„Capri“ džinsų modeliai, plačiai dėvimi tokiose šalyse kaip JAV, Lotynų Amerika ir Europa, dabar taip pat populiarėja Azijos šalyse. Paprastai jie būna su kelnių ilgiu, esančiu tarp kelio ir blauzdos arba, tarkime, kulkšnies.

Geriausi „Carpi“ džinsai moterims:

Štai keletas patrauklių dizaino džinsų „capri“ moterims, kurie gali jums padėti apsiperkant.

1. Capri džinsai su užtrauktuku:

Capri džinsai su užtrauktuku

Kai prie „capris“ pridedami užtrauktukai, net ir paprasčiausi „Capri“ dizainai tampa stilingi. Čia esantiems paprastiems džinsams išorinėje pusėje yra užtrauktukas, kurį galima palikti atvirą arba uždarytą, kad būtų sukurtas unikalus dizainas. Gaukite jo dizainą prie savo atsitiktinės aprangos.

2. Sulankstytas kelio ilgis Capri:

Sulankstytas kelio ilgis Capri

Įdomus moterų dizaino „capri jean“, kurį dažniausiai renkasi kolegijos paaugliai, yra džinsai, kurių galas sulankstytas iki kelių. Išbandykite šį modelį savo kolegijos dienomis, ant baltos spalvos „Capri jean“ gaukite baltą viršutinę dalį.

3. Plunksninis „Capri“ dizainas:

Plunksninis „Capri“ dizainas

Populiarus „Capri“ dizainas, naudojant ašmenis, yra plunksnuotas „Capri“ dizainas. „Capri“ vidutinio ilgio džinsams nupjauti ašmenys, kurie atrodo plunksniškai ant kojų, sulenktais baltais galais. Šio tipo dizainas buvo sukurtas unikaliu būdu, rinkoje yra kažkas kitokio, bet stilingo modelio.

4. Laisvas Capri dizainas:

Laisvas „Capri“ dizainas

Norite pažvelgti į 90 -uosius! Moterims tinkantys laisvi džinsai „Capri“. „Capri“ yra suteptas guminis juosmuo, laisvai priglundantis nuo viršaus iki apačios, todėl dėvėtojui patogu. Jei jums reikia gero patogaus „Capri“, išbandykite tokio tipo dizainą savo kasdienei aprangai.

5. „Crop Capri“ plovimas:

„Wash Crop Capri“ dizainas

„Wash cap“ moteriški „capri“ džinsai yra geriausias pasirinkimas jauniems paaugliams, ieškantiems dėmių. „Capri“ šonuose ir šalia kelių yra sutrumpintas dizainas. Jei planuojate išvykti su draugais, įsigykite šiuos džinsus, kad parodytumėte savo aprangos jausmą.

6. Kvailus juodasis Kapris:

Kvailus juodasis Kapris

Juodos spalvos aksominių moterų „Capri“ džinsų dizainas suteikia jums dizainerio išvaizdą. „Capri“ suteikiamos kelios įvairių stilių kišenės, susietos su diržu apatiniame gale. Ant juodos spalvos kelnių galite naudoti bet kokią viršutinę dalį ar trikotažą, ši „Capri“ stiliaus kelnaitė tikrai gera juodos spalvos. Naudodami šį juodą „Capri“ džinsą įgausite naują išvaizdą.

7. Stygomis surištas Kapris:

Stygomis surištas Kapris

Balti Capri džinsai iš medvilninių džinsų medžiagos tikrai būtų geriausias drabužis vasarai ar profesiniam paplūdimiui. „Capri“ keliuose yra surišta pabaiga su keturiomis kišenėmis, po dvi iš abiejų pusių. Vasaros sezonu moterys gali išbandyti šį baltos spalvos „Capri“, taip pat išvykoms į paplūdimį ar žygiams.

