Laisvalaikio džinsai dėvimi kiekvieną akimirką ir šiandien yra labai paplitę visame pasaulyje. Oficialūs džinsai ir dizainerių džinsai, be abejo, yra kiekvieno drabužių spinta. Džinsų forma, kuri taip pat labai žinoma tarp jaunimo ir modelių, yra suplyšę džinsai. Suplyšę džinsai, taip pat žinomi kaip sunaikinti džinsai, suplyšę džinsai ar nelaimingi džinsai, yra mados teiginiai.

  • Suplyšę džinsai vyrams:
  • Suplyšę džinsai moterims:

suplėšyti džinsai

Nusivylę džinsai išties atrodo apšiurę, tačiau vėsumo poveikis yra toks madingas. Ryškus ir kietas vaizdas gali būti lengvai parodytas su suplėšytais ar suplėšytais veržliarakčiais ir pataisytais džinsais.

Nauja suplėšytų džinsų tendencija vyrams madoje:

Turime pažvelgti į aukščiausią „Distressed“ džinsų kolekciją vyrams su vaizdais.

1. Vyriški suplyšę kelių džinsai:

Vyrų suplyšę džinsai

Vyriški plyšę džinsai paprastai yra labiau pageidaujami. Beprotiška išvaizda iš suplėšytų džinsų geriausiai tinka vyriškiems drabužiams. Dėl šiurkštaus gyvenimo būdo berniukai dažniausiai matomi su susuktais džinsais. Palyginti su merginos gyvenimo būdu, suplyšę džinsai labiau atrodo vyrams. Kelio plyšę vyriški džinsai gali būti dėvimi su vėsiais tamsiais marškiniais ir švarkeliu, kad atrodytų šauniai.

2. Tiesių kojų suplyšę džinsai vyrams:

Tiesūs kojų suplyšę džinsai vyrams

Tiesių kojų suplyšę džinsai vyrams taip pat turi dizainerio efektų. Iš džinsų vidaus matosi kontrastingos spalvos pleistras su odos dalimi. Dizainerio efektas suteikia daugiau patrauklumo dėl spalvoto audinio, žvilgančio iš vidaus. Prašmatni šauni išvaizda gali būti geriausia vyrams, turintiems raumeningą kūną.

3. Dizainerio suplėšyti džinsai vyrams:

Dizainerio suplėšyti džinsai vyrams

Dizainerių suplėšyti džinsai vyrams taip pat labai paklausūs, kad būtų viena iš drabužių spintos dalių. Plonai priglundantys mėlyni džinsai su įbrėžimais nuo viršutinės šlaunies dalies iki kulkšnies suteikia įspūdingo vėsumo.

4. Sunaikinti suplyšę baltai suplyšę vyrų džinsai:

Sunaikinti suplyšę balti suplyšę vyrų džinsai

Balti džinsai yra vienas iš dizainerių džinsų, kuriuos vyrai ir moterys norėtų turėti patys. Dizainerio balti suplyšę džinsai yra tikri, ne mažiau jų vertės. Nuplėšti dizainerio baltus džinsus sau taip pat nėra šaunus darbas. Ypač atsargiai dėvimi balti džinsai, kad ant jų nebūtų dėmių. Tuo pačiu metu nuplėšti balti džinsai kainuoja brangiai.

5. Suplėšyti ir pataisyti vyriški senoviniai džinsai:

Suplėšyti ir pataisyti vyriški senoviniai džinsai

Vintažiniai suplyšę džinsai yra ant stilingų sunaikintų džinsų, labai patrauklūs ir dailūs. Vyriška apranga, matoma šiuose džinsuose, leidžia vyrams atrodyti stipriai ir patraukliai. Apšiurusi vintažo išvaizda gali atpažinti suplyšusius džinsus su dulkėta spalva ir balintomis dėmėmis.

6. Ryškiai raudoni vyriški suplyšę džinsai:

Ryškiai raudoni vyriški suplyšę džinsai

Spalvoti suplyšę džinsai, kuriuos dažniausiai dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Ypač raudona spalva dėvima dažniau. Balti marškiniai ar trikotažai yra geriausi raudonų kelnių kostiumai, ant kurių yra įbrėžimų ir įplyšusių efektų.

7. Vyrų dizainerio ploni džinsai suplėšyti:

Vyrų dizainerio ploni džinsai suplėšyti

Dizaineriai, ploni vyriški džinsai, yra su detalėmis, kurių dizainerio išvaizda. Pleistrai pasirodo, sunaikinus džinsų siūles, jie atrodo šauniai. Kišenės matomos patraukliai, o siūlės paryškintos, kad jas būtų galima pataisyti. Kai kur jis taip pat pakeičiamas užtrauktukais.

8. Smėlio spalvos suplėšyti liesi džinsai vyrams:

Smėlio spalvos suplėšyti liesi džinsai vyrams

Smėlio spalvos džinsai, turintys sunaikintą efektą, yra džinsų tendencija. Smėlio spalvos džinsai yra įvairių atspalvių. Tiek vyrai, tiek moterys gali dėvėti tokias spalvas. Minkšti marškiniai ar marškinėliai ant tokių džinsų gali atrodyti nuostabiai.

Madinga suplėšytų džinsų kolekcija moterims:

Pažvelkime į geriausius moterų džinsų modelius su suplėšytais raštais.

1. Moterims suplyšę džinsai:

Moteriški suplyšę džinsai

Merginos, norinčios atrodyti šauniai ir skirtingai, gali ieškoti moterų suplėšytų džinsų, susmulkintų nuo šlaunų iki kelių. Mažos skiltelės atrodo taip, tarsi būtų natūraliai subraižytos ar suplėšytos. Nusidėvėję džinsai taip pat atrodo kaip suplyšę. Dėl kai kurių matomų odos dalių ji atrodo grubesnė, kad atrodytų šauniai. Balti marškiniai ar trumpos palaidinės nuostabiai atrodo su šviesiai mėlynais suplėšytais džinsais.

2. Suvynioti moteriški džinsai:

Suvynioti moteriški džinsai

Didesnį poveikį jūsų įvaizdžiui galima suteikti su apvyniotu džinsiu. Moterys gali dėvėti tokius džinsus, suplėšytus skylėse iš skirtingų kelnių dalių. Skylės gali būti įtemptos natūraliai, parodant džinsų audinio protektorius. Kelnių galus galima apvynioti iki kulkšnies, kad jie labiau pabrėžtų. Vasaras galima atvėsinti naudojant išdraskytus suplėšytus džinsus.

3. Moterų suplėšyti pleistro džinsai:

Moteriški suplyšę pleistro džinsai

Suplyšę ir pataisyti džinsai taip pat suteikia fantastišką vėsią išvaizdą. Kratinys atrodo taip, lyg suplyšusios vietos būtų padengtos skirtingų spalvų džinsais. Prašmatnus vaizdas su tokia džinsų pora gali suteikti jums madingą vėsų įvaizdį. Prie pataisytų džinsų gali derėti aukšti batai. Šaunų vaizdą galima sukurti atrodant paprastai su suplėšytais ir pataisytais džinsais.

4. Sutaisyti suplyšę džinsai moterims:

Sutaisyti suplyšę džinsai moterims

Vidiniai pataisyti džinsai – fantastiška suplėšytų džinsų išvaizda, kad gautumėte akmenuotą įvaizdį. Moterys gali dėvėti tokius suplėšytus ir pataisytus džinsus su džinsine striuke ant kasdienių marškinėlių. Sportiški batai ir kietas įvaizdis gali būti puikus derinys. „Pasidaryk pats“ idėjos gali padaryti jūsų suplėšytus džinsus patrauklesnius. Dažyti vaizdai ant džinsų įbrėžimų patraukliau atrodo kitaip.

5. „Baggy Ripped Skinny Jeans“ mergaitėms:

Baggy Ripped Skinny Džinsai mergaitėms

Baggy džinsai yra patogesni moterų džinsų kolekcijoje. Ploni suplyšę džinsai yra labai sunkūs ir sudėtingi dėvint. Gali atsitikti taip, kad dėvite koją iš siaurų džinsų skylių. Baggy draskyti džinsai gali priversti jus patogiai ir lengvai. Judėti taip pat lengva dėvint džinsus, o baimė, kad suplyšę džinsai bus labiau nuplėšti, yra mažesnė.

6. Moteriški plyšę juodi džinsai:

Moteriški juodi džinsai nuo kelio

Juodi džinsai skirti tiek vyrams, tiek moterims. Moterys renkasi džinsus iki kelio, nes yra mažiau suplyšusios dalies ir suplyšęs efektas. Tuo pačiu metu yra pakankamai drąsių moterų, kad net nuplėštų džinsų šlaunies ir klubų dalį. Kai kuriuose iš šių džinsų yra didžiulės skylės, esančios beveik daugiau nei kelio dalis. Jiems labiau tinka nešiotojo pasirinkimas.

7. Aukšto liemens nelaimingi balinti plėšyti džinsai:

Aukšto liemens nelaimingi balinti suplyšę džinsai

Moteriški džinsai aukštu juosmeniu yra vienas suprojektuotas džinsas. Dizainerių atspausdinti džinsai su gėlių raštu ar geometriniu dizainu atplėšė madingai atrodančias dalis.

Jei norite atrodyti šauniai su suplėšytais džinsais ir visa kita, svarbu turėti tinkamus aksesuarus, kurie puikiai derėtų su įvaizdžiu. Minkšti marškiniai ar švarkas, ilgos dizainerio rankinės ir bateliai moterims gali puikiai tikti, o vyrai gali rinktis paltus iki kelių, arba džinsines striukes, baltus odai tinkančius marškinius ir pan., Galima rinktis pagal savo pasirinkimą. Suplėšyti džinsai yra įvairių dizainų. Nuo drąsios iki padorios išvaizdos suplėšyti džinsai su šlove gali būti jūsų kita išvaizda.