Džinsai visada buvo madingi ir bus. Išsirinkti tobulą džinsų porą pagal savo pasirinkimą ir apsirengimą tampa šiek tiek sunku. Yra tiek daug džinsų tipų ir dabar jie yra tiek daug spalvų. Kadangi vožtuvas yra madingas, turime daugiau pasirinkimų. Spalvoti džinsai taip pat yra įvairių dizainų, stilių ir audinių. Jie puikiai tinka bet kokiai aprangai, sakykime, kad tai vakarėlis, darbas ar bet kokia proga, kuri tinka visiems.

Geriausi spalvoti džinsai moterims ir vyrams:

Suraskime čia su minėtais stilingais 2018 metų vyrų ir moterų spalvotais džinsais.

1. Dizainerių spalvoti džinsai:

Dizainerių spalvoti džinsai

Tai labiausiai pageidaujami džinsai vakarėliams. Dizainerių džinsai turi turtingą dizainą, taip pat turtingus kirpimus ir audinius. Jie sudaro nuostabią aprangą, kai suporuoja dizainerių viršūnes. Tai gali būti maži džinsai arba ilgi arba gali turėti daug spalvų ir raštų.

2. Oficialūs moteriški džinsai:

Formalios spalvos džinsai

Tai oficialūs džinsai, kuriuos galima dėvėti bet kur ir bet kada. Geriausias dalykas šiuose džinsuose yra tai, kad jie taip pat būna įvairių įdomių spalvų. Naudodami variantų spalvą, galite juos suporuoti su keliais viršūnes ir sudaryti skirtingus drabužius kelioms dienoms. Šios spalvos džinsus galima dėvėti ir biuruose dėl jų elegancijos ir paprastumo. Tai suteikia komforto jūsų aprangai.

3. Party Wear Spalvoti džinsai:

Vakarėlio dėvėti spalvoti džinsai:

Džinsai taip pat gali būti vakarėlio apranga. Naudodama skirtingas spalvas, aprangai suteikia visiškai kitokį patrauklų vaizdą. Šie spalvoti džinsai yra puikus būdas dėvėti kažką spalvingo ir dar elegantiško. Ryškios spalvos, tokios kaip raudona, rožinė, mėlyna ir tt, suteikia kitokį vaizdą, o ne džinsinio rašto. Viršų galite naudoti pagal savo spalvotus džinsus.

4. Chaki spalvos džinsai:

Chaki spalvos džinsai

Chaki spalva yra kita spalva, garsėjanti visų tipų drabužiuose. Jis atrodo blaivus ir elegantiškas, todėl tampa populiaresnis tarp drabužių. Chaki spalva gerai atrodo su švelniomis spalvomis ir dėvi grakštų stilių. Dabar džinsų spalvos taip pat yra chaki spalvos, todėl jas lengva dėvėti ir derinti. Šie chaki spalvos džinsų modeliai yra šiek tiek kitokie, tačiau priimtini šių dienų moterims.

5. Vaikų spalvoti džinsai:

Vaikų spalvoti džinsai

Būdami vaikas ar suaugęs, turite visus reikalingus drabužius. Dabar yra tiek daug vaikų džinsų spalvų, tiek daug spalvų. Geriausias dalykas šiuose džinsuose yra tai, kad jie yra tiek daug spalvų. Naudodami šias spalvas, kiekvieną dieną galite naudoti naują drabužį vaikams.

6. „Boot Cut“ spalvoti džinsai:

Boot Cut spalvoti džinsai

Kalbant apie madą, kaip jas galima palikti. Garsieji batų kirpimo džinsai. Jie buvo žinomi 80 -aisiais. Anksčiau jie buvo tik vienos spalvos, o dabar yra daug spalvų. Šie batų kirpimai yra plačiai šalia pėdos ir yra nuostabi apranga, kai jie derinami su mišriomis spalvomis.