8. Gėlių Capri dizainas:

Gėlių „Capri“ dizainas

Mėlynas džinsinis kapris, pagamintas iš medvilnės ir džinsų derinio, yra gražiai dekoruotas gėlių atspaudais. Tamsiai mėlynos spalvos „Capri“ kelio ilgis yra šviesiai mėlynos gėlių atspaudų su dviem kišenėmis už nugaros. „Slim fit“ moterys gali išbandyti šį modelį reguliariai naudoti; gausite ištemptą gėlių dizainą „Capri“ džinsuose.

9. „Wings Capri“ dizainas:

„Wings Capri“ dizainas

Mėlynajam džinsui „capris“ suteiktas sparnų dizainas, kad jis atrodytų angeliškai. Odai tinkantis „Capri“ šonuose ir kišenėse yra su sparneliais su mažais sidabro spalvos karoliukais, kurie labai padidina jų išvaizdą. Šį stilių dažniausiai renkasi kolegijos merginos, mėgstančios tyrinėti savo grožį su jos mados tendencijomis.

10. Sunerimę „Capri“ džinsai:

Nusivylę „Capri“ džinsai

Moteriški džinsiniai kapriukai su kulkšnies ilgiu, kai jie atrodo sunerimę, puikiai tinka išvykoms paplūdimyje. Beždžionių skalbimo džinsų gale yra surinktas nuskaitytas dizainas galinėje pusėje. Šis modelis labiau žinomas tarp mergaičių; įsigykite šį dizainą įprastam pasivaikščiojimui.

11. „Sack Capri“ dizainas:

„Sack Capri“ dizainas

„Capri“, kuris iš viršaus ir apačios lieka tvirtas, suteikia dėvėtojui maišą. „Jazzy“ tamsiai mėlynos spalvos „Capri“ turi šonines kišenes su ribota šonine išvaizda ir elastingais surištais galais, kad būtų sukurtas puikus maišo dizainas. Jei nenorite labiau priglusti prie šlaunies, įsigykite šį dizainą, kad jaustumėtės patogiai.

12. Kailio kaprio dizainas:

Kailio kaprio dizainas

Džinsinio audinio ir kailio derinys tikrai suteiks jūsų paprastam „Capri“ nuostabų vaizdą. Kelio ilgio „Capri“ šlaunims suteikiama gėlėmis susiuvama puošmena, o toliau – linksma rudos spalvos pabaiga. Tokius modelius dažniausiai naudoja maži vaikai ar jaunos merginos. Tai mados tendencija, kuri parodo jūsų mados pareiškimą.

13. Juodai balta juostelė „Capri“ dizainas:

Juodai balta juostelė „Capri“ dizainas

Juodos ir baltos spalvos „Capri“ džinsų dizainas su dryžių raštu ir prastos prigludimu daro jį žavesnį vakarėlio įvaizdžiui. „Capri“ suteikiamos horizontalios ir vertikalios juostos, skirtos „Capri“ padalyti į skirtingas dalis. Įsigykite šį dizainą savo klube ne visą darbo dieną arba galite naudoti ir šokių aikštelėje.

14. Purpurinis kreivas Kapris:

Purpurinis kreivas Kapris

Violetinės spalvos džinsai „Capri“ kelnės visada pavogė įvairių moterų širdis. Kreivas „Capri“ yra pliuso dydžio, kuris suteikia sunkaus kūno moterims supaprastintą išvaizdą. Dėl „Capri“ kreivių tai vyksta vakarėliams.

15. Retro Capri dizainas:

Retro Capri dizainas

Moteriško dizaino „Capri“ džinsai su aukštu juosmeniu, suteikiantys lanku susietą išvaizdą, suteikia jūsų drabužių kolekcijai retro stiliaus. „Capri“ suteikiamas kelio ilgis su raudonos ir baltos spalvos dėžutės dizainu, surištu ant galų ir juosmens.

„Capri“ džinsai yra pagaminti iš kelių medžiagų, tokių kaip medvilniniai džinsai, džinsai, džinsiniai audiniai, medvilnė, sintetika ir daug daugiau, kuriuos galima pasirinkti pagal reikiamą aprangą ar dizainą, kurio ieškote. Beždžionių plovimas, nelaimės, stiletos, suplėšytos ir tt yra keletas griovelių dizaino Kaprio rinkoje.