Trumpi džinsai yra galutinis pasirinkimas kiekvienam sezonui ir, kad ir kokia būtų jūsų apranga, jie paprastai atrodys puikiai. Jie yra geriausias sprendimas visiems įvykiams. Kadangi šiais laikais reikia apsvarstyti tokį stilių ir būsenų įvairovę, viskas gali šiek tiek apsunkti. Norėdami palengvinti būsimą apsipirkimą, peržiūrėkite visą vadovą, kuriame rasite vyriškų kelnių ir geriausių jūsų kūno džinsinių kelnių vadovą..

šortai džinsai

Ieškodami kelnių, prisiminkite, kur gyvenate. Jei gyvenate šėlstančioje atmosferoje, nuspręskite apie lengvą džinsą. Jei gyvenate toje vietoje, kur žiemos ilgos ir negailestingos, rinkitės didesnio svorio džinsus, kad jie būtų šiek tiek labiau apsaugoti.

Stilingi ir madingi džinsai vyrams:

Štai 15 madingų vyriškų džinsų šortų tipų, kurių dizainas yra toks:.

1. „Lee Premium Denim Straight Shorts“ džinsuose:

„Lee Premium Denim“ tiesūs šortai džinsuose

Ilgą laiką Lee buvo žinomas dėl to, kad gamina galvijų šurmulio fantazijos džinsą. Naujasis „Lee“ trumpas džinsas pasižymi miesto puošybos stiliumi, tačiau pasižymi „cowpoke“ kokybe, dėl kurios Lee buvo džinsinio pasaulio stuburas net 120 metų.

2. Triumfuojantys Selvedge džinsiniai trumpi džinsai:

Triumfuojantys Selvedge džinsiniai trumpi džinsai

„Selvedge“ džinsas virto to meto modeliu originalių kūrėjų pasaulyje, matomas didžiuliuose vardiniuose prekės ženkluose. Dėl šios pergalingos rungties jums nebereikės brangiai kainuoti. Šios 100% medvilnės rungtynės atrodo ir atrodo kaip aukštesnės klasės kombainas, tačiau turi bet kurio finansinio plano vertės tašką.

3. Išplėskite Selvedge džinsų šortus:

Išplėskite Selvedge džinsų šortus

Šis plonas vyriškų trumpų džinsų derinys yra tiesiai iš Japonijos, kur jie elgiasi kaip meninė išraiška. Kuo daugiau dėvite šią degtuką, tuo labiau jis susilieja, kad skleistų tą nepriekaištingą, nuvalkiotą išvaizdą. Be to, džinsiniai šortai yra šiek tiek prailginti, kad būtų labiau simpatiški ir paprastesni.

4. Unikalūs susitraukiantys džinsai:

Unikalūs susitraukiantys džinsai

„Levi’s“ ilgą laiką buvo džinsinio ženklo ženklas visiems-nuo rašalinių madingų žmonių iki namų šeimininkių. Be to, atsižvelgiant į dabartines aplinkybes: neapdorotas džinsinis audinys puikiai priglunda prie jūsų kūno, kad ir koks jis būtų. Levi siūlo jų neplauti, o geriau išdžiovinti saulėje, kad būtų idealiai tinka.

5. „Thin Fit Stretch Jean“ šortai:

„Thin Fit Stretch Jean“ šortai

Vyriški šortai turi artimesnį, plonesnį džinsą, nei didieji 501 -ieji, todėl jie puikiai tinka vyrui, kuris ieško hippero atmosferos neatsisakydamas Levi kokybės.

6. Milteliniai mėlyni skalbimo tempimo šortai Džinsai:

Milteliniai mėlyni skalbimo tempimo šortai Džinsai

Šio „Top man“ kombinato neryškūs milteliai mėlyni skalbiniai suteikia džinsui daugiau nostalgijos, 70 -ųjų. Medvilnės ir elastino mišinys suteikia šioms kelnėms medvilnės dusulio paguodą, tuo pačiu išlaikant vėsias tinkamas kelnes. Kad atrodytumėte šiuolaikiškiau, derinkite šį lengvą skalbimo džinsą su lengvu marškinėliu ir pagaliuku.

7. „Dull Blue Stretch“ šortai džinsuose:

Nuobodūs mėlyni tamprūs džinsai

Sumažėję siuvami ir nuobodžiai mėlyni šių trumpų džinsų atspalviai juos idealiai tinka labiau pagal užsakymą pagamintiems vyrams. Nedidelis atokvėpis kompensuoja plonesnį kelnių kirpimą. Vilkėkite juos paprastus penktadienius su paprastu vilnoniu megztiniu arba baltu užsegimu arba savaitės pabaigoje dėvėkite su mylimiausiais juostiniais marškinėliais.

8. „Straight Fit Stretch Denim Jean“ šortai:

„Straight Fit Stretch Denim Jean“ šortai

Tamsios kelnės yra nepaprastas šokinėjimo taškas tuo atveju, jei esate vienas iš papildomų papildomų dalių. Atsižvelgiant į itin nešališką atspalvį, galite nusivilkti Havajų marškinius ar atspausdintą paltą, nežiūrėdami per daug. Šios Kenneth Cole rungtynės yra tiesios ir sunkesnio pynimo, kad taptų neįtikėtina alternatyva dėvėti su bet kuo.

9. „Straight Fit Stretch Blasted Jean Short“:

„Straight Fit Stretch Blasted Jean Short“

Dėl šių vyriškų džinsų šortų didelės plunksnos ir plovimo jie atrodo taip, tarsi juos įvertintumėte aukščiausios klasės vintažinėje parduotuvėje, tačiau sumažėjęs veršelis suteikia visiškai išplėstinį kontūrą.

10. Ploni tiesūs šortai:

Ploni tiesios formos šortai

„Mavi jean“ buvo mūsų prekės ženklo ir mūsų paauglių kelias, tačiau dabar jie sugrįžo ir yra keletas šiuolaikinių alternatyvų pažangiausiam žmogui. Tamsiai mėlynas skalbimas ir subtilūs šepečiu paryškinti elementai suteikia šiam deriniui visapusiškai dievinamą pojūtį.

11. „Levi’s 510 Skinny Fit Shorts Jeans“ vyrai:

„Levi's 510 Skinny Fit Shorts Jeans“ vyrai

Pavyzdiniai vyriški džinsiniai šortai, kuriuos turėjote nuo jaunystės, grįžo, tačiau šį kartą su lieknesniu užpakaliu ir veršeliais, kurie yra šiek tiek mažiau retro ir šiek tiek modernesni.

12. Įprasti trumpi džinsai:

Įprasti trumpi džinsai

Jūs tikrai negalite gauti daugiau vertės už savo pinigus nei dabartinės „Land’s End“ rungtynės su tamsiai mėlynu džinsu. Prekės ženklas bandė padaryti džinsinį audinį, kuris būtų puikiai dėvimas, idealiai tinkantį prie stovo. Be to, juosmens linija yra aukštai ant klubų, kad būtų apsaugota.

13. Ploni liesi 5 kišenių mini Jean šortai moterims ir vyrams:

Ploni, liesi 5 kišenių mini Jean šortai moterims ir vyrams

„Dickie’s“ jau seniai žinomas kaip prekės ženklas, gaminantis kokybiškus, pramoninius darbus. Be to, būtent tai ir gausite su Dickie pavyzdiniu 5 džinsų pavidalu. Džinsas yra sunkesnis ir skirtas ilgam dėvėjimui.

14. Standartinis „Denim Jean Short“:

Standartinis džinsinis džinsinis džinsas

Sujunkite nuobodų indigo džinsinį audinį su atspausdinta užsegimu, kad savaitės pabaigoje atrodytumėte neįtikėtinai.

15. Išplėskite „Twill Jeans“ šortus:

Prailginkite „Twill“ džinsų šortus

Mūsų herojams ar tiesiog asmenims, kuriems patinka padorus purtymo šou, visas „Top man“ tamsus plonas džinsas idealiai tinka asmenims, kuriems reikia džinsų su kraštutinumu. Šviesesnės apžvalgos medvilnės ir likros mišinys daro šias kelnes žymiai švelnesnes nei plonos mūsų vaikystės kelnės.

Trumpi džinsai ant vyrų atsirado vis dažniau. Ne visi modeliai tiks kiekvienam vyrui ir jo kūno formai, tačiau tai yra gerai, nes yra daugybė vyriškų džinsų šortų asortimento, kurie visi yra išskirtiniai vienas kitam. Nepaisant to, kad vyriškos kelnės jau seniai egzistuoja, dabartinis stiliaus pasirinkimas turi būti standartinio pripažinimo sinonimas.