7. Spalvoti džinsai:

Spalvoti džinsai

Kitas garsus džinsų tipas buvo platūs džinsai. Dabar, kai jie grįžo į madą, jie buvo įvairių spalvų. Jie atrodo gana nuostabiai ir sukuria elegantišką aprangą. Yra ryškių spalvų, dėl kurių jūsų platėjantys džinsai gali atrodyti nuostabiai.

8. Beždžionių skalbimo spalvoti džinsai:

„Monkey Wash“ spalvoti džinsai

Beždžionių skalbimas buvo dar vienas garsus džinsų tipas. Kai jis buvo paleistas, jis turėjo 2-3 spalvas. Dabar jame yra daug spalvų. Dangaus mėlyna spalva mergaitėms atrodo labai gražiai. Galimos įvairios spalvos nuo dangaus mėlynos iki mėtinės žalios spalvos.

9. Lieknos spalvos džinsai:

Siauros spalvos džinsai

Labiausiai dėvimi siauri džinsai. Kadangi šio naujo tipo džinsai tapo populiarūs madoje, spalvos taip pat yra svarbios. Šie džinsai prilimpa prie jūsų kūno ir suteikia kūno formą. Jame taip pat yra daug spalvų, kurios puikiai atrodo derinant prie kontrastingų drabužių.

10. Supjausto spalvotus džinsus:

Supjausto spalvotus džinsus

Tai dar viena šiuolaikinė mada, tapusi traukos centru. Taip pat žinomi kaip suplyšę džinsai, žmonės tikrai mėgsta juos dėvėti ir labiau džiaugiasi išbandydami juos skirtingomis spalvomis. Dabar, kai jame yra daug spalvų, jie dėvimi labai dažnai ir atsitiktinai.

11. Spalvoti vaikino džinsai:

Spalvoti vaikino džinsai

„Boyfriend“ džinsai yra dar vienas merginų mados dalykas. Jie nori dėvėti laisvus džinsus ir turėti visiškai kitokį stilių. Dabar, kai šie džinsai yra spalvos, jie nori daugiau. Tai tapo nauja moteriškų džinsų tendencija.

12. Spalvoti cigarečių džinsai:

Spalvoti cigarečių džinsai

„Slim fit“ taip pat turi keletą tipų, žinomų kaip cigarečių džinsai. Jie yra tokios formos kaip cigaretė ir yra įvairių spalvų. Jie taip pat gali būti dėvimi kasdien ir kaip kasdieninė suknelė. Džinsų spalvas raudona, geltona, ruda, violetinė labai dėvi žmonės, mėgstantys eksperimentuoti su spalvomis.

13. Spalvoti plačių kojų džinsai:

Spalvoti plačių kojų džinsai

Tai džinsai su plačiais pjūviais nuo paties kelio. Paprastai iš pradžių jie buvo pagrindinių džinsinių spalvų, tačiau dabar jie yra bet kokios spalvos, kurią norite turėti. Naudodami šias kelių spalvų parinktis, šie spalvoti džinsai moterys dabar dėvimi derinant derinius.

14. Spalvoti „Capri“ džinsai:

Spalvoti „Capri“ džinsai

„Capri“ visada buvo madingi ir buvo tinkami žmonėms, turintiems trumpą aprangą. Kadangi yra tiek daug spalvų, „Capri“ dabar dėvimi su daugybe viršūnių ir netgi gaminami deriniai ir derinami drabužiai. Jie atrodo labai šauniai tokiomis spalvomis kaip balta, juoda, oranžinė ir kt.

15. Spalvoti džinsai su rankogaliais:

Spalvoti džinsai su rankogaliais

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – rankogalių spalvos džinsai. Šie džinsai yra sulankstyti šalia kulkšnių, kad atrodytų trumpai. Šių džinsų yra daug spalvų. Jie dėvimi atsitiktinai. Jie taip pat atrodo labai mieli įvairiomis spalvomis, todėl galite tapti nauja apranga skirtingoms dienoms.

Tai yra keletas madingų spalvotų džinsų stilių, kuriuos galima išbandyti turint spalvingų variantų. Jie gali būti dėvimi įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui, vakarėliuose, darbo vietose ar net atsitiktinai. Išbandykite juos pagal savo poreikius.