İnci takı her kadının gardırobunda olmasını istediği bir aksesuardır ve bunun birçok nedeni vardır. Her kıyafete uygun olanı ve ikincisi, herkesin stil anlayışına uygun sayısız tasarımla geliyor. İnci mücevher, dünyanın her yerindeki her yaştan ve her kesimden kadınlar için bir moda ifadesi olmuştur..

2018’de Bayanlar İçin En Yeni ve Güzel İnci Takılar:

İşte kesinlikle yakalayacağınız en iyi 15 inci mücevher.

1. Dairesel Jhumkalar:

Dairesel Jhumkalar

Bu güzel inci jhumkas, her Hintli kızın temel mücevher ürünüdür. Bronz kaplama ve detaylı inci ile alaşımdan yapılmıştır. Kurta ve sare veya diğer geleneksel kıyafetler üzerine giyilebilirler. Düz bir zincirle veya inci kolyeli bir zincirle eşleştirilebilirler..

2. Kundan İnci Kolye:

Kundan İnci Kolye

Bu Kundan kolye, inci gelin takıları arasında en iyisidir. Tasarımı ve bileşimi, herhangi bir gelinin asil ve varlıklı görünmesini sağlayabilir. Bu ağır takı, gelinliklerin yanı sıra, sallantılı küpelerle kombinlenen geleneksel kıyafetlerin üzerindeki diğer işlevlerde de kullanılabilir..

3. İnci Bilezikler:

İnci Bilezik

İnci bilezikler, Hintli Bayanlar ve dünyadaki diğer kadınlar tarafından hala popüler olarak talep edilen başka bir eski modadır. Diğer sade ve sade bileziklerin aksine inciler, bileziklere daha fazla tasarım ve güzellik katar. Bu inci bilezikler günlük kullanım için kullanılabilir veya inci kolye veya zincirle uyumlu geleneksel kıyafetlerin üzerine giyilebilir..

4. Platin İnci Küpeler:

Platin İnci Küpe

Bu platin kaplı gümüş inci damla küpeler, en son inci takı tasarımında modadır. İster gece ister gündüz, birden fazla kez giyilebilir. Hassas bir şekilde tasarlanmış alaşım, taş ve incilerden yapılmıştır. Zarif görünüyorlar ve minimal bir aksesuar görünümü verebilirler..

5. Altın Kaplama İnci Kolye:

Altın Kaplama İnci Kolye

Bu altın kaplama inci kolye, gösterişli bir mücevher arayanlar için tasarlandı. Altın kaplamalı ve kristaller ve kübik zirkonya pırlantalarla süslenmiş alaşımdan yapılmıştır. Büyük bir toplantıda giymek için mükemmel bir parçadır ve görünümü tamamlamak için küpelerle eşleştirilebilir..

6. Damla Küpeler:

Damla Küpe

Bu güzel damlacık inci küpeler, çağdaş tasarımı nedeniyle günümüzde modern kadınların tercih ettiği ince inci takılardan biridir. Hem resmi hem de resmi olmayan toplantılarda giyilebilir ve görünümü tamamlamak için sade bir inci zincir veya bilezik ile eşleştirilebilir..

7. Tatlı Su İnci Takıları:

Tatlı Su İnci Takıları

Bu tatlı su inci mücevher küpeleri en son moda trendi. Çok ağır değil ve yine de çok moda. Birçok modern kadın, ofiste veya diğer resmi kurulumların yanı sıra geleneksel kıyafetleri de giyer. Her iki küpeye de bir inci yerleştirilmiş alaşımdan yapılmıştır. Bunu gezi için normal kullanımınız için deneyin.

8. İplik İnci Kolye:

İplik İnci Kolye

Bu sarı ve turuncu iplikli inci mücevher, modern tarzdaki mücevherlerin görünüşüdür. Alaşım ve ağır altın takı günleri geride kaldı. Bu iplik ve incilerden yapılmıştır ve el yapımıdır. Sıradan bir mekân veya tatil ortamı için giyilebilir.

9. İnciler ve Yeşil Oniks Kolye:

İnci ve Yeşil Oniks Kolye

İnci ve yeşil oniks ile yapılan bu güzel karışım kolye, bu kolyeyi zarif bir parça yapıyor. Bir sari veya lehenga üzerine takılmak için mükemmel uzun bir kolye. Büyük ve asil bir görünüm verebilir ve çekici görünebilir..

10. Altın Süslü Küpeler:

Altın İşlemeli Küpeler

Bu süslenmiş altın küpeler, muhteşem görünmek istediğinizde ancak minimum aksesuarla harika bir moda ifadesi yapabilir. Hassas bir şekilde tasarlanmış renkli taşlar ve inci ile yapılmıştır. Görünümü tamamlamak için geleneksel bir kıyafet üzerinde sade bir altın zincir veya bir bilezik ile eşleştirilebilir..

11. Kemp Kolye:

Kemp Kolye

Jhumkaslı bu renkli kemp kolye, büyük mücevherler yapabilir. Ağır geleneksel kıyafetler için mükemmel bir seçimdir ve tercihen akşam işlevlerinde giyilebilir. Jhumkas ve boyun parçası, mücevherlerin görkemli ve asil görünmesi için altınla kaplanmış alaşımdan yapılmıştır..

12. İnci Yüzük:

İnci Yüzük

Bu beyaz inci yüzük, dünya çapında birçok kadın ve erkek tarafından giyilen ortak bir aksesuardır. Altın alaşımından ve üstünde büyük bir inci olan taşlardan yapılmıştır. Minimal bir aksesuardır ve inci kolye ve küpelerle kolayca tamamlanabilir..

13. Gümüş İnci Seti:

Gümüş İnci Set

Bu zarif gümüş kaplama inci seti, bir sonraki büyük göreviniz için mükemmel bir aksesuardır. Parlak bir görünüm vermek için gümüşle kaplanmış sade incilerden yapılmıştır. Birlikte iltifat etmek için bir kolye, bilezik ve küpeler ile birlikte gelir. Resmi kurulumlarda da giyilebilir.

14. Gerdanlık Kolye:

Gerdanlık Kolye

Bu güzel gerdanlık inci kolye, ağır aksesuarlar kullanmayı seven bayanlar için bir zorunluluktur. Taş ve alaşımla harmanlanmış altın, beyaz ve gümüş incilerden yapılmıştır. Size asil ve varlıklı bir görünüm verebilir ve anında bir moda ifadesi yapabilir. Bir sari veya başka herhangi bir geleneksel kıyafet üzerine bir bilezik ile iltifat edilebilir..

15. Altın İnci Bileklik:

Altın İnci Bileklik

Bu inci kolye, altın ve beyaz incilerin bağlı olduğu altın alaşımlı zincirden yapılmıştır. Her kıyafetle ve hemen hemen her durumda giyilebilecek zarif bir mücevher parçasıdır. Aksesuarı minimal tutarken size sofistike bir görünüm verebilir. Taşıması kolaydır ve duruma göre sarkan küpelerle tamamlanabilir..

İnci takılar her zaman en zarif aksesuar olarak kalacak ve insanlar tarafından ihtiyacına göre giyilecektir. İnci takı söz konusu olduğunda, inci kolyeden yüzüğe, küpeden bileziğe ve daha pek çok seçeneğe sahiptir. Görünümünüzü minimal tutarken size şık bir dokunuş verebilir..