Džinsai yra mėgstamiausia apranga tiek vyrams, tiek moterims be amžiaus. Yra keletas prekės ženklų, kurie per metus siūlo įvairius džinsus, o nauji modeliai atsiranda virš senų paprastų džinsų, kad sukurtų naujas tendencijas. Populiarėjantis populiarių džinsus gaminančių prekių ženklų pavadinimas yra amerikiečių prekės ženklas „Wrangler jeans“, dirbantis nuo 1904 m. Prekės ženklas yra populiarus tiek vyrams, tiek moterims. Prekinis ženklas tuo pačiu metu siūlo naujus dizainus su didžiausiu patogumu ir ilgaamžiškumu, todėl tai yra vienas iš geriausių džinsų prekės ženklų.

Geriausi „Wrangler“ džinsai moterims ir vyrams Indijoje:

Štai keletas plačiai paplitusių „Wrangler“ džinsų Indijos dizaino, pasirinktų pagerinti jų mados standartą.

1. „Cowboy Cut“ džinsai vyrams:

„Cowboy Cut“ džinsai vyrams

Kaubojiško kirpimo džinsai yra paprasti, tačiau dėvėtojui suteikia stulbinančią išvaizdą. Vyrams skirti „Wrangler“ džinsai yra tiek tamsiai, tiek šviesiai mėlynos ir juodos spalvos su ribotomis pusėmis. Džinsai patogiai priglunda prie juosmens, o nusileidę džinsai šiek tiek praranda. Džinsams taip pat suteikiamas tinkamas ilgis, apimantis tam tikrą pėdų dalį. Kad džinsai įgautų tobulą kaubojų išvaizdą, jiems suteikiamas aukšto juosmens dizainas.

2. Tvirti vyriški džinsai:

Tvirti vyriški džinsai

„Wrangler“ vyriškas džinsas, kuris suteikia jums įvairių spalvų ir pageidaujamų drabužių, yra tvirtas bendrovės pristatytas dizainas. Vyriški džinsai „Wrangler“ suteikia aksomo išvaizdą ir tekstūrą, viso ilgio, plačiai dėvimi reguliariai dėvint. Visi džinsai yra pagaminti iš nedidelio švaistymo ir tiksliai juosmens. Džinsai taip pat yra oficialūs drabužiai įvairiose įstaigose.

3. „White Wash“ džinsai moterims:

Balti skalbimo džinsai moterims

Paprasta su beždžionių skalbimo baltu efektu priekinėje kelio dalyje yra žavinga tarp moterų. Moteriški „Wrangler“ džinsai priėmė dizainą, suteikdami jai liesą išvaizdą ir jausmingą išvaizdą. Džinsų juosmuo tinka tiek aukštu, tiek žemu juosmeniu, viso ilgio. Dizainas taip pat yra prieinamas kitomis šildančiomis spalvomis, tokiomis kaip juoda, ruda, mėlyna, rožinė, balta ir tt, kad jūsų kolekcijai būtų suteikta keletas atspalvių. Džinsai gali būti nešiojami tiek biure, tiek asmeniniam drabužiui.

4. Patchwork džinsai moterims:

Patchwork džinsai moterims

Nauja moteriškų džinsų kolekcija yra pakeista su kišenių dizainu. Paprasti tamsiai mėlyni džinsai yra kišenėse su kišenėmis, šiek tiek horizontalios ir vertikalios šviesios spalvos linijos ties keliu ir žemiau, kad būtų sukurtas unikalus dizainas. Džinsai priglunda nuo juosmens iki kelių, o apatinė dalis yra šiek tiek prarasta, o tai įkvėpta undinėlės išvaizdos siauruose džinsuose. Tokie džinsų modeliai yra populiarūs kolegijose, išvykose, atostogų stebėjime ir kt.

5. Retro džinsai vyrams:

Retro džinsai vyrams

Vyriški „Retro Wrangler“ džinsai yra gana tinkami žmonėms, kurių svoris yra nedidelis. Džinsai apžvelgia 80 -ųjų džinsų madą, kuri yra grubiai mėlynos ir juodos spalvos. Tai yra vienas iš įprastų džinsų modelių, kuriuos dėvi vyrai kasdieniam dėvėjimui ar laisvalaikio atostogoms su šviesiais, juodais ir baltais marškinėliais. Tiesio kirpimo džinsams suteiktos storos kraštinės, kad džinsai būtų šiurkštūs ir tvirti ilgam dėvėjimui.

6. „Progear“ vyrų džinsų dizainas:

„Progear“ vyrų džinsų dizainas

„Wrangler“ visada buvo naujienų apie naujus dizainus, kuriuos jis suteikia jaunimui. Naujai vyriškų „Wrangler“ džinsų kolekcijai suteikiamas dviejų spalvų efektas, derinant džinsinius džinsus su medvilninėmis medžiagomis. Taip, džinsai trumpai atrodo kaip džinsai, o apatinė dalis pagaminta iš pilkos spalvos medvilninės medžiagos su džinsų kraštais šonuose. Dizainą dėvi jaunimas kolegijose, išvykose, iškylose ir daug daugiau, su odomis prigludusiomis viršūnėmis.

7. Suplėšytas moterų „Wrangler Jean“:

Suplėšytas moterų „Wrangler Jean“

Suplėšyti dizainai yra madingi tarp moterų, kad būtų pakeista išvaizda. Tamsiai mėlynos spalvos paprastų moterų „Wrangler“ džinsų šlaunys yra baltos spalvos, o juosmens pusėje – kryžminio pamušalo raštai. Kad jis taptų stilingesnis, jam suteikiamas kulkšnies ilgis ir suplyšę dizainai abiejuose keliuose. Džinsus paaugliai nešioja išvykoms, iškyloms ir vakarėliams kartu su odomis aptemptomis viršūnėmis.

8. „White Wrangler“ moteriški džinsai:

„White Wrangler“ moteriški džinsai

Balti džinsai su kulkšnių ilgio dizainu suteikia žavingą išvaizdą moterims su plonomis kojomis. „Wrangler“ džinsai yra šiek tiek pamesti, o jų galas yra apvalus trikampis. Šie džinsai yra tiek žemo juosmens, tiek aukšto juosmens modelių. Džinsų dizainas su trumpomis viršūnėmis ir aukštakulniais suteikia tikslią išvaizdą kojoms. Dizainas taip pat yra kitų spalvų, tokių kaip juoda, raudona ir rožinė.

9. „Woodman Camo“ vyrų džinsai:

„Woodman Camo“ vyrų džinsai

Ieškote kitokio dizaino džinsų! „Wrangler“ pristatė naują kolekciją, kurioje yra įvairių teptukų, panašių į karines kelnes, atspaudai. „Woodman camo“ modeliai yra su švelniais plonais džinsais su lašais, nuo juosmens iki apačios, tvirtai baigiant kojomis. Su ironijos spalvomis, džinsai puikiai parodo tokius įvykius kaip sekimas, kopimas į kalnus, žygiai miško laužavietėje ir kt.

10. Wrangler firmos Work Wear vyriški džinsai:

„Work Wear“ vyriški džinsai iš „Wrangler“

„Wrangler“ garsėja darbiniais džinsais, su kuriais jums tarnauja. Panašus „Wrangler“ juodų džinsų dizainas, pateisinantis įmonės egzistavimą, yra gana populiarus tarp dirbančių vyrų. Džinsams suteikiama didžiulė išvaizda ir sumažintas dydis, todėl dėvėtojas gali dirbti komforto zonoje. Jis taip pat yra gana patvarus su dvigubomis susiūtomis kišenėmis ir šonais bei plačiomis galomis, kurios papildo jo pasitenkinimo zoną.

11. Vintažiniai moteriški džinsai:

Vintažiniai moteriški džinsai

Norite, kad 70 -tieji metai atsigręžtų į jūsų asmenybę! Vintažinės išvaizdos moteriška Wrangler džinsų kolekcija tikrai išpildys visus jūsų norus. Mėlynos spalvos džinsai suteikia konkurentų kitiems džinsams, atsižvelgiant į džinsų spalvą ir taškinį dizainą su slankiojančiomis kišenėmis ir sulankstomais galais abiejose pusėse. Galai suteikia keletą šortų, panašių į išvaizdą tarp kelių ir kulkšnių.

12. „Mid Rise“ moterų džinsai:

„Mid Rise“ moteriški džinsai

„Wrangler“ džinsai moterims su nauju raštu ir spalvų medžiaga buvo pristatyti jaunimui. Džinsai yra pagaminti iš tamsiai mėlynos ir pilkos spalvos, su atspausdintais atspaudais, padarytais įvairiais raštais, tokiais kaip gėlės, ilgos juostelės ir tt vakarėliai ir tt Džinsams suteikiamas visas ilgis, aukštesnis juosmuo, kuris puikiai sukimba. Džinsai puikiai priglunda prie kūno ir todėl yra pirmasis pasirinkimas lieknoms moterims, norinčioms atskleisti lieknas kojas.

13. Dailidžių džinsai vyrams:

Dailidžių džinsai vyrams

„Wrangler“ džinsai staliams taip pat suteikė didelį džinsų pasirinkimą. Mėlyni džinsai yra su įvairiais kišenėmis priekyje, gale ir šonuose, todėl dailidės gali laikyti savo instrumentus. Džinsai taip pat pagaminti iš dvigubos medžiagos dangos, kad jie būtų stipresni vartotojams. Džinsai yra įvairių ilgių, kad vartotojas atsipalaiduotų dirbdamas įvairiose pozicijose. Džinsų kategorijoje galite pasirinkti savo mėgstamą atspalvį, pavyzdžiui, mėlyną, dangaus mėlyną, juodą, rudą ir kt.

14. Krovininiai džinsai vyrams:

Krovininiai džinsai vyrams

Vyriški „Wrangler“ džinsai su krovinio raštu suteikia dėvėtojui planuotojo išvaizdą. Krovininiai džinsai yra pagaminti iš plono džinsų sluoksnio su medvilniniu prisilietimu. Džinsams suteikiama laisva ir dėžutinė išvaizda su įvairiomis papildomomis šoninėmis kišenėmis. Džinsai nešami į kolegijas, iškylas ir kitus renginius. Šio tipo krovininių džinsų patogumas yra geriausias drabužis stebėjimui ir kitiems panašiems įvykiams. Krovininius džinsus dėvi ir šokėjai, mėgstantys judėti hiphopo judesiais.

15. „Capri“ džinsai moterims:

„Capri“ džinsai moterims

„Wrangler“ džinsų moterims pristatytas „Capri“ džinsų dizainas suteikė nuostabių raštų įvairioms progoms. Džinsai yra pagaminti iš lygios džinsinės medžiagos, kuri vėliau buvo suprojektuota gėlių raštais su mažais raudonos, baltos, geltonos ir žalios spalvos siuvinėjimais. „Capri“ ilgis yra šiek tiek žemiau kelio, jį supa įvairios kišenės. Prie „Capri“ pridedami įvairūs žemos ir tinkamos spalvos trikotažai bei ilgi kulniukai, suteikiantys nuostabią išvaizdą.

Džinsai „Wrangler“ yra supaprastintos formos, nes jie labiau orientuoti į oficialų dėvėjimą. Dauguma jų dizainų yra pagaminti iš paprasto pagrindo, ant kurio atliekamas baltas skalbimas, siuvinėjimas, spausdinimas ir kt. „Wrangler“ yra labiausiai patikimas prekės ženklas, kai kalbama apie ploną sluoksnį, bet patvarų. Galima įsigyti įvairių spalvų, dažniausiai parduodamas mėlynos ir juodos spalvos atspalviais, kuriuos specialiai nešioja darbuotojai, ir tai yra pagrindinis įmonės tikslas. Jis siūlo didžiulį dydžių asortimentą, kuris gali tilpti ploniausiam ir stambiausiam asmeniui be amžiaus.