų kelnės nebus pratęsti. Jei jums reikia idealiai priglundančių kelnių, sužinokite, ką reiškia įvairūs džinsinio audinio gaminiai ir kaip/išimtinai tikimybė, kad jie tęsis po apačia.

1. Moteriški 100% tamprios medvilnės džinsiniai džinsai:

Moteriški 100% tamprios medvilnės džinsai

Šokiruojantis 100% medvilnės džinsinis audinys, tai tekstūra, kuri nuolat tęsis, nepriklausomai nuo to, ką darote. Kadangi jo gamyba neapsiriboja, tai reiškia, kad medvilnės stygos augs pačios ir niekada nepakeis mažesnio dydžio, kokio buvo neseniai. Be jokios abejonės, galite juos plauti ir džiovinti ant karšto, kuris trumpam sutrauks; tačiau jie bus dar kartą pratęsti.

2. „Dim Rinse“ džinsai vyrams:

„Dim Rinse“ džinsai vyrams

Tamsūs vyriški džinsai yra netoli pirmos neapdorotos džinsinio audinio pradžios, tačiau buvo ne kartą skalbti, kad išlaikytų šešėlį, tačiau atlaisvintų tvirtumą, lydinčią neapdorotą džinsą.

3. 98/2 tempimo mišiniai:

98/2 Stretch Mišiniai

Kelnės, kurių sudėtyje yra 2% „Lycra“ mišinio ir 98% medvilnės. Tai yra tie, kurie labiausiai išsisuks, atsižvelgiant į tai, kad jie neturi daug atsigavimo. Tai yra standartinė prailgintų džinsinių kelnių kosmetika, o kai jas dėvėsite kelis kartus, jos taps laisvesnės ir prailgės.

4. Vintage džinsai ištempti:

Vintage džinsai tampri

Skirtas asmenims, kuriems reikia pasenusių daiktų – dabar senovinis skalbimas atima laiko, nes suminkština kitą kelnių derinį (tai gali užtrukti metus).

5. Medvilnės/poli mišiniai Moterims tamprūs džinsai:

Medvilniniai/polietileniniai mišiniai tamprūs džinsai moterims

Šie ištempti džinsai vyrams derinami jokiu būdu. Jos yra standesnės ir nėra pačios patogiausios kelnės, todėl, nepaisant pratęsimo, linkusios mažai važiuoti, tačiau jos tikrai neišsiplečia rimtai ir išlaiko savo formą bei dydį dėvėdamos daugybę.

6. Vyrų klasikiniai skalbimo džinsai:

Vyriški klasikiniai skalbimo džinsai

Pavyzdinis skalbimas geriausiai tinka lengvesnėms kelnėms (laisvai priglundančioms ir puikios), dėvintoms papildomai mėgaujantis prastovos įvykiais.

7. Vyriški tamprės džinsai:

Vyriški, tamprūs džinsai

Džinsas yra labai subtilus ir tamprus, panašus į kojines, tačiau medžiaga yra storesnė, todėl jie yra komplimentai kaip kelnės. Labiau patyrę pritaikymai yra poli/medvilnės mišinys; tačiau šiuolaikiškesni turi elastaną ir likrą. Stretch siauri džinsai šiandien yra labai populiarūs.

8. Atpalaiduoti/laisvi džinsai vyrams:

Atpalaiduoti/laisvai priglundantys džinsai vyrams

Tai tinka žmonėms, turintiems daugiau jautienos viršuje ir panašiai pilnesnių kojų. Atsitiktinis/laisvas pritaikymas krenta visais tikslais tiesiai žemyn nuo vidurio, pakabintas iš tikrųjų ir atsižvelgiant į dėvėtojo kojos formą.

9. Mergaičių „Super Stretch/Jegging“ džinsai:

Merginos Super Stretch/Jegging džinsai

Kalbant apie puikų „Jegging“ ar „Super Stretch Jean“, kuris yra labai gerai žinomas ir visur, kur esate šiandien, turėtumėte būti budrūs. Jos gali būti tikrai malonios ir tokios pat tamprios kaip pėdkelnės, tačiau tuo atveju, jei jų nesuprantate, jos išsiplės ir nukris, panašiai kaip ir puikus 98/2 mišinys. Šie džinsai taip pat yra juodų siaurų džinsų.

10. Vyriški „Levi’s Stretch Jeans“:

Vyriški Levi's Stretch Jeans

Tai nepaprastai tamprūs ir malonūs, pasižymintys nereikšmingomis išplečiamosiomis savybėmis. Tačiau tai priklauso nuo jų dėvėjimo kiekio.

11. „Super Stretch“/išlaikykite savo formą džinsinis audinys:

Itin ištemptas/išlaikykite savo formą džinsinis audinys

Tai stulbinančio ruožo mišinys, kuris be jokios žalos priglunda į formą, subtili medvilnė ir poli mišinys, kad būtų išlaikytas. Jie primena itin tamprius džinsus vyrams, kurie gali ištraukti beveik 2 dydžius; tačiau jie priglunda prie jūsų kūno ir prilimpa kaip kojinės.

12. Tiesūs/ploni džinsai ištempti:

Stretch tiesūs/ploni džinsai

Tiesios/plonos kelnės puikiai dera su daugeliu kūno formų, tačiau ypač gerai tinka žmonėms, kurie pasižymi tinkamu ir atletišku kūnu. Kelnės turėtų šiek tiek apimti šlaunis, kelius ir blauzdas, atsipalaiduoti aplink apatines kojas.

13. Vyriški „Jogg“ džinsai:

Vyriški Jogg džinsai

Tai džinsinis mišinys, kuriame derinamos džinsinės ir prakaito kelnės, todėl subtilus ir malonus prakaito dusulys. Šiuo metu, priklausomai nuo to, kokią skalbimo ir kirpimo priemonę perkate, ir nepriklausomai nuo to, ar perkate labiau patyrusį, unikalų „Jogg Jeans“ derinį ar šviežesnį derinį, jie bus pratęsti.

14. „Fit Skinny Jeans“ vyrai:

„Fit Skinny Jeans“ vyriški

Kelnės atrodo neįtikėtinai su ilgos linijos marškinėliais ir retro teniso bateliais, skirtais miesto atmosferai, arba su apipjaustytu baikerių kailiu ir „Chelsea“ batais, kai režisuojama roko stilius.

15. Elastingi džinsai iš Lee:

Elastingi džinsai iš Lee

Jei jums reikia puikaus džinsinio audinio su nelankstesniu ar storesniu džinsiniu audiniu, tačiau nekenčiate savo kelnių, esančių užpakalinėje dalyje ir kojose, tai tikrai jas aptempkite ir prailginkite. Galite šlapiai juos prailginti, nuleisdami ankštus plotus ir dėvėdami, kol jie visiškai priglunda.

Džinsinis audinys yra pritaikytas kūnui, besitęsiančiam, įrėminant raukšles ir anomalijas, nes susidėvi laikai. Įtempti džinsai turėtų būti malonūs, nesikeičiant stiliaus ir tam tikru mastu turi būti racionalūs, o tai pagerėja žinant jūsų faktinį tinkamumą ar vidurio sekcijos įvertinimą. Bet kokiu atveju, džinsinio kelnių atvirumas masėms nereiškia, kad poros pirkimas pateks į vietą be jokių problemų